«Ти можеш бути нескінченно прав, але який у цьому сенс, якщо ти розмовляєш зі Скорпіоном», — можна сміливо переінакшити заїжджену фразу, коли мова заходить про знаки зодіаку.

Ясна річ, кожен з нас володіє сильними і слабкими сторонами, в кожному приховані достоїнства і недоліки, тут варіантів немає. Одні представники людської раси, знайомлячись з новими людьми, не бачать в них вад, а потім якийсь підступ з боку новоспечених друзів стає для них сюрпризом. Інші ж, навпаки, спершу відносяться до всіх новачків з обережністю й навіть деяким побоюванням, а вже в ході спілкування виділяють для себе «своїх» людей.

У будь-якому випадку, не дарма в народі кажуть: попереджений — значить озброєний. Тому сьогодні ми знайомимо вас з недоліками кожного знака зодіаку, щоб ви знали, до чого готуватися…

 

Очевидні вади Овна

Оскільки Овен — це просто баранець, то не важко здогадатися про його слабкі сторони. Цей знак переконати в чому-то практично нереально — краще поберегти власні нерви. Буде Овен йти напролом до своєї мети, змітаючи все на своєму шляху і не бачачи перешкод? Можеш не сумніватися! Якщо представник цього знаку задумав щось, його не зупинити. Позабудь про особистому просторі, почуття такту і терпимості — коль Овну що припекло, він дістане тебе навіть на Північному полюсі, тому що йому ТРЕБА. Класика жанру: отримавши бажане, Овен дуже швидко втрачає до нього інтерес і відразу переключається на що-небудь інше. Закиди в його бік з цього приводу безглузді, така поведінка в порядку речей. До речі, представники цього знака дуже люблять пускати пил в очі, будуючи з себе таких собі гурманів і естетів. Насправді, Овен навряд чи без розуму від лобстерів або від французького арт-хауса 1970-х років, це лише спроби виглядати в очах оточуючих інтелектуалом і модником.

 

Очевидні вади Тільця

На перший погляд, представники цього знака зодіаку здаються спокійними особистостями, чиє внутрішнє рівновагу навряд чи вдасться комусь порушити. Але це все до пори до часу. Як тільки хтось зачепить особисті інтереси Тельця, вважай, що він підняв червону ганчірку перед буйволом. Телець може лютуватись навіть з-за того, що хтось взяв з вази останню цукерку, на яку він зазіхнув. Ось тут чекай біди і спостерігай, як теля перетворюється на бика, у якого іскри з очей летять. І ще одне. Тельці дуже прагматичні і материалистичны, вони дуже люблять гроші, рахунок і справедливість. Так, Телець буде просити віддати до копійки те, що тобі займав. У бізнесі Телець просто невгамовний, що іноді змушує його партнерів рвати на собі волосся. На любовній арені Тельцю часто необхідний чарівний стусан, яким може стати або гідний конкурент, або претензійний залицяльник.

 

Очевидні вади Близнюків

Двоїста натура Близнюків дає про себе знати дуже часто. Те, що вони знатні розповсюджувачі чуток, знає навіть дитина. Причому все, що генерують Близнюки у своїй свідомості про ту чи іншу людину, вони вважають найбільш об’єктивним джерелом інформації. Представники цього знака завжди залишаються практично ангелами у плоті, при цьому вигадуючи і вплутуючи в інших такі інтриги, що мама не горюй! В голові у них відчайдушно борються дві людини: перший говорить одне, а другий — зовсім інше, піди розберися. Обговорюючи з Близнюком вашого третього знайомого, будь обережний, адже завтра за твоєю спиною він скаже щось «приголомшливе» про тебе. У любові Близнюки теж бувають тими ще молодцями. Завести кілька інтрижок і ставити психологічні досліди над своїми «піддослідними» — це для них простіше простого: вміють, знають, практикують.

 

Очевидні вади Раку

Якщо Рак на щось образився, то нарікай на себе: тобі ніколи не розгадати цю таємницю століття. Можеш ходити до екстрасенса, розкидати на картах гадати на воску — усі спроби дізнатися правду, будуть марні, і все з однієї простої причини: Рак поки сам не придумав, на що саме він образився. Але причина завжди знайдеться, не переживай. Раки можуть пропустити повз вуха важливу інформацію, зате якусь нісенітницю запам’ятають, як таблицю множення. В амурних справах Раки теж унікуми: то вони клянуться у вічній любові до гробу, то можуть спокійно змінити свого партнера з кимось сильнішим та успішнішим.

Очевидні вади Лева

Коли люди вперше зустрічають Лева, то зазвичай просто обожнюють. Увага всім, хто зачарований суперобаянием цього знака зодіаку: це тільки пробник, так сказати демоверсія. Якщо вирішиш пов’язати з Левом життя — остерігайся: ця велика киця заповнить собою і своїм его весь простір. Щоб підкорити другу половинку, у представників вогняного знаку в хід йдуть будь-які методи: від ласк до погроз і биття посуду. Царі звірів, вони намагаються бути першими завжди і скрізь. Зважився провести залишок днів з представником цього знаку? Будь готовий до того, що відтепер ти будеш жити так, як того хоче царствений Лев.

