У магічної культури здійснення обрядів велике значення завжди мали місячні фази. Тільки з урахуванням положення Місяця було можливе проведення тих чи інших ритуалів для досягнення конкретної поставленої мети.

Рівно з тих пір, як людина стала визначати своє життя з допомогою цього місячного світила, повний Місяць вважається особливим періодом у магії. Будь-який обряд у Повню виявляється максимально результативним, скорочуються строки виконання бажаного, ефект іноді перевершує всі сподівання.

Магічна сила Повні

Час повного Місяця — період апогею енергетичної сили цієї планети. Саме тому в Повню часто відбуваються глобальні катастрофи, а в особистому плані кожної людини — серйозні зміни в житті. Пов’язано це з тим, що Місяць надає пряме енергетичний вплив на людей, на земні природні явища.

Сильне енергетичне вплив виражається в загальній нестабільності емоцій, загостренні почуттів, рішучості, часом не має вагомих підстав і логічних доводів, нерозсудливості. Людина, не сопоставляющий своє життя з місячним періодом, виявляється беззахисним перед місячним впливом і дуже вразливим.

Саме з загостренням ментального сприйняття людини в період Повного місяця і пов’язані численні рекомендації магів і астрологів, які закликають людину знайти спокій і врівноваженість, не піддаватися імпульсивності, не приймати необдуманих рішень.

І навпаки, якщо якісь справи давно вимагали логічного завершення, якщо давно з’явилася необхідність щось кардинально змінити у власному житті або зважитися на сміливий крок, то краще Повні періоду не знайти.

Які обряди пов’язані з Повним місяцем

Обмежень у проведенні тільки певного виду обрядів на Повню немає. Тому в цю місячну фазу проводяться магічні ритуали, пов’язані з внутрішнім світом людини, її почуттями, соціальної та діловою активністю, здоров’ям. Єдине, що бажано при здійсненні всіх ритуалів — мати чітку конкретну мету.

Не рекомендується користуватися енергетичною силою Повного місяця для вирішення дрібних і незначних побутових проблем, з якими можна справитися і самостійно, приклавши лише трохи зусиль.

Найчастіше обряди на Місяць проводяться для здобуття здоров’я, краси і продовження молодості, а також на розпалювання любовної чи іншої пристрасті між людьми. Варто уточнити, що це можуть бути не тільки змови на любов, але й обряди по позбавленню від ворогів і недоброзичливців, на виникнення неприязні між конкретними людьми.

Видимий ефект досягається і при проведенні різних ритуалів, пов’язаних із збагаченням, залученням удачі. Багато звертаються до магічних можливостей Місяця в її повній фазі з обрядами про зачаття і народження дітей. За допомогою ритуалів на Повню також можна зміцнити сімейні відносини. Особливо в тих випадках, коли члени родини переживають внутрішній особистісний криза, що загрожує загальному благополуччю.

Обряд на красу тіла і ніжність шкіри

До повного місяця потрібно підготувати рідкий мед, оливкова олія і десять білих свічок. При проведенні ритуалу мед з маслом потрібно змішати в скляному посуді і малюючи уявні круги навколо кожної свічки, потрібно примовляти:

«Як ти Луна —Богиня красою відбиваєшся в світлі зірок, так і я красотою своєю прельщу всі дзеркала. Як краса твоя Місяць у вогні кожної свічки, так і я вдень і вночі стаю все краше, щоб заздрісниці дивувалися, злобою, заздрістю вистоювали».

Після цього свічки необхідно загасити і прибрати. Вони можуть стати в нагоді для інших обрядів краси, а медово-масляну суміш можна використовувати, втираючи в тіло.

Заговорный обряд на здоров’я на Повню

Знадобиться приготувати цілющий відвар з сухої трави оману. Як тільки вода закипить, опустити в неї траву і варити 5 хвилин, примовляючи:

«Цілюща сила трави оману, дай мені здоров’я без многословья, відвар варю-приймаю, силою твоєю себе наділяю, хвороби виганяю, бадьорість знаходжу».

Після цього половину відвару відлити в бутель, а в другу половину натерти шматочок господарського мила. Рідке мило можна використовувати для обрядових купань, а злитий відвар можна пити по ковтку і застосовувати для вмивання.

Як захистити себе в повний Місяць

Варто пам’ятати, що при наближенні Повного місяця активізується діяльність енергетичних вампірів і чорних магів. Щоб уникнути негативного впливу з їх боку, захистити себе і свій будинок від чаклунського впливу, енергетичних пробоїв необхідно завести собі особистий талісман. Талісман, зроблений у Повню, володіє потужною захисною силою. З цією ж метою захисту в Повню можна прикріпити шпильку з внутрішньої сторони нижньої білизни.

На дверях будинку білою крейдою потрібно намалювати маленький непомітних хрест і прочитати три рази «Отче наш». Це позбавить від візитів неприємних і недоброзичливих людей.