Практично кожну людину цікавить його майбутнє, майбутнє його країни, а також майбутнє всього людства. У зв’язку з тим, що в усьому світі панує непроста політична й економічна ситуація, все більше і більше людей хочуть знати, що їх чекає і чого варто побоюватися.

В наш час брехливих промов по телебаченню, більше довіряєш не словами всіляких експертів і політиків, а, як не дивно, пророцтвами екстрасенсів і провісників. Багатьох відомих ясновидців вже немає в живих, але їх передбачення для світу продовжують виконуватися, чим ще більше шокують, викликають довіру і підсвідоме повагу до чогось нез’ясовного і незрозумілим для багатьох. Ми підготували найбільш відомі прогнози для Росії на 2017 рік.

А екстрасенси, астрологи і ясновидці, які є нашими з вами сучасниками, можуть і самі бачити здійснення своїх пророцтв. Провісники з світовими іменами передбачали багато для цілого людства, окремих континентів і країн. Дещо побачили ясновидці і про Росію.

Передбачення Нострадамуса

Відомий французький астролог, алхімік і фармацевт Мішель де Нострдам (більше відомий як Нострадамус), який народився в далекому 1503 році в Сен-Ремі-де-Прованс багато пророцтв приніс цього світу. Свої передбачення далекоглядний екстрасенс «ховав» у так звані катрани (невеликі вірші), щоб не бути гнаним за життя за свій дар передбачати майбутнє і прочитати його за зірками.

Про Росії в 2017 році у Нострадамуса не так багато інформації, але дещо відомо практично вірогідно.

Великий астролог усіх часів в своїх роботах говорив про те, що майбутнє у Росії видатне, велике. Всі російські позиції на світовому рівні зметнуться вгору. Нострадамус не раз називав Росію — майбутньою супердержавою. Однак ще більш посилиться протистояння між християнським та мусульманським світом. Звичайно, ці події торкнуться і Росію. Можлива навіть кривава війна з застосуванням страшного зброї масового ураження.

Пророкування Ванги для Росії на 2017 рік

Незряча болгарська провидиця Вангелія Пандеева Гуштерова, народжена в 1911 році Погоди Османської імперії, залишила після себе безліч прогнозів, які продовжують втілюватися в життя, чим лякають і захоплюють найзапекліших скептиків.

На рахунок Росії у ясновидиці завжди були хороші прогнози. Конкретно про 2017 році згадок, звичайно ж немає, так як її пророцтва не прив’язуються до якоїсь конкретної дати. Однак побіжно про 2010-2018 роках Ванга, все ж, згадала.

Її пророцтво говорить, що головною загрозою всьому християнському світу стане країна на Близькому Сході. Розгориться неабиякий конфлікт, в ході якого можливо і застосування ядерної зброї, що обіцяє всьому людству небачені плачевні наслідки.

Трапився розлад між двома ворогуючими сторонами вийде погасити в самий останній момент, а допоможе в цьому нелегкій справі Росія і Китай. Саме наша країна докладе чимало зусиль, щоб зберегти цілісність усього світу.

З її слів виходить, що Росія повинна піднятися над іншими державами і стане гегемоном. «На престолі» сидітиме грізний, але справедливий і мудрий правитель (Ванга називала його не інакше, як «Великий»), якому вдасться створити потужний альянс з кількох країн. Саме цей альянс буде в майбутньому протистояти походить від Заходу загрозам.

Що ж стосується вкрай нестабільної ситуації на Україні, то Росія зіграє важливу роль у врегулюванні конфлікту на сході України.

Передбачення Павла Глоби

Російський астролог Павло Павлович Глоба, чиї прогнози завжди були вірні і продовжують здійснюватися з неймовірною правдивістю, народився в 1953 році в Москві. У своїх прогнозах Глоба завжди приділяв своїй батьківщині особливу увагу. Всі його прогнози на 2017 рік тим чи іншим чином пов’язані конкретно з політичною та економічною стабільністю Росії.

Червоним рядком у його словах йде наступне — Росії вдасться збільшити свій вплив на події, що відбуваються в світі події, і зміцнити свої позиції серед провідних світових держав.

Повільно, але вірно розгортається світовий колапс завдасть нищівного удару по Європі і США. Євросоюз почне розпадатися.
У 2017 році економічна криза в Росії досягне свого апогею, а потім почне зменшуватись. У всіх країнах у тій чи іншій мірі буде панувати розруха, голод, безробіття, спад виробництва. Росія ж буде знаходитися в більш вигідному становищі. Багато країн сильно постраждають внаслідок загальносвітового економічного занепаду і саме Росія візьме на себе непросту ношу — вивести весь світ із застою. Нашій країні випаде роль стати незалежним суддею у вирішенні більшості глобальних проблем. Поступово Росія займе панівне місце у світовому співтоваристві.

Пророкування інших сучасних ясновидців, астрологів, екстрасенсів для Росії на 2017 рік.

Початок руйнування Євросоюзу. Процес затягнеться з 2017 року по 2221 рік. Надаючи підтримку Україні, з 2017 року Євросоюз змушений буде співпрацювати з Росією. Прибалтика відійде в зону впливу Росії.

США втрачає кермо правління і перестає відігравати роль лідера. Почне валитися колоніальна система Америки. Долар скотиться. Третя світова війна (яку називають інформаційною) завершиться в 2017 році. На тлі спаду Америки, Росія буде міцніти і підніматися.

Китай буде з Росією заодно і підтримає країну-сусідку у всіх починаннях в області об’єднання економік, створення альянсу та інших глобальних рішень.

Україна вже до 2017 року буде співпрацювати з Росією. Новий правитель України, що проявився в кінці 2015 року, який принесе країні більше лиха, ніж користі, буде переслідувати прозахідні цінності, але змушений буде звернутися за допомогою до Росії.

Прогнозується активну співпрацю Росії з Іраном, Сирією, Азербайджаном, Туркменістаном, Туреччиною, Афганістаном. Пакистан завдасть чимало клопоту. Ісламський світ продовжуватиме вирувати, однак, завдяки впливу Росії, глобальних конфліктів не буде.