Деколи ми захоплюємося тими чи іншими рисами характеру людини і в серцях навіть можемо позаздрити чиєюсь товариськості, винахідливості або оптимізму. Але у кожного з нас є свої суперздатності. Іноді характеристику знаків Зодіаку можна вмістити все в одному слові: це буде саме та риса, яка робить вас «самим-самим». А ви вже знаєте, що відрізняє вас?

 

Овни — пристрасні

Овни володіють величезною харизмою. Їх душа — вулкан з вируючої лавою: вони запальні, імпульсивні, але неймовірно пристрасні. Не даремно саме Овни вважаються кращими коханцями.

 

Тельці — найбільші гурмани

Тельці звикли брати від життя все найкраще. Вони обожнюють чуттєві насолоди: шовкова білизна, манливі аромати і, звичайно ж, смачну їжу. Тельці вміють насолоджуватися і за це отримують звання найбільших гурманів.

 

Близнюки — самі інтелектуальні

Близнюки вміють справити враження всезнайок. Навіть якщо хтось інший знає більше за них, прекрасні ораторські здібності і природна чарівність зроблять свою справу, і Близнюки вийдуть переможцями у будь-якій суперечці.

 

Раки — найемоційніші

Раки здаються багатьом людям холодними і відстороненими. Але вся ця видимість байдужості і сили — лише фарс, покликаний приховати вразливість і справжню бурю емоцій, яку Раки переживають всередині себе.

Леви — самі самозакохані

У будь-якому суспільстві Леви повинні блищати: вони знають собі ціну, а їх здатності підносити себе можна тільки повчитися. Багато вважають Львів пихатими, але перш ніж судити їх, задумайтеся: той, хто не любить себе, не здатний полюбити нікого іншого.

 

Діви — найвірніші

Діви здаються холодними і байдужими. Деколи це відштовхує від них людей. Насправді представники цього знака просто не вміють виявляти своїх почуттів. Зате їх вірністю і відданістю можна тільки захоплюватися.

 

Ваги — найбільш товариські

Представники цього знака переважно екстраверти. Вони не переносять самотності. Найкращі ліки для них — приємне і веселе спілкування.

 

Скорпіони — самі підступні

Ці люди неймовірно образливі і мстиві. Ви вже встигнете забути, що коли-небудь сварилися, а вони будуть здійснювати свій план помсти. Зате зі Скорпіонами добре дружити, адже їх кредо «ворог мого ворога — мій ворог» не дозволить їм дати вас образити.

 

Стрільці — найкрасивіші

І справа тут навіть не в ідеальних параметрів. Стрільцям притаманні потужна енергетика, чарівність і оптимізм. Вони здатні надихати, і часом оточуючим здається, що ці люди просто світяться зсередини.

 

Козероги — найвідданіші

Комусь вони здаються замкнутими і різкими, але вся справа в тому, що Козероги не люблять розмінюватися на дурниці. Це відмінні стратеги, які йдуть до своєї мети впевнено і поступово, покладаючись передусім на логіку і тверезий розум, а не на емоції.

 

Водолії — найгеніальніші

Чого не відняти у Водоліїв, так це їх таланту і неортодоксального мислення. На жаль, найчастіше вони занадто ліниві, щоб втілювати свої ідеї в життя, досягати успіхів. Але хто знає, може, з висоти власної геніальності їм краще видно всю суєту і марність слави, успіху та інших звичайних радощів життя.

 

Риби — найсильніші

Це тільки здається, що Риби чутливі та вразливі створіння. Їх характер подібний тростини — він гнеться під вітром, але ніколи не ламається. Риби вміють наполегливо і старанно працювати на результат, їх витримці і терпінню можна тільки позаздрити.