Повня — це найбільш сприятливий час для проведення різноманітних ритуалів: можна проводити ритуал на виконання бажань, ритуал на гроші чи обряди на любов. Також, добре проводити будь-які ритуали на очищення від негативу: ритуали на очищення простору, очищення біополя, зняття порчі, позбавлення від всього непотрібного. У Повню проводяться ритуали на позбавлення від шкідливих звичок, від хворобливої прихильності до кого-то. Якщо вам щось заважає жити, і ви хочете позбутися від цього — в повний Місяць самий підходящий момент.

Під час Повного місяця, Місяць своїм світлом добре висвітлює все, що є в житті людини. Одночасно, добре помітно стає, що не потрібно і заважає в житті. Тому на повний Місяць проводяться ритуали і змови, які допомагають позбутися від непотрібних звичок, речей, ситуацій, виключити неприємних людей зі свого життя.

Ритуал для краси

Налити в склянку кип’яченої води, кинути лівою рукою трохи солі. Склянку поставити на підвіконня під місячне світло і читати замовляння на повний Місяць, поки сіль не розчиниться:

«Місячна вода, що дівоча сльоза, нехай я буду молода, белолица, беспечальна, нехай мене полюбить той, кого я люблю, за мою красу, за поступливість!» Коли сіль розчиниться, залиште склянку на підвіконні до ранку. Вранці, вмиваючись, натщесерце випийте ковток заговоренной води, подумки кажучи: «Вода — у мене, краса — на мене!» Повторюйте ці дії щоранку, поки не скінчиться вода в склянці.

Обряд на гроші в Повню

Вночі в повний Місяць вийдіть під відкрите небо (на вулицю або балкон). Візьміть свій гаманець в праву руку, а лівою тричі перекладіть великі купюри з одного відділення в інше. Вимовте змова в Повню: «Благословенням Матері — Місяця і силою елементів я залучаю нескінченний потік процвітання. Я прошу допомоги і підтримки для загального блага. Хай буде так».

Далі нанесіть на зелену свічку ефірне масло бергамота або пачулі. Навколо свічки розкладіть купюри з гаманця і думайте про те, що ви б хотіли придбати за гроші. Після того як свічка догорить, акуратно складіть всі гроші назад в гаманець, і в наступні три дня купіть собі на ці гроші щось бажане.

Ритуал позбавлення в Повню

Напишіть на папері 3 речі, від яких ви хочете позбутися (звички, хвороби) і потім кинути все це у вогонь. Найкраще це робити на вулиці, в групі з друзями. Встати колом навколо вогнища і кидати туди свої папери з избавлениями. Якщо такої можливості немає, то можна написати на папері і спалити за допомогою полум’я свічки, а попіл потім злити в унітаз.

Ритуал очищення від негативної енергії (пристріт, псування)

Найкращий час для проведення ритуалу — вечір перед сном. Проводити його необхідно в повний Місяць або на убуваючому Місяці. Приготуйте: 7 ложок меду, 7 ложок коричневого цукру, 7 чайних ложок кориці. Змішати все і ввечері перед душем нанести суміш на тіло і залишити на 7 хвилин. В цей час читати будь-яку молитву й уявити, як відбувається очищення, бруд зливається і йде в каналізацію, а тіло стає чистим. При важкому забрудненні такий ритуал на Повню можна виконати протягом 7 днів, починаючи в повний Місяць.