Обряд на залучення удачі в новому році

Якщо ви хочете привернути удачу до себе і своєї сім’ї на весь майбутній рік, тоді вам підійде цей магічний ритуал. У перші хвилини після настання старого нового року потрібно встати на поріг вхідних дверей в свій будинок і тричі вимовити слова:

«Як старий рік пройде,
так удача в мій дім ввійде.
Рік, що минає удачу геть не понесе,
а новому році її віддасть,
та мені, рабові Божому (ім’я) передасть.
Амінь».

Від невдач в майбутньому році

Щоб убезпечити себе від невдач, потрібно 14-го січня сісти в середині кімнати, написати на чистому аркуші наступний рік. Тепер дивитися на написані цифри і згадати всі неприємності, які траплялися з вами у році минулому. Після цього сім раз прочитати слова змови:

Читайте також:

Тости на старий Новий рік 13-14 січня 2017

«Зорі, зірниці, вас є дві сестриці — зоря ранкова і вечірня зоря. Як вечірня зоря прийде, так всі біди і невдачі від мене забере, всі хвороби далеко понесе і там їх спалить. Як ранкова зоря прийде, так принесе здоров’я, і успіх до мого раба Божого (ім’я) порогу призведе. Все, що погане зі мною сталося в минулому році, вже назад не повернеться, піде все зле, прийде добрий, гарний. Нехай буде так. Амінь. Амінь. Амінь».

Після виголошення змови потрібно підпалити лист з роком від вогню церковної свічки, покласти його на блюдо, простежити, щоб папір вся вигоріла, а попіл розвіяти за вітром. Потім листок підпаліть від полум’я свічки і спаліть.