Великий людина, яка бачила крізь час, Вольф Мессінг відбився в історії як загадкової особистості з неабиякими здібностями. Справа в тому, що ніхто ніколи не міг бути точно впевненим в тому, ким же був цей видатний чоловік насправді — ілюзіоністом, магом, гіпнотизером, телепатом або екстрасенсом.

Одне відомо — к словами Вольфа Григоровича Мессінга прислухалися і продовжують прислухатися, навіть після смерті провидця. Тим більше, що останнє пророцтво Мессінга пов’язано з новою світовою війною.

Вольф Мессінг: цікаві факти

Народився Вольф Мессінг 10 вересня 1899 року в єврейській родині, недалеко від Варшави, на території Російської імперії, у місті Гура-Кальварія. Практично з самого народження він страждав лунатизмом, тому нерідкі були випадки, коли серед ясної ночі маленький Вольф вставав з ліжка і спостерігав за нічним світилом, поки всі спали.

Батько Мессінга знайшов спосіб, як позбавити сина цієї «хвороби»: тазик з холодною водою біля ліжка негайно будив встав хлопчика.

Вольф Мессінг рано дізнався про своїх надприродних здібностях:

«Мій батько послав мене в магазин… Це було вже в сутінках. Ганок нашого маленького дерев’яного будинку, темрява. І раптом на ганку з’явилася гігантські, темні постаті, одягнені в білі одежі. Зверху пролунав голос, який сказав: «Син мій, настане час і ти зможеш передбачати своє майбутнє! Іди в школу! Твої молитви будуть радувати небеса!»

У шість років Вольфа Мессінга віддали в релігійну школу при синагозі. Його батько завжди хотів бачити сина справжнім рабином, але хлопчик, перебуваючи в такому ніжному віці, вирішив свою долю сам — він просто втік з дому, сівши на поїзд, що йде на Берлін.
Дар

Так як грошей у Вольфа Мессінга не було з причини того, що він ще занадто малий, він заліз під лавку в надії, що контролер не помітить «зайця» і він благополучно добереться до жаданої мети. Однак кондуктор помітив дитину і зажадав пред’явити квиток.

Вольф просто підняв лежачу на підлозі звичайний папірець і вручив її перевіряючому. Яке ж було здивування хлопчика, коли контролер без зайвих слів прокомпостирував нікчемний папірець, прийнявши її за квиток, і докірливо сказав малюкові, мовляв, нема чого ховатися під лавою, коли у нього є квиток. Так Вольф Мессінг вперше відчув силу своїх здібностей.

Зустріч з світовими світилами

У Берліні він працював на посилках і частенько не вистачало грошей навіть на їжу. Звалившись одного разу в непритомність, Мессінг потрапив в госпіталь, де діагностували його смерть. Лише в морзі один із практикантів помітив, що серце хлопця ледве-ледве, але б’ється. Через три дні, прокинувшись Вольф Мессінг був направлений до психіатра Абелю, який надзвичайно зацікавився випадком хлопчика.

Там же з’ясувалося, що Мессінг володіє дивовижними здібностями, що стосуються управління власним тілом. Наприклад, він міг без праці сповільнити своє серце так, що вона ледве билося.

Пізніше, Вольфові Мессінгові пощастило бути представленим Зигмунда Фрейда і Альберту Ейнштейну. Виконуючи подумки сформульовані нескладні завдання вчених, Мессінг привів останніх в досконалий захват і вони стали допомагати майбутньому всесвітньо відомому телепату.

Арешт і дивовижний порятунок

Вольф Мессінг почав гастролювати по багатьом країнам з виступами, на яких демонстрував свої здібності вдячній публіці.

Під час виступу у Варшаві в 1937 році, він мав необережність напророкувати Гітлеру погибель, якщо той піде на Схід. Відразу після цього подання артиста заарештували і кинули в карцер, вибивши йому перед цим передні зуби.

Мессінга чекала вірна смерть, але гіпнотизер зміг ухилитися від тюремників, подумки наказавши їм всім зібратися в камері. Сам він, тим часом, благополучно вийшов за двері, відкривши її ключем одного з охоронців.

Врятувавшись, завдяки своїм надзвичайним здібностям, Вольф Мессінг втік на територію Радянського Союзу. Довгими і складними були його митарства, але Мессінг зумів-таки потрапити до складу однієї концертної групи, а вже на початку 40-х він успішно гастролював по всій Білорусі.

Зустріч зі Сталіним

Одного разу прямо на сцену піднялися двоє представницьких чоловіків у формі НКВС і повели Мессінга, вибачившись перед аудиторією. Вольфа відвезли прямо до Сталіна, який, також як і багато інших, не повірив у дар Мессінга і піддав його деяким перевірок — пройти непомітним повз охорони Кремля, дістати з радянської казни злиток золота, добути сто тисяч рублів в Держбанку, не пред’являючи при цьому документи.

Мессінг з успіхом справився з усіма випробуваннями і довів «вождю народів», Йосипу Віссаріоновичу Сталіну свою винятковість. Так йому дозволили продовжувати свою діяльність.

Володіючи надлюдськими здібностями, Вольф Мессінг активно маскував їх, зачитуючи на кожному виступі, немов індульгенцію:

«Досліди повністю пояснюються матеріалістичною наукою. Коли людина про щось думає, його мозок передає імпульс по всьому організму. Наприклад, якщо людина думає про те, що він бере в руку якийсь предмет, представлення про це дії відразу ж змінює напругу м’язів руки».

Передбачення Великої Перемоги

На одному з благодійних концертів на користь армії, Мессінг відповів на питання, який турбував кожного — коли закінчиться війна: «Восьмого травня». Проте рік екстрасенс не уточнював. Після підписання акту про капітуляцію Німеччини, Сталін відправив Мессінгові терміновий лист, в якому зазначив небувалу точність передбаченої дати.

Останнє пророцтво Мессінга

Вольф Мессінг говорив про те, що світової війни більше не буде, зі стовідсотковою впевненістю. В наші неспокійні дні, коли здається, що весь світ завмер на порозі чогось страшного і зловісного, так хочеться вірити в слова екстрасенса, написані ним на аркуші, коли він знаходився в стані трансу і відповідав на поставлене запитання про глобальну війну в майбутньому: «Світ буде!».

Мессінг пояснював свій дар так:

«Може здатися, що моя здатність бачити майбутнє суперечить матеріалістичного розуміння світу. Але непізнане або надприродне передбачення не існують окремо… Майбутнє формується з минулого і сьогодення. Є структурна зв’язок між ними… Зусиллям волі, я можу побачити кінцевий результат якоїсь події миготить переді мною… настