Видатний медіум США Едгар Кейсі прославився своїми численними прогнозами, які мали властивість збуватися. У цієї людини були неймовірно екстрасенсорні здібності, а також він умів спілкуватися з потойбічними силами. Цей дар Кейсі вміло використовував і старався допомогти людям у тих чи інших ситуаціях. Йому вдалося передбачити майбутні війни, економічна криза, що стався в 1929 році і прихід до влади Адольфа Гітлера.

Дивно, але пророцтва, залишені ясновидцем, продовжують збуватися і в наші дні. Що ж таке вгледів у майбутньому великий пророк і які прогнози Едгара Кейсі на 2017 рік?

Чого очікувати в найближчому майбутньому

Багато пророцтва медіума рідко були прив’язані до якогось певного часу, особливо до 21-го століття. Тому всі точні передбачення на 2017 рік — всього лише спритна витівка шахраїв. Тим не менш, в «базі» ясновидця можна відшукати по-справжньому дивовижні передбачення, які здійсняться у будь-який момент. Найбільш хвилюючою темою для Едгара Кейсі було зміну клімату. Пророк стверджував, що з приходом нового тисячоліття Японія, Північна Європа і Америка підуть під воду.

?

Передбачення Джуни на 2017 рік для Росії і світу

Світ назавжди позбудеться Сан-Франциско і Нью-Йорка, а також більшої частини Гренландії. По всій планеті почнуться масштабні розломи земної кори, а в районі Карибського моря виринуть з-під води нові землі. Великі землетруси, які пройдуть в Південній Америці, істотно змінять карту Землі. В ході запеклої боротьби зі стихією в корені зміниться економічна та політична концепція по всьому світу.

Кейсі не забув згадати у своїх прогнозах на 2017 рік про глобальне потепління, яке стрімкими темпами пошириться по всій земній кулі. У тих місцях, де переважав помірний і субтропічний клімат встановляться тропіки. Також на початку нового тисячоліття має з’явитися незвідана сверхвыносливая людська раса з поліпшеним ДНК.

Ці люди зможуть самовідновлюватися і виявляться досить-таки витривалими. Медіум упевнений, що нова раса буде нести з собою якесь особливе призначення, яке саме, він не згадав.

Передбачення Едгара Кейсі для Росії

Російська Федерація продовжить впевнено рухатися в бік розвитку і зміцнення. Причому, ці зміни будуть проходити не тільки в матеріальному плані, але і в духовному. Звичайно, стверджувати про якісь конкретні дати важко, тому що Едгар Кейсі не вказував у своїх прогнозах точні дати, але в цілому 2017 рік є періодом, коли Росія почне впевнений шлях до своєї величі й розвитку.

Передбачення Едгара Кейсидля України

Щоб питання з внутрішнім протистоянням зважився в позитивному ключі, жителі країни повинні визначитися з ким вони будуть співпрацювати надалі. Не варто сподіватися на допомогу західних держав, адже ті також шукають певну вигоду з подібним альянсом. Швидше за все, Україна знову розділиться на два табори і народ буде відігравати важливу роль у прийнятті остаточного рішення.

Варто відзначити, що Кейсі був переконаний, що українцям не варто прагнути приєднатися до європейської стороні, адже в кінцевому підсумку вона може опинитися в програші. У той же час з Росією слід вибудовувати рівні партнерські відносини щоб її добробут почало поступово підніматися.

Вірити чи ні словами Кейсі

Останнім часом люди перестали довіряти прогнозам, які були зроблені ясновидцями. Але слова Едгара Кейсі ніколи не викликали сумніви, тому що кожне його пророцтво збувалося. Наприклад, вже зараз вчені зауважують, що магнітний полюс Землі стрімко переміщується. Якщо так буде тривати й далі, то жителі Європи зможуть спостерігати зі свого вікна принади північного сяйва. Як бачимо, прогнози щодо клімату мають всі шанси збутися.

Якщо міркувати про політичні події, то знаменитий медіум стверджував, що Китай незабаром чекає велич. І правда, в наші дні Китай зробив різкий ривок вперед. ВВП цієї країни може поступитися хіба що американському, і то, це тільки початок. Так що, можна з упевненістю сказати, що до слів Едгара Кейсі бажано прислухатися і бути готовим зустріти нову еру у всеозброєнні.