Коли люди починають відносини, вони переживають справжню ейфорію. Але перші яскраві емоції та враження зовсім не гарантія того, що союз двох людей триватиме довго, і зовсім не запорука майбутнього щастя. Через деякий час, дізнавшись один одного ближче, пари проходять перевірку на сумісність…

Якщо пари по знаках Зодіаку не збігаються, їх чекають складні випробування, які з високою ймовірністю можуть закінчитися розривом. Дізнайся, у кого є всі шанси прожити довге і щасливе життя. Можливо, нинішній партнер призначений тобі долею!

Овен і Близнюки

Вогонь і повітря — ці дві стихії відмінно підтримують один одного. Як багаття не може палати без повітря, так Овен не може без Близнюків. Партнерів в такому союзі тягне один до одного не тільки на фізичному рівні, їм цікава спільна інтелектуальна діяльність. А адже це відмінне підмога для створення сім’ї! Навколо цих щасливчиків завжди витає святковий настрій, їм під силу перенести будь-які труднощі.

Стрілець і Лев

Логічно припустити, що два вогняних знака повинні змагатися один з одним. Але це трапляється лише в тому випадку, якщо любов пари — несправжня. Якщо почуття справжні, Стрілець і Лев будуть легко знаходити спільну мову, а їх союз приречений на процвітання! Астрологи рекомендують такій парі частіше подорожувати: це підтримає багаття їх любові.

Овен і Ваги

Ось хто справді вміє працювати в команді! Вагами керує жіночна Венера, в той час як Овен наділений чоловічим заступництвом Марса. У цієї парочки, схоже, ніколи не згасне інтерес один до одного. Обидва в такому союзі домагаються успіху, зазвичай це дуже заможні люди, і, що важливо — по-справжньому щасливі.

Водолій і Діва

Практична Діва і повний нових ідей Водолій — це пара, яка створена для перетворення світу на краще. Цей тандем — справжні чарівники, вони вміють творити чудеса один для одного, ніколи не сумують та не сваряться через дрібниці. Часто Діву і Водолія об’єднує любов до кулінарії, красивих речей і природи. Вони здатні винести навіть найжорстокіші удари долі!

Рак і Скорпіон

Раки — моторошні власники, тому їм дуже складно будувати відносини. Вони намагаються влізти в чуже особисте простір, і це псує все! Але якщо Рак зустрічається зі Скорпіоном, відбувається щось дивне. Скорпіону подобається, що Рак пред’являє свої права на нього: це найкращий засіб проти підозрілості! У свою чергу, Скорпіон розпалює в боязкому Раку пристрасть.

Телець, Козеріг

Два земних знака чудово розуміють один одного! Вони твердо стоять на землі, але це не означає, що не здатні на досконалу любов. Телець, Козеріг мають всі шанси прожити разом повну яскравих вражень життя, до самої старості. Дуже часто в такому союзі народжується кілька дітей, адже земля така родюча!

Риби і Телець

Якщо тобі хотілося уявити собі ідеальний союз, просто подивися на цю пару! Здоровий глузд і мудрість, властива Тельцям, підтримує мрійливих і чуттєвих Риб. Ця пара по-справжньому цінує один одного: їх серця можуть розпухати до розмірів п’ятиповерхівки від любові! Відносини між партнерами знаходяться в постійному розвитку, і це чудово: вони можуть створити по-справжньому міцну сім’ю!

Ідеальна сумісність знаків — гарна підмога для взаємин, в яких всі щасливі. Але навіть зоряне збіг не гарантує того, що любов буде вічною, якщо пара не звикла працювати! Тільки працюючи над помилками і підтримуючи один одного, можна залишитися разом, незважаючи ні на що…