Овни в сексі завжди прямолінійні і відкриті у своїх намірах до протилежної статі. Що ще відрізняє Овнів у ліжку, розповімо в нашому сексуальному гороскопі.

ОВЕН: основні характеристики

Партнеру Овна важливо постійно розпалювати вогонь пристрасті в очах своєї половинки, тільки тоді Ви зможете утримати його і наблизитися до свого Овна. Пам’ятайте, що для нього інтерес до процесу досягнення своєї мети набагато важливіше самої мети.

Сексуальний гороскоп показує, що для Овнів секс і любов мають одне і те ж значення. Їх бажання приземлені і плотські. Представники цього знака завжди беруть на себе ініціативу в сексі. Коли пристрасть проходить, Овни без жалю рухаються до нової мети. Ні в якому разі не можна змушувати чекати такого партнера, інакше чуттєвість згасне надовго, і Ви зіткнетеся з грубістю і агресією.

Улюблене заняття Овна — застати партнера зненацька. Тому, плануючи побачення, завжди будьте готові до інтимної близькості. Овни люблять оточувати себе увагою протилежної статі, навмисно викликаючи ревні почуття у своєму партнері. Так вони підкреслюють своє домінування. Найчастіше Овни провокують сцени ревнощів і бурхливі конфлікти, виходом з яких завжди ставати несподіваний і бурхливий секс. В душі представники цього Знака ранимі й уразливі, свою ревнощі вони можуть довго накопичувати і намагатися приховати, чекаючи слушного моменту, щоб обрушити свій гнів і невдоволення.

Овен в ліжку: таємні бажання

Одне з найпотаємніших бажань Овна – «експрес-секс» з ідеальним партнером. Шлях від знайомства до інтимної близькості, як правило, короткий. Навколишнє обстановка не має значення, важлива тільки сильна спалах пристрасті. Саме тому Овни збуджуються від ризику і азарту, віддаючи саму невідповідну обстановку: сценою любовної пристрасті може стати сидінні автомобіля, зала кінотеатру, лавка в парку…

Поради партнеру Овна сексуального гороскопом

Ідеальний союз можливий з Вагами, що обумовлено тяжінням протилежностей. Такий союз може бути стабільним і довгостроковим. Сумісність Овнів в сексі з іншими знаками така, що любовні інтриги і приховані сексуальні відносини Овни можуть вести з представниками різних знаків, з тим лише відмінністю, що Скорпіони, Водолії і Козероги можуть першими кинути виклик і розірвати відносини з Овнами.

Сексуальна сумісність Овна

Щоб утримати такого партнера, як Овен, потрібно жертвувати собою. Слід усвідомлювати, що представники цього Знака, в першу чергу, чекають від сексу задоволення своїх бажань, і ніколи не дозволять перехопити ініціативу. Овнами в ліжку рухає імпульсивність і тварина сексуальне бажання. Нічого більше в їхнє уявлення про інтимні стосунки не входить. Якщо Ви вступили в любовний зв’язок з Овном, не варто нічого чекати, а тим більше підказувати, як краще поводитися в ліжку. Найкраща стратегія – змиритися і отримувати задоволення. Дуже важливою особливістю цього Знака є фіксація на першому сексуальному партнері. Тому, щоб розташувати до себе Овна і дізнатися його таємні сексуальні бажання, постарайтеся з’ясувати, яким був перший сексуальний досвід Вашого партнера.