Впродовж багатьох віків людей цікавлять передбачення про майбутнє. Адже так цікаво деколи заглянути за завісу невідомого і дізнатися, що ж чекає попереду. Ось і з початком нового 2017 року, всіх цікавить питання, чого ж нам чекати від цього року.

Багато передбачень на 2017 рік зробили старці, і всі прогнози сходяться в тому, що в 2017 році землю і людей чекає безліч змін і подій як хороших, так і не дуже. Дуже не хочеться вірити у це все, але багато передбачення, зроблені старцями на більш ранні роки, збулися з повною точністю.

Афонський старець Паїсій Святогорець помер в кінці двадцятого століття, але у нього є кілька висловлювань, які звернені саме на 2017 рік. Він говорив, що коли Турки перекриють греблею води Євфрату, це буде провісником великої війни. І середній Схід стане центром воєн, в яких росіяни візьмуть безпосередню участь. На Росію ополчився не тільки Туреччина, але і Європа. Найбільш кровопролитні військові дії відбудуться в боротьбі за Константинополь. Всі, хто будуть втягнуті у війну понесуть масштабні втрати своїх військовослужбовців і народу. Але, незважаючи на такі сумні прогнози, Афонський старець Паїсій радив всім людям, які будуть жити в ці важкі часи, ні в якому разі не впадати у відчай і не піддаватися паніці, а сподіватися на бога і молиться. Бог обов’язково допоможе всім, хто сподівається і просить.

Преподобний старець Амфілохій Почаївський прожила дуже важке життя священика радянських часів і вважається, що за страждання він знайшов дар пророцтва. Старець пророкував, що кінець прийде через Китай. Після сильного і незвичайного вибуху, з’явиться всім диво боже. І тоді почнеться на землі життя зовсім інша. Буде великим наша батьківщина і стане маяком для всіх країн. І настануть нові часи, несхожі на ті, що були раніше. Ось тільки чи будуть вони гірше або краще нинішніх, це не відомо.

Віщий старець Велофей зробив передбачення, яке прийшло до нього через Богоматір ще в 12 столітті. У пророцтві говориться про множинних катаклізми та кінець світу, конкретної дати цих подій немає, але приблизно все буде відбуватися в 2017 рік. Одне з найстрашніших пророкувань старця було пророкування про кінець світу. В один зимовий вечір в землі з’явиться тріщина велика, і туди будуть падати люди, тварини, стовпи з зірками. Навколо будуть чути людські крики і плач, на людей, які будуть сипатися каміння з будинків і вбивати їх. Всі забарвиться кров’ю, стане багряним і з’явиться ангел смерті. У передбаченні нічого не говориться про те, що всі люди загинуть чи ні, але на землі точно має статися щось страшне, схоже на кінець світу.

?

Які знаки Зодіаку несподівано розбагатіють у 2017 році

Стариця Матрона Московська говорила, що людство чекають дуже важкі страшні часи, що скорботи будуть такі, про які люди навіть не здогадуються. Настануть такі часи, коли перед людьми буде стояти вибір між хрестом і хлібом. І ті люди, які оберуть хрест, зможуть врятуватися і вижити. Багато людей загине, і на землі все мертвими будуть лежати, а потім все піде під землю. І все це буде не наслідком війни, а чимось зовсім іншим. І всі ці біди і нещастя будуть тому, що люди перестають ходити в церкву і вірити в бога, адже тільки за допомогою віри і молитви можна все виправити і врятувати світ і людство. Таке пророцтво Стариця зробила приблизно на 2017 рік. І закликала всіх молитися і дбає про душу, а не про житейських справах, тільки молитвою людина зможе врятуватися.

Незважаючи на такі не зовсім райдужні прогнози великих старців, люди все ж повинні сподіватися на те, що всього цього можна уникнути і пророцтва не збудуться.