Обряд на здоров’я

Одяг зберігає в собі погану енергетику. Якщо ви відчуваєте проблеми зі здоров’ям, у новорічну ніч спаліть якусь стару річ без жалю. Разом з нею згорять всі хвороби! За стародавніми повір’ями, треба спалювати ту річ, яку носили на «хворого» місці. Не в порядку серце спаліть футболку. Болять ноги або ломить спина? У вогонь відправте штани. Головні болі? Старій шапці не місце у вашій шафі! До речі, можна спалити і проблеми. Напишіть те, що вас турбує на листочку, і спаліть його дотла!

Обряд на любов

Напередодні Старого Нового року візьміть три свічки (червону, білу і зелену). Запаліть їх і поставте в кришталевий графин з водою. Сам графин встановіть на кругле дзеркало. Попросіть, щоб ваша любов була чистою, як джерельна вода, гарячої, як полум’я і прозорою, як дзеркало. Повторіть заклинання 3 рази. Ваш звужений неодмінно прийде до вас вже найближчим часом.

Обряд на світ у родині

Напередодні Старого Нового року приберіть квартиру. У будинку не повинно бути ні смітинки! Запаліть білу свічку і обійдіть з нею кожен куточок кожної кімнати. Потім наберіть у відро води, з запаленою свічкою прочитайте над ним «Отче наш» і ще раз гарненько вимийте всі підлоги в будинку, просячи, щоб чвари і скандали покинули його назавжди. Свічку не тушкуйте, нехай вона догорить сама.

Обряд на гроші

Проводиться тільки на Старий Новий рік. Розтопити віск свічки, зробити з нього невелику коржик. На одній її стороні написати своє ім’я, а з іншого — свою кодову цифру. Ця цифра виходить шляхом додавання всіх цифр дати вашого народження. Наприклад, ви народилися 6 березня 1981 року. Складаємо всі складові цифри: 6 (дата народження) + 3 (місяць народження) + 1+9+8+1 (рік народження). У підсумку виходить цифра 1, яка і буде вашим кодовим числом. Потім воскову корж заліпити монетами, які добу потрібно було носити при собі. Цей оберіг зберігати в тому місці, де зберігаються гроші: сейфі, шафі, гаманці.