Кому не цікаво в наш непростий час, нехай одним очком, поглянути на наступну сторінку нашого життя? Споконвіку до мудреців, шаманів і пророкам, що пророкує майбутнє, прислухались і, з якимось побожним трепетом перед прийдешнім, намагалися дізнатися більше про свою долю, про долю своєї родини, країни, а також про майбутнє всього людства.

Передбачення екстрасенсів на 2017 рік всерйоз стурбували багатьох своїми неоднозначними, часом страшними, прогнозами. Однак практично всі прогнози зашифровані і, від того, як їх інтерпретувати, залежить розуміння того чи іншого пророцтва.

Пророкування Мішеля Нострадамуса на 2017 рік

Великий астролог, який жив у XVI столітті, вважається одним із самих могутніх і авторитетних віщунів. В його катренах описані багато фактів, які знайшли втілення в реальності. Всі його віщування збувалися, викликаючи, тим самим, глибоку повагу і шану до написаним словами провидця.

Мішель Нострадамус передбачив людству велику загрозу зникнення в період з 2015 по 2020 роки. Також він писав, що 2017 рік буде особливо важким для багатьох з-за страшної посухи. Безпрецедентна природна катастрофа станеться з прісною водою. Крім того, з’являться різні природоохоронні проблеми.

Що Ванга пророкувала на 2017 рік

Сліпа фізично, але володіє внутрішнім баченням, ясновидиця Ванга, яка жила зовсім недавно, передрекла страшні біди, які обрушаться на землю вже в 2017 році. А виною всьому нещасть будуть самі люди. Це і широкомасштабні війни, і моторошні кровопролитні зіткнення всередині держав, і спалахи хвороб (швидше за все, із-за застосування біологічної зброї), і загальне погіршення екології.

Конкретно на 2017 рік Ванга передбачала початок страшної війни, яка поступово охопить весь світ. Почнеться ця війна на Сході і принесе з собою страждання, голод і розруху практично всьому світу.

Прогноз Павла Глоби

Наш сучасник, відомий астролог, який своїми точними прогнозами заробив славу на всьому пострадянському просторі, Павло Глоба пророкує суттєві геополітичні зміни в 2017 році.

Грядуть нові союзи, старі коаліції держав розпадуться за рахунок виходу з них провідних країн (це стосується, в першу чергу, ЄС).

?

Пророцтво Паїсія Святогорця на 2017 рік щодо Росії

Для Росії у Глоби сприятливий прогноз — на початку 2017 року держава стане учасником абсолютно нових економічних союзів і політичних об’єднань. Це значно збільшить вагу Росії на світовій арені, зробивши її трохи чи не наймогутнішою країною.

Віщування Бахит Жуматовой на 2017 рік

Фіналістка «Битви екстрасенсів», ясновидиця Бахит Жуматова передбачила Казахстану, своїй батьківщині, вихід з кризи якраз в 2017 році. Для країни настануть щасливі часи, Казахстан розквітне.

Також, за її словами, терористична організація ИГИЛ, яка принесла стільки страждань, не зможе завоювати світ, а просто перестане існувати вже зовсім скоро.

Бачить екстрасенс і не зовсім хороші речі — в найближчому майбутньому велика частина території піде під воду. Зникне Ізраїль, повністю пропаде Афганістан, затопить Японію і японці переселяться в Казахстан.

Що пророкує Джеймс Хансен

Відомий кліматолог Джеймс Хансен не встигає твердити про вплив людства на глобальні катастрофічні зміни в кліматі. І в 2017 році, якщо вірити Хансену, нашу планету чекають такі природні катаклізми, як різке потепління, масштабне танення льодовиків, відхід під воду великої частини суші.

Якщо людство не схаменеться, то, за словами кліматолога, з-за порушення енергетичного балансу Землі (в чому винні самі люди), нас всіх чекають лиха небачених масштабів із зникненням цілих видів рослин, тварин і, в кінцевому підсумку, все це потягне за собою кінець світу.

Що віщують інші провісники на 2017 рік

Якщо вірити теорії ієрархічних катастроф, ґрунтується на статистичних даних всіх глобальних подій, враховуючи циклічність, то в 2017 році планету чекає кінець світу.

Початок космічної ери обіцяють людству праці Олени Петрівни Блаватської та Костянтина Едуардовича Ціолковського. Блаватська також стверджувала, що від почалася в 2012 році фатальний п’ятирічки, буде залежати, якими в 2017 році стануть відносини між людиною і природою.

А Ціолковський, в свою чергу, робив наголос на тому, що в прийдешній рік стане часом високих технологій, що або піде на користь планеті, або стане причиною глобальної техногенної катастрофи.

Переможець шоу «Битва екстрасенсів», а також член футурологічних спільнот, Олексій Похабов передбачив значне зростання у ціні всіх природних ресурсів в 2017 році. Процвітати будуть ті країни, які володіють істотними запасами корисних копалин.

Вірити провісникам чи ні — особиста справа кожного. Наскільки їх прогнози вірні, ми зможемо дізнатися зовсім скоро. Одне відомо точно — люди всієї землі повинні серйозно замислитися над своїми вчинками і, поки не пізно, провести «роботу над помилками».