Ясновидиця з Гонконгу, яка передбачила перемогу Дональда Трампа на виборах в США, дала прогноз про те, яким буде рік для керівників найбільших держав. З таким проханням до неї звернулися журналісти телеканалу CNN.

Прісцилла Лам пообіцяла 45-го президента США успіх в теплу пору року — навесні і влітку, так як він народився «у рік Вогню». Але в холодні місяці осені і зими, за словами ворожки, Трамп зіткнеться з труднощами: країну чекають протести.

Дійсно, голоси противників Трампа в США не вщухають. Приміром, нещодавно таблоїди повідомили, що активісти екологічної організації Greenpeace, незадоволені приходом до влади у США нової адміністрації влаштували незвичайну акцію протесту. Забравшись на будівельний підйомний кран у центрі Вашингтона, вони звісили з його стріли величезне полотнище з написом «чиніть опір!».

Російському лідерові ворожка пророкує успіх. Вона пообіцяла Путіну хороший рік, також процвітання чекає і економіку Росії. Про президента РФ Прісцилла Лам сказала, що «Дракон сильний і може піти куди завгодно: він може плавати у воді або літати в повітрі, він наповнений ентузіазмом». Розташування зірок робить Володимира Путіна сильним лідером і яскравим мислителем.

Нагадаємо, нещодавно ЗМІ оприлюднили передбачення Нострадамуса про долю російського президента. В одній з праць всесвітньо відомого віщуна Мішеля Нострадамуса згадується термін північний король, мова йде про володаря з Аквилона, який дешифрувальники співвідносять з РФ.

«Північний король з Аквилона допоможе встановити все правильно», — наводить текст передбачення видання ?Российский Диалог?. Крім того, дане вислів фахівці асоціювали з подіями, які повинні відбутися в Сирії. У врегулювання заворушень на території Сирії втрутиться російський лідер, який наведе там порядок. Таким чином Володимиру Путіну, при якому РФ активно почала боротися з міжнародним тероризмом в Сирії, визначено стати тією людиною, який позбавить світ від глобальної терористичної загрози.