 

Очевидні вади Діви

На перший погляд, Діви — дуже лагідні, добрі і лагідні створення. Цей образ аленький квіточкою миттю зникає, коли хтось захоче перейти дорогу Діві або її близьким і коханим. Поки всі інші зі шкіри геть лізуть, щоб домогтися успіхів у кар’єрних сходах, представники цього знака тихо і мирно займають керівні посади, без яких-небудь проблем. На Дів, буває, знаходить, і тоді вони в пориві можуть допомогти іншим або навіть роблять якесь геройство, але вистачає їх, як правило, ненадовго. Дістати Діву і одружити його на собі — завдання те саме дістати зірку з неба, але якщо вже це сталося, можна розслабитися: представники цього знака будуть любити тебе віддано і до кінця. Іноді, правда, можуть повчати життя і виїдати мозок чайною ложечкою, але це вже, як мовиться, зовсім інша історія…

 

Очевидні вади Ваг

Ваги досить романтичні, стримані і доброзичливі, але це, як показує досвід, тільки тоді, коли ти з ними спілкуєшся на відстані. При ближчому спілкуванні Терези схожі на смачний торт в неймовірно красивій обгортці. Всім, кому доводилося жити в Вагами, знайомі різкі перепади настрою, впертість, капризи, скандали на рівному місці. Ні для кого не секрет, що Ваги ще й досить меркантильні: шлюб за розрахунком або дружба в цілях особистої вигоди — справа для них звична. Але якщо вже Ваги пообіцяли щось, то будуть робити це і через «не можу»: кодекс честі і совісті для них понад усе.

 

Очевидні вади Скорпіона

Зі Скорпіонами справи і зовсім нелегко. Ці люди дуже підступні: в них повільно спалахує полум’я любові, але потім гасне ще повільніше. Скорпіони можуть сохнути за своїм колишнім довгий час, перевіряючи їх сторінку в соціальних мережах, підстерігаючи в місцях, де може з’явиться екс-пасія, писати СМС з проханням почати все спочатку… Якщо хоч один раз піти на поводу у Скорпіонів, пиши пропало: отямитися не встигнеш, як будеш виховувати від нього діточок і готувати улюблені котлети за рецептом його мами. В житті Скорпіони прикладають руку тільки до того, що вважають за потрібне.

Очевидні вади Стрільця

Ці люди часто самі створюють собі проблеми на рівному місці, благо їх ентузіазм допомагає їм з цим боротися. Представники цього знака дуже люблять повчати інших, самі при цьому з себе нічого не уявляючи. І часто досягають успіхів на цьому поприщі! Якщо мрієш приборкати Стрільця, багато зусиль тут докладати не доведеться — просто смійся над його жартами, подекуди вставляй захоплено-уточнюючі фрази «Справді?», «Справді?» — і справа в капелюсі. Стрільці настільки люблять себе, що деколи їм і в голову не може прийти, як вони стомлюють оточуючих. Оскільки серця Стрільців часто вимагають змін, змінювати роботу, друзів і навіть подружжя для них в порядку речей.

 

Очевидні вади Козерога

У будь незрозумілої ситуації роби таке обличчя, ніби тільки що взяв Рейхстаг, — це, напевно, життєве кредо всіх Козерогів. Вони часто ведуть себе так, ніби світ їм чимось зобов’язаний. Щоб Козеріг був задоволений, потрібно щоб всі дев’ять планет стали в ряд, в лісі зацвіла папороть, а рак на горі свиснув раз десять. Козероги такі напористі, що думають, ніби їм під силу відновити вселенську справедливість. Їм властиво впадати в депресії з приводу того, що щось пішло не за їхнім чітким і продуманим планом. Всім, хто зважився з’єднати свою долю з Козерогами, потрібно просто чекати: з роками юнацький максималізм проходить і йде напролом Козеріг перетворюється на милого доброго козлика. Однак чекати іноді доводиться цілу вічність…

 

Очевидні вади Водолія

Водолії як ніби зійшли на Землю з іншої планети. У кожного представника цього знака обов’язково є пунктик, який незрозумілий іншим, будь то винахід велосипеда, відкриття Америки або вигадування нереальних схем збагачення. Як правило, друзі Водолії вибирають собі однодумців. На любовному поприщі все не так прозоро і гладко, адже подружжя не завжди означає одне і те ж під поняттям «спільне життя». Те, що може хоч ненадовго повернути Водолія до реальності, — діти. Представники цього знака дуже сподіваються, що коли-небудь їх чада стануть великими винахідниками, вченими, кладоискателями або розкрадачами гробниць.

 

Очевидні вади Риб

Риби — один з найбільш містичних знаків зодіаку. Справедливості заради варто визнати, що вони досить вільно ставляться до норм моралі. Сильна інтуїція дозволяє їм бачити людину як на долоні, однак Риби користуються цим рідко. Спершу створюється враження, що Риби — це хороші дружини, вірні друзі та люблячі батьки, але що вони відчувають насправді, знають тільки вони самі. Риб хлібом не годуй — дай виправдатися. Навіть якщо представник цього знака буде злодієм, на якому шапка горить, він щосили буде відмовлятися і пояснювати, як все було насправді і що його просто неправильно зрозуміли. Більше того, ті риби ще мастаки красиво зробити винуватими інших, а потім втішати їх, мовляв, ніхто ж не ідеальний.