У наш час існує велика кількість віщунів, які можуть при бажанні побачити майбутнє і поділитися цими знаннями з усім людством. Заявляти на весь голос про те чи іншу подію необхідно для того, щоб люди встигли підготуватися до хорошим і поганим ситуацій у своїй майбутній життя.

Але не всі ясновидці можуть давати точні прогнози, які обов’язково збуваються. Тим не менш, передбачення Джуни на 2017 рік мають всі шанси на реалізацію, адже ця віщунка відрізняється неймовірним даром передбачення і рідко коли помилявся. Саме Джуну вважають однією з найсильніших ясновидців нашого тисячоліття.

Хто така Джуна?

У далекому 1949 році на світло з’явилася Євгенія — так нарекли Джуну її батьки. З ранніх років дівчина відрізнялася сильним вольовим характером і марила грою в театрі. До речі, в дитинстві у Джуни не було помічено ніяких видатних талантів. Тільки після того, як дівчина зустрілася зі своїм майбутнім чоловіком Віктором Давіташвілі, по всьому світу розлетілася чутка про те, що звичайний лікар володіє надприродними здібностями і може пророкувати майбутнє. Після такої слави ясновидицю стали часто запрошувати до себе в будинок відомі особи, політики, зірки, літератори і художники.

Знаменита віщунка могла заздалегідь бачити багато події з майбутнього, а також займалася нетрадиційною медициною. Деякі скептики стверджують, що Джуна володіє всього лише відмінними навичками масажистки і вміє вправно маніпулювати людьми. Шанувальники ж провидиці впевнені в її істинному талант і не перестають дивуватися могутності цієї тендітної жінки.

Передбачення на 2017 рік

Джуна останній раз зверталася до публіки зі своїми передбаченнями ще в 2015 році. Якраз тоді вона й надала деякі відомості про 2017 році. Її пророцтва транслював один з відомих телеканалів, який вирішив взяти інтерв’ю у Джуни. На передачу провидиця розповіла про долю Російської Федерації, а також про те, що буде відбуватися в усьому світі.

Варто відзначити, що ясновидиця завжди намагається оптимістично дивитися на події в майбутньому, тому кожне її слово не таке гнітюче, як у багатьох її «колег». Незважаючи на те, що зараз в житті простих людей склалися не найкращі часи, до 2017 року положення має наблизитися до стабільності. Крім того, Джуна радить всім людям переглянути життєві пріоритети, відмовитися від поклоніння неіснуючим богам і звертати увагу на матеріальні, земні речі.

Розвивається фінансова криза зайвий раз доводить, як важко побудувати гармонійну і світле життя, відштовхуючись лише від фінансових і матеріальних цінностей. Перш за все, люди повинні уважно ставитися до свого здоров’я, переглянути раціон харчування, викреслити з нього всю шкідливу їжу, в тому числі м’ясо. Тільки очистивши душу, ми зможемо досягти здоров’я і благополуччя, впевнена знаменита провидиця. Криза, який утворився не тільки в Росії, але і по всьому світу, є ще одним випробуванням, яке повинні пройти люди заради свого мирного і щасливого існування. Це чергове випробування, послане нам згори.

Людство за постійній гонитві за владою, соціальними висотами і матеріальною вигодою стало забувати найважливіші духовні цінності, а також геть ігнорує поняття честі і совісті. З прогнозів екстрасенса Джуни на 2017 рік можна зробити висновок, що люди повинні знову постати перед витоками, тому що в загробний світ все одно не вийде нічого взяти з нажитого протягом життя. Тільки після того, як ми перестанемо поспішати наповнити свої кишені купюрами, вийде досягти душевної рівноваги і гармонії.

Публікація від StaysiKorrr (@staysikorrr) Лют 22 2017 о 10:05 PST

Джуна свято вірила, що у Росії є безліч шансів перевтілитися, стати чистішим і добрішим. Такий крок призведе наших співвітчизників до хороших перспектив і продовжить подальший розвиток гідного суспільства. В майбутньому 2017 році в Росії не відбудеться якихось глобальних катастроф, терактів або катаклізмів. Тому всі ми повинні витратити цей мирний час на пошуки власного «Я», налагодження відносин зі своїми ворогами, а також постаратися виробляти в серці виключно добрі почуття.

Слова напуття

Велика ясновидиця Джуна запевняла, що росіянам необхідно відмовитися від матеріальних благ і направити всі свої зусилля на утворення великої, сильної держави. Ідея єдиної держави повинна стати головною і непорушною. Незважаючи на те, що зараз непростий час, народ повинен перейти в роботу і не відволікатися на всілякі розваги.

Крім цих слів, Джуна залишила кілька рекомендацій щодо того, як налагодити тісні відносини з сусідніми державами. У найближчому майбутньому Росія і США, на жаль, не налагодять зв’язок, але в той же час, особливих конфліктів не передбачається.

Також у Джуни були прогнози для України. Ясновидиця стверджувала про швидке закінчення конфлікту на сході України. Однак, в тому ж випадку, якщо протистояння затягнуться на кілька місяців, навряд чи їх вдасться врегулювати протягом пари-трійки років. Як бачимо, це передбачення продовжує збуватися.

Позитивні прогнози Джуни навіть саму безнадійну ситуацію можуть повернути в добре русло. Ясновидиця вірила, що тільки оптимістичний настрій здатний розігнати хмари горя і печалі. Люди повинні дивитися на речі під позитивним кутом і тоді будь-яка проблема зрівняється з дрібницею і раз померти.