Відомо, що місяць, місячний цикл грають в житті жінки величезне значення, місяць допомагає зберегти молодість і підсилити сексуальну привабливість жінки.

Купання в Повню

Відомо, що місяць, місячний цикл грають в житті жінки величезне значення. Відьми, відьми, які завжди виглядали молодо і привабливо, ніколи не упускали випадку скупатися під час Повного місяця, коли місяць повністю відкрита і віддає жінці максимальну Силу та енергетику.

Під час купання місяць обов’язково повинна відображатися у воді. Якщо на місяць напливає хмара, хмара, потрібно вийти з води і перечекати цей час на березі.

У разі, якщо в повний Місяць Ви будете купатися при закритій місяці, це буде мати зворотний ефект — замість молодості і краси Ви будете швидко старіти і дурнеть.

Примітно, що на чоловіків стан місяця ніякого впливу не надає.

Купаючись, читайте наступний змову:

«Луна, Луна, красуня Місяць, Поглянь на мене, посміхнись мені, Луна, Луна, красуня Місяць, подаруй мені красу на багато років».

Вийшовши з води, потрібно не витиратися, а дати воді обсохнути.

Сексуальна привабливість

Місяць допомагає не тільки зберегти молодість, але і підсилити сексуальну привабливість жінки. Часті випадки, коли жінки скаржаться, що всі «модні» фітнес, спа, розпис нігтів, манікюр/педікюр, помножені на зовнішню привабливість і добру вдачу, не залучають до них того чоловічого інтересу, на який вони розраховують. Між тим з незрозумілих причин чоловіки так і в’ються навколо якоїсь сірої мишки, яка двох слів зв’язати не може, ходить у маминих сукнях а-ля сімдесяті і зуби у неї всі криві. Це як раз той випадок, коли слід говорити про дуже сильної енергетичної привабливості «мишки». Від неї так «пахне» жінкою, що мужики летять, як оси на мед.

У магії подібне дійство називається «код на привабливість», або «маячок привабливості», і являє собою штучне нагнітання енергії в сексуальну чакру жінки, яка знаходиться в районі матки. Саме це, як магнітом тягне до неї «протилежно заряджених» чоловіків. Можна самостійно зарядити свою сексуальну чакру, і знову ж звертаючи увагу на те, зростаюча місяць або збиткова.

Зростаюча місяць

Якщо місяць росте, всі життєві Сили і соки природи спрямовуються вгору, трави і дерева. У цей час потрібно вибратися в березовий гай, знайти найгарнішу берізку. Підійшовши до неї, покладіть на дерево свої долоні і попросіть берізку дати Вам частину своєї сили і краси.

«Берізка-берізка, струнка красуня, подаруй мені частинку своєї молодості і стрункості, а я тобі низько вклонюся».

Тримайте долоні на березі. Через деякий час Ви відчуєте, що Ваші руки або притягуються або відштовхуються від дерева. Якщо відштовхуються, шукайте інше дерево і повторюйте ритуал. Якщо притягуються, то береза готова Вам допомогти. Ви повинні обійняти березу і охопити однією рукою іншу, щоб закільцювати енергетику дерева і Вашу в єдине ціле. Ноги треба поставити так, щоб лобком обов’язково міцно притискатися до стовбура. Через короткий час Ви буде відчувати, що дерево притягує вас, що ви зливається з ним, а в районі статевих органів живота почнуться відчуття руху. У всіх відчуття різні — від лоскоту, пульсування, поколювання до досить сильних поштовхів, порушення аж до оргазму.

Коли Ви наберетесь Сили, дерево саме відштовхне Вас. Хочу зауважити, що при перших заняттях не слід зловживати великими энергообменами, оскільки організму потрібно час, щоб навчитися трансформувати отриману енергію ззовні. Після обряду не забудьте, як обіцяли, вклонитися берізці, інакше наступного разу вона не тільки не дасть енергію, але й відбере багаторазово.

Також хочу зауважити, що в штанах/джинсах такий обряд краще не проводити — марно.

Старіюча місяць

Якщо місяць убуває, і всі сили в землі, надходять по-іншому. Вибирають одяг, яку можна забруднити, а тулуб від попереку до стегон додатково обмотувати двома-трьома шарами щільної тканини, краще мішковини. Лягають на землю і елементарно катаються по землі, прагнучи обов’язково торкнутися землі лобком. Можна трохи полежати на землі обличчям вниз, знову ж притискаючись животом і лобком до землі. Головне — не перетрудиться і не довести себе до циститу. Якщо земля холодна, краще на місці не лежати.

Природно, що займатися цим обрядом слід не поруч із Будинком, між машинами, а в спеціальному відокремленому місці, подалі від міської промзони. Середня тривалість дійства — 3-5 хвилин, з часом можна збільшити до 7.

Описав цей спосіб знахар стверджує, що вже через 2-3 тижні щоденних занять Ваше життя зміниться кардинально, всі проблеми під маркою «самотності» і «непривабливості» (і не тільки ці) виявляться далеко в минулому.