Статті про сумісність людей по знаках Зодіаку — не рідкість. Їх важливість важко переоцінити: адже вони допомагають заздалегідь виявити точки перетину або розбіжності з партнером. Прислухатися до астрологів — корисно для відносин. Сьогодні ми склали список зодіакальних пар, проти союзу яких самі зірки!

Близнюки і Діва

Діви — консервативні особистості, які прораховують кожен свій крок. А Близнюки надходять навпаки. Вони імпульсивні і вплутуються у що завгодно, не замислюючись про наслідки. Вільний дух Близнюків зводить з розуму Діву. А скромність Діви надоїдає Близнюкам.

Лев і Скорпіон

Леви володіють терпінням і розумінням, коли справа стосується спілкування з людьми. Скорпіони ж — без гальм. Вони схильні до істерик. Прірва між Левом і Скорпіоном з’являється дуже швидко. Буквально відразу, якщо вони опинилися в одній кімнаті.

Діва і Стрілець

Ці двоє — неможливі любителі незалежності. Їм взагалі немає сенсу будувати відносини. Адже вони будуть начебто разом, але кожен зі своїм життям. Мета і для Дівчат, і для Стрільців — будувати гармонійні відносини. Але для них це непосильна праця.

Терези й Козеріг

Відомо, що Козероги дуже материалистичны. У них багато «земних» бажань, але їм вистачає працьовитості, щоб їх досягати. Для них Ваги — неорганізовані люди, у яких немає цілей. Спочатку Козеріг пробує направляти Ваги. Але швидко розчаровується.

Скорпіон і Водолій

Скорпіони слідують своїм емоціям, а Водолії — немає (або роблять це в меншій мірі). Це катастрофа, коли надмірно емоційний істота перебуває у відносинах з кам’яним серцем. Дисбаланс у відносинах ніколи не призводить до хорошого. Крім цього, Водолій схильний маніпулювати емоціями Скорпіона.

Стрілець і Риби

Між ними немає романтичної нитки. Так, вони здатні співіснувати, але замість романтики — стрілянина. Іскри з зброї — це не світло у відносинах.

Козеріг і Овен

Вони зустрічають труднощі ще на початку відносин. І незалежно від того, скільки зусиль буде докладено, все марно. Козеріг і Овен не можуть зійтися один з одним. Вони стикаються з проблемами, але не оговтуються після них.

Водолій і Телець

Тельці методично підходять до речей. Для них відносини — це науковий проект, яким можна керувати, як душа бажає. Але у Водоліїв є алергія на зміни. Ось і камінь спотикання.

Риби і Близнюки

Близнюки непостійні за своєю природою. Вони ніколи не знають, чого хочуть від життя чи відносин. Близнюки постійно змінюють свою думку і не вірили жодному з них протягом тривалого часу. Риби — пристрасний коханець, і йому ці метання ні до чого.

Лев і Рак

Леви ненавидять критику, а Рак — король або королева критики. Рак критикує помилки Лева, а Лев не готовий забезпечити цього теплий прийом. Такі пари намагаються знайти компроміси. Але рани виявляються занадто глибокими.

Рак і Овен

Раки — сміливі особистості. Овни — занадто емоційні і чутливі. Перші не бояться болю, а другі просто шукають гострих відчуттів. Відносин цих двох ніколи не бувати, тому що особистості занадто різні.

Овен і Діва

Овни люблять керувати, а Діви залишатися осторонь. Діви ненавидять занадто маніпулятивних людей — ось він, джерело постійних зіткнень. Овнам подобається «будувати» людей, а Діви не вірять в правила і «клітки».

Близнюки і Рак

Близнюки — дуже хороші співрозмовники. Вони красномовні, знають, як вести бесіди. Але вони можуть бути нетактовними і занадто балакучими. З-за цього Раки ображають Близнюків: їх засмучують нескінченні розмови, і вони вдаються до образ.

Овен і Телець

Овни жадають відчуттів, а Тельці від них, навпаки, ухиляються. З-за цього відносинам забезпечений швидкий кінець. До того ж Тельці набагато довше приходять в себе після розриву.

І Козеріг близнюки

Близнюки — жорстокі, імпульсивні і сміливі особистості. Козероги — консервативні. В цьому союзі Близнюкам постійно здається, що їх стримують. А Козеріг думає, що його піддають небезпеки.