Вчені-астрологи цінувалися у всі часи. Особливо вони були в пошані серед царів та інших знатних вельмож. Під час свого правління монархи зверталися до цих людей за допомогою у вирішенні багатьох державних проблем, прислухалися до їхніх гороскопів і свято вірили кожному слову.

Варто відзначити, що багато астрологів, вивчаючи руху планет, будували досить вірогідні прогнози. На сьогоднішній день самим відомим і талановитим провісником за всю історію Російської імперії залишається Авель. Протягом всього свого життя він вів книгу, яку назвав «Зело страшна книга». В цьому документі можна знайти безліч корисної інформації, в тому числі і пророцтво ченця Авеля про Росії на 2017 рік.

Пророцтва по зіркам здаються нереальними, але Авель настільки тонко вмів читати руху планет і правильно інтерпретувати одержану інформацію, що його слова продовжують збуватися і донині. З справджених прогнозів ченця можна виділити війну в 1917 році, точні дати смерті російських імператорів, а також початок Другої світової війни.

Існує думка, що відомі передбачення Василя Блаженного, Василя Немчинова та Григорія Распутіна ґрунтуються саме на текстах ченця Авеля. Що ж таке побачив чернець у майбутньому Росії? Варто побоюватися його слів немає необхідності надавати їм великого значення?

Справжній пророк — чернець Авель

Життя російського провісника, який черпав свої бачення з руху планет, почалася в Тульській області в невеликій селі Акулово. Хлопчика назвали Василем, і до 28 років він вів зовсім звичайну життя: орав у полі, одружився, обзавівся дітьми. Але один момент, Василь вирішує кардинально змінити своє життя — іде в Валаамский монастир і бере постриг у ченці.

Вже через рік він усамітнюється на віддаленому острові, де стає відлюдником, відгородившись від мирської суєти. Після того, як Авель селиться на острові, в ньому прокидається дух віщуна, який не згасає до самої смерті.

Чернець пояснює свої бачення голосом, звернулися до нього з небес. Цей святий голос привів його до манускрипту, де були записані всі таємниці нашого світу. Авель заглибився в читання та відкрив для себе багато нового про долю Росії. Після отриманих знань, чернець почув наказ про все розповісти народу. Він довго мандрував і прийшов до стін Ніколо-Бабаєвського монастиря, де й оселився. У цих краях була написана перша книга Авеля.

?

Що принесе знакам Зодіаку Вогненний Півень 2017

Примітно, що дату своєї смерті пророк побачив за сорок років до цієї сумної події. Його праці ще довго час були приховані від сторонніх очей, щоб не ятрити душу простого обивателя.

Що сталося зі старовинними манускриптами

Довгий час влада приховували писання пророка Авеля під сімома замками. Тільки після того, як Радянський Союз розпався на світ вийшли кілька книг, що знаходилися в урядових архівах. На жаль, манускрипти не дожили до наших днів, з них вчені змогли взяти лише невеликі нариси, які були викладені в історичних древніх писаннях.

Досі серед багатьох експертів ходять чутки, що велика частина знань про майбутнє Росії, знаходиться в архівах Луб’янки і охороняється з усією серйозністю.

Передбачення Авеля для Росії

Ясновидець ще при житті підтвердив свій великий дар, тому сумніватися в його пророцтва не варто. На дворі вже 21 століття, а його слова продовжують збуватися. Багато передбачень чернець зробив для Росії.

Зокрема, він зауважив, що людина невеликого зросту буде керувати країною цілих три рази. Як бачимо, ця фігура дуже схожа на нинішнього президента Росії Володимира Путіна. Авель назвав його другим Борисом, тільки в кілька разів могутніше.

Інок досить туманно позначив майбутнє Російської Федерації, але сучасні вчені змогли по крупицях зібрати приблизну картину того, що нас чекає в 2017 році і після нього:

Влада дістанеться 10 царям (швидше за все, відбудеться розвал РФ на кілька окремих держав).

На політичній арені з’явиться невідомий воїн, який затіє бій і проллє багато крові.

Біля урядового керма виявиться ще один виходець з болота з такими ж зеленими очима.

Людину з довгим носом суспільство зненавидить, але це не перешкодить йому зібрати навколо себе багатомільйонну армію захисників.

Золотокосої Дама буде правити трьома колісницями.

Всі винуватці людських страждань будуть покарані в той момент, коли влада перейде до «Великого Гончару».

Озвучені прогнози для Росії виглядають, немов сюжет якоїсь давньоруської казки. Проте існує одна головна відмінність, яка відрізняє слова Авеля від казкової історії — вони рано чи пізно збуваються.

Тлумачі побачили в пророцтвах ченця переломний момент, який відбудеться в 2017 році. Багато пов’язують його із закінченням кризи в Росії, а також припинення військових дій на Донбасі.

Кінець світу за Авелю

Бачення ясновидця Авеля дійшли до 2892 року. Потім, на думку пророка, настане кінець світу, який ознаменується появою Антихриста. На багато-багато років людство зануриться в повну темряву, а людьми буде правити якийсь пастир.

Тільки після того, як пройде 1050 років, люди зможуть оновитися, а мертві повстануть з могил. І не зрозуміло, кому судилося прожити вічне життя, а кого чекає тлін і швидка загибель.