Матрону Московську шанують віруючі Росії і близьких за розташуванням країн. Канонізованих в 1999 році як Московська місцева свята Матронушка вже в 2004 році увійшла в загальноцерковний сонму православних святих.

І за життя і після смерті Матрона допомагала простим людям. Вже з восьми років у святій з’явилося здатність до прогнозу. Допомогу вона вимолювали у господа і не брала за неї нічого. Примітно, що з малих років дівчинка зривала хрестика з шиї. У малятка на грудях був виступ вигляді хреста, саме ця особливість з народження відзначила подальший життєвий шлях.

Рік 2017 в словах пророчиці

Матрона дуже багато ратувала за землю рідну. Закликала віруючих молитися частіше, хреститися щодня, щогодини і хрестити їжу. За словами святої саме з втратою віри людству загрожує кінець світу. За деякими словами виходило на 2017 рік.

Народ Росії і земля руська захищені від цих напастей. Скільки народів відроджувалося і пропадало, а Росія як стояла, так і стояти буде. Духовне відродження, розпочате в ХХІ столітті на території сучасної федерації, врятує народ російський, якщо все взмолятся про милості Божої.

Про 2017 рік у Матрони було особливе передбачення:

«Загибель загрожує людям без війни, люди загинуть, а на ранок землю підуть»

З різних тлумачень найбільш вірогідними здаються дві версії:

Перша розширює військову гіпотезу, якщо не безпосередньо, то непрямим участю.

Гібридне ведення війн, властиве двадцятого століття і отримала друге народження в нинішньому столітті породило нові способи досягнення перемоги. Більшості відомо про хімічну, біологічну зброю, ядерних і нейтронних бомбах, точкових ударів і теракти. Однак секретні лабораторії Росії отримали розширене фінансування з початку 2000-их.

Потужність російських умів визнана не тільки повагу, а й світовим співтовариством (згадайте хоча б Кулібіна і Калашникова — винахідників-самоучок зробили бездоганні конструкції, не базуючись на світових знаннях). Новий винахід (досі не видане і навіть неймовірне) застосують або невдало випробують. Найбільша країна в світі не знає нестачі у віддалених полігонах, можливо самі вчені невірно оцінять передбачувану потужність зразка. Багато людей виляжеш без участі у війні, але завдяки її смертельного диханню.

Друга версія стосується природних катаклізмів і пов’язаних з ними наслідків.

Сильна посуха після рясних дощів залишить без врожаю найродючіші землі. Зросла до семи мільярдів населення Землі буде відчувати голод, погіршення здоров’я. Знову виникнуть забуті хвороби, а катаклізми розбудять нові.

На самому початку 2017 року оголошено про відкриття супербактерії, стійкої до всіх відомих і експериментальним лікарським формам. Вирвався на свободу мікроорганізм спричинить небачену досі пандемію, схожу за масштабами з іспанським грипом, а за наслідками перевершує будь-яку хворобу, включаючи чуму.

?

Василина Володіна. Прогноз на 2017 рік для Росії за знаками Зодіаку

Всі похмурі пророкування Матрони стосуються людей втратили Бога в душі. Але і вони будуть врятовані завдяки потужній молитві багатомільйонного народу. В російському народі лежить шлях до порятунку не тільки рідної держави, а й людей всієї планети. Саме звідси піде благодать через мощі великої провидиці, шанованої багатьма святий. Моліться за себе і не забувайте попросити Божої благодаті для всіх. За словами Матронушки цим ви врятуєте і свою душу.