ОВЕН і ОВЕН

Союз двох Баранів схожий на пороховий склад. Навіть якщо все в повному порядку і партнери віддають один одному належне — це стан вічної бойової готовності невідомо, коли вибухне Союз Овнів зустрічається дуже рідко.

 

ОВЕН і ТЕЛЕЦЬ

Союз можливий, якщо під знаком Тельця народилася жінка, а чоловік — Овен. Втім, жінка-Телець повинна бути безмежно терплячий і беззастережно визнавати першість Овна — вся домашня робота буде взвалена на неї. При цьому Овен активно домагається любові Тельця. Якщо Овен грубий, союз буде вічним актом насильства, а якщо він «лицар», їх чекає земна любов двох протилежних начал у природі. Союз конфліктний і складний, може триматися на спільною творчою або ділової програмі. Овен дає імпульс, Телець реально втілює ідеал нестримного Овна.

 

ОВЕН і БЛИЗНЮКИ

Такий шлюб схожий на яскравий, пригодницький роман. Близнюки красиво і вправно доглядають за Овнами. Ті починають відчувати величезний потяг. Обидва імпульсивні і рухливі, завжди готові до подвигів, поїздкам, пригод. Навіть одружені і з дітьми вони можуть у будь-який момент зірватися з місця і відправитися на край світу. Близнюкам потрібен сильний партнер, і Овен, якщо не грубий, здатний утримати Близнюків. У них часто виникає почуття братерської любові. Вони і коханці, і друзі. Але Овен-чоловік може страждати від легковажності жінки-Близнюки, а несподіваний натиск «Овнихи» може відлякати Близнюка-чоловіка. З часом такий шлюб виробляє у обох подружжя оптимальну стратегію і тактику поведінки, а спільне господарство і прихильність до дітей роблять його ще більш міцним.

 

ОВЕН і РАК

Важке поєднання. У перший час Раку подобається поривчастість, гарячність і рішучість Овна, потім починаються конфлікти і неприязнь. Активна натура Овна наштовхується на емоційність Раку, прагне приборкати, підпорядкувати, прив’язати партнера до себе. Часто невиправдана ревнощі Раку — результат його підозріливість — змушує Овна йти на грубість і розрив. Рак страждає від різкості Овна, прямодушний Овен — від скритності Раку. Овен буде прагнути викликати Раку на відвертість, але ніколи цього не доб’ється, так як Рак — це «річ у собі». Роздратований Овен піде, грюкнувши дверима. Шлюб можливий лише при нетиповості обох знаків.

ОВЕН і ЛЕВ

Важкий, але творчий і яскравий союз. Любов такої пари нагадує захоплюючу гру. Вони заводять один одного безпосередністю почуттів. Овни рвучкі, імпульсивні, але їх різкість і брутальність може ускладнювати життя з Левами. Якщо Лев благородний і «не хворий гординею», а Овен — тихий баранець, любов і благополуччя забезпечені. Шлюб типового Овна-військового або Овна-амазонки з Левом можливий і за умови, якщо Лев честолюбний і прагне до влади. Таких людей часто об’єднує спільна творчість в професійному плані або будинку, у вихованні дітей. Якщо Овен — лицар духу, а Лев — королева, про них можна сказати: «Вони жили довго і щасливо і померли в один день!»

 

ОВЕН і ДІВА

Союз рідкісний, так як Діва не розуміє, не сприймає імпульсивну, нетерпеливую енергію. Холодність, ввічливість і кокетство Діви можуть розпалювати Овна і штовхати його до дій, але, не зустрівши відповідь вогню, Овен буде вражений і швидко перейде від пристрасті до подразнення. Овен вирішить, що його обдурили, не розуміючи, що така емоційна структура Діви. Діву образить така різка зміна, вона почне діставати Овна по дрібницях, але ніколи не зможе осягнути імпульсивної стражденної натури. Вони швидко розійдуться або будуть жити як чужі: адже для Овна любов — творчість, а для Діви — нерозгадана таємниця.

 

ОВЕН і ВАГИ

Хто може так притягти до себе і спокусити наївного імпульсивного Овна, як не його повна протилежність — стриманий, чарівний, розсудлива партнер Ваги? Терезам притаманне почуття міри і гармонії, а це якраз те, чого бракує Овну. Між партнерами існує сильне взаємне потяг протилежностей. Але союз може розвалитися, якщо Овну будуть поставлені жорсткі умови, наприклад, кинути палити, розкладати по порядку речі і т. д.

 

ОВЕН і СКОРПІОН

Воістину союз смерті і переродження для Овна. Він вважає себе сильною особистістю, не підозрюючи, що є ще більш сильні. Починаються комплекси. Чудова взаємна сексуальна природа, але побутові відносини — гірше нікуди. Скорпіон зганяє на Овні свої невдачі і образи. В цьому союзі Овен або терпить підлегле становище «баранчика», або духовно перетворюється і втрачає свої якості під впливом партнера.

ОВЕН і СТРІЛЕЦЬ

Ось вже хто може взяти Овна голими руками, так це Стрілець! У всіх відносинах Стрілець — наставник Овна, і, незважаючи на взаємне бажання захопитися сторонніми, вони тримаються один за одного, розуміючи, що кращої пари їм все одно не знайти. Якщо представники цих знаків добре виховані, взаємна імпульсивність не буде переходити у взаємні образи. Іскри. незлагод, як не дивно, лише розпалюють полум’я потягу. Овен — Козеріг. Такий союз — самотність удвох. Для Козерога шлюб — це набута грунт під ногами. Козеріг захоче «перевиховати» Овна, направити його емоції в потрібне русло. Звідси антагонізм, спалахи, розриви. Якщо Овен слабкого характеру, він стає безвільним чоловіком (або дружиною). Якщо Овен сильний, про це союзі можна сказати: «Найшла коса на камінь».

 

ОВЕН і КОЗЕРІГ

Такий союз — самотність удвох. Для Козерога шлюб — це набута грунт під ногами. Козеріг захоче «перевиховати» Овна, направити його емоції в потрібне русло. Звідси антагонізм, спалахи, розриви Якщо. Овен слабкого характеру, він стає безвільним чоловіком (або дружиною). Якщо Овен сильний, про це союзі можна сказати «Знайшла коса на камінь».

 

ОВЕН і ВОДОЛІЙ

Активного по натурі Овна завжди привертає готовий до змін і авантюр Водолій, йде на все заради друзів. Шлюб Водолія, поважаючого в партнері особистість, свободу і самостійність, і Овна, одержує від Водолія підбадьорення і безмежні простори для творчості й розвитку, може стати ідеальним союзом.

 

ОВЕН і РИБИ

Це дивний, важкий, але часто зустрічається союз все розуміє «старого» і беззахисного «баранчика» або спраглого влади загарбника (в залежності від типу Овна) і лагідною, покірною Попелюшки. Він може триматися на якійсь ідеї: релігійної, наукової або ідеї спільного успіху.