Цей день необхідно присвятити розчищення «старих завалів», як в прямому, так і переносному сенсі. Займемося прибиранням нашій території, впорядкувати свої думки і емоції, впустивши в своє життя свіжий вітер змін. Як говориться, зречемося старого світу, отряхнем його прах з наших ніг!

Очищення свого фізичного, а заодно і ментального простору, від накопиченого негативу і застій у справах почнемо з звичайної вологого прибирання. У воду додаємо жменю солі для посилення енергетичної очищення і відкриваємо навстіж вікна або кватирки), щоб провітрити своє житло. Увімкніть неголосно приємну музику і повністю зрадити процесу, представляючи себе Гераклом, расчищающего авгієві стайні. Відчуваєте, як вам стало легше дихати, і куди поділися сумні думки?

Для завершення обряду очищення запаліть тонку зелену свічку і пройдіться по всьому будинку, починаючи від вхідних дверей за годинниковою стрілкою. Дивіться на вогонь, уявляючи собі, як зникають всі внутрішні блоки і перешкоди вашого фінансового благополуччя, згораючи в полум’ї свічки. Енергетика вашого будинку і ваші власні думки чисті, тепер можна приступати до виконання грошових ритуалів.