Що чекає вас в спільного життя з коханою людиною? Багато в чому це залежить від сумісності знаків Зодіаку, під яким ви народилися. Астрологи стверджують, що у кожного знака зодіакального кола є своя пара, з якою він проживе довге і щасливе життя. Дізнайтеся, хто підходить саме вам!

Терези + Лев

Це соціально активні люди. Вони відкриті один одному, дивляться в одному напрямку, і обидва однаково люблять різні посиденьки з друзями. Лев потребує захопленні і визнання, а Ваги з задоволенням їм це дають.

Овен + Водолій

Цій парі ніколи не буває нудно, оскільки вони обидва люблять пригоди, нові місця і відкриття. Багато часу проводять разом, спільними захопленнями, при цьому надають один одному свободу і особистий простір.

Овен + Рак

Овен завжди впевнений у собі, а Рак щиро захоплюється його енергетикою і намагається у всьому бути схожим на нього.

Риби + Овен

Між Рибами і Овном практично з моменту знайомства встановлюється глибока зв’язок. В цих відносинах безсумнівно лідирує Овен, а Рибка зовсім не противиться цьому. Такий баланс зберігає у відносинах мир і взаєморозуміння.

Телець + Рак

Ці знаки повністю доповнюють один одного, між ними встановлюється 100%-ве взаєморозуміння. Телець і Рак рівною мірою цінують затишок домашнього вогнища, і сім’я для них завжди залишається на перших позиціях.

Телець + Козеріг

Ці знаки розуміють один одного з півслова. Телець захоплюється працьовитістю і невтомним характером Козерога, а той, у свою чергу, цінує ніжну натуру і доброту Тільця.

Стрілець + Овен

Стрілець завжди слід свого серця і не влаштовує драми на порожньому місці. Цікаво, що Овен у відносинах з ним стає таким же спокійним, і в їх відносинах панує повне взаєморозуміння.

Рак + Риби

Між цими водяними знаками встановлюється духовний зв’язок. Вони обидва сентиментальні по своїй натурі, і їм доводиться прикладати зусилля, щоб не ображатися один на одного. В іншому цей союз дуже міцний!

Лев + Стрілець

Леви відрізняються непокорою. Однак упевненість Стрільців у собі і своєму партнері тільки зміцнить ці відносини і врятує від впертості Лева.

Діва + Козеріг

Діва чутлива по своїй натурі. До того ж, вона інтроверт. Зустрічаючи близьких по духу людей, Діва стає неймовірно віддана їм. Козерогів підкорює щирість, доброзичливість і навіть наївність партнера.

Лев + Близнюки

Ці двоє просто обожнюють пригоди. Лев в будь-якій ситуації зберігає тверезу голову, а Близнюки підтримують його і повністю довіряють своєму партнерові.

Водолій + Близнюки

Які б складності не зустрічалися на їхньому спільному шляху, цей союз відмінно доводить, що подолати можна все. Близнюків підкорює нестандартний розум Водолія, а той, у свою чергу, не може встояти, коли їм захоплюються.

Скорпіон + Лев

У Скорпіона гострий і безжальний мову, але Лев з часом перестає звертати на цю дрібницю увагу. Ці два сильних знака формують такий яскравий і міцний союз, що — ух! — бережись!

Близнюки + Вага

Відносини цих двох знаків починаються з пристрасті. Але вони швидко переростають у міцні стосунки, де панує взаєморозуміння і любов. В пріоритеті для них обох — зберегти умиротворення і спокій в парі на довгі роки.

Рак + Риби

Два представника водної стихії — і цим все сказано! Вони прекрасно доповнюють один одного. Зустрівшись одного разу, Риби і Рак будуть завжди нерозлучні.