Гарячі й щирі, темпераментні і спонтанні — чоловіки, народжені під знаком Овна, можуть з легкістю наповнити життя улюбленої жінки яскравими емоціями. У представників цього знака Зодіаку є дуже багато якостей, які роблять їх майже ідеальними партнерами для любові і шлюбу.

Віддає перевагу щирість у стосунках

Дуже легко зрозуміти, подобаєтеся ви своєму коханому Овну по-справжньому, або він просто відчуває до вас симпатію. Придивіться до його поведінки — він нічого не приховує і не намагається зобразити награні пристрасті там, де їх просто немає. Овни, мабуть, є одними з найбільш відкритих і щирих знаків Зодіаку, і деколи це значно полегшує взаєморозуміння в парі. Закоханий Овен кожну секунду буде доводити своїй коханій жінці, що вона — найпрекрасніша, найбажаніша і найпривабливіша. Ну а від його партнерки потрібно вміло підтримувати цей запал, відповідаючи цього чудового образу.

Обожнює спонтанність

Овни по своїй натурі найменше нагадують домовитих і розмірених обивателів, які живуть за принципом «будинок-робота-будинок». Кожен Овен з легкістю може урізноманітнити ваш звичний коло вражень і позбавити вас від рутинної і звичної передбачуваності. Овнам запросто вдається знайти захоплюючі пригоди буквально «на рівному місці» і, звичайно ж, вони будуть чекати, що кохана жінка з азартом порине у вир нових подій і знайомств. Так що сміливо відкидайте всі сумніви і наздоганяйте свого улюбленого Овна, який вже поспішає назустріч чергового пригоди!

Вміє захистити улюблену жінку

З чоловіком-Овном ви можете сміливо опановувати найбільш ризиковані маршрути як у своєму місті, так і в абсолютно незнайомих місцях. Не бійтеся, адже ваш улюблений Овен ні за що не дасть в образу свою жінку — він буде відстоювати честь прекрасної дами і битися до переможного. Правда, в силу чудово розвинених ораторських здібностей, він все ж постарається уникнути лобового зіткнення, а у вас з’явиться можливість оцінити його навички поведінки в конфліктній ситуації.

Любить робити компліменти

Так-так, бувала істина про те, що жінка любить вухами, відмінно відома Овнам, і цією жіночою слабкістю вони вміло користуються. До речі, компліменти Овна завжди короткі і зі снайперською точністю потрапляють в жіноче серце, змушуючи його битися в прискореному ритмі. Один тільки погляд закоханого Овна може багато що сказати про те, що він думає про свою обраницю. А його вчинки, часом геть позбавлені здорового глузду, можуть лише підтвердити вашу впевненість у тому, що він закохався в вас остаточно і безповоротно. Овни завжди йдуть до переможного кінця, завойовуючи навіть самі неприступні і холодні серця.

З легкістю вирішується на перший крок

Ви не знаєте як підійти до того симпатичного Овну і познайомитися з ним? Немає нічого простіше — дайте йому зрозуміти, що він зацікавив вас, а все інше — за умови взаємного інтересу — він вже зробить сам. Чоловіки, народжені під знаком Овна, дуже ревно ставляться до проявів ініціативи, вважаючи за краще залишати це право за собою. Жінка може приймати їх знаки уваги чи ні, але ініціатива в розумінні Овна — це чоловіча територія. Але от де це правило не спрацьовує, так це в конфліктній ситуації. Обраниці Баранів, пам’ятайте, що цьому знаку властиво просто неймовірна впертість, тому, навіть якщо відчуваєте свою внутрішню правоту, — зробіть крок назустріч відновлення відносин першої.

Швидко вирішує важливі питання

Якщо ви віддаєте перевагу триматися в стороні від нерішучих і сумніваються людей, то кращий вибір для вас — чоловік, народжений під знаком Овна. Рішення приймаються блискавично, втілюються невідкладно, а сумніви вирішуються в найкоротші терміни. Овну зовсім невтямки, як можна роками мучитися, роблячи вибір між супутницями життя або роздумуючи про те, чи не настав час одружитися і створити сім’ю. Здавалося б, такі важливі рішення вимагають роздумів і аналізу, але Овнам вдається прийняти рішення швидко, так і про самому виборі найчастіше вони не шкодують ніколи. До речі, якщо йому попадається дуже нерішуча супутниця, для якої зробити вибір — це справжня мука, Овни з легкістю приймають відповідальність за обопільне рішення на себе особисто.

Чоловік-Овен — батько, обожнює активний відпочинок з дітьми

Не знаєте, чим зайняти підростаюче чадо в дні літніх канікул, особливо якщо в цей час вам доводиться пропадати на роботі? Надайте турботу про дитячому дозвіллі вашому чоловікові-Овнові, а самі тихенько поспостерігайте за його винахідливістю. Запуск саморобних аеропланів, сплави по річці на плоту і ще маса пригод, так розбурхують дитячу уяву. А найголовніше — все в реальності і ніяких планшетів, ігор та інших спокус віртуального світу. Овнам не потрібні сурогати відчуттів, вони завжди віддають перевагу чисті емоції, навіть в іграх. Незалежно від віку, кожен чоловік-Овен — трохи дитина в душі, а тому він з легкістю знайде спільну мову з кожним малюком і не дасть нудитися підлітку. Додамо до цього набору якостей ще і відмінно розвинену уяву і у нас вийде просто ідеальний батько-Овен, який може переключити свою дитину з внутрішніх переживань на активне освоєння цього світу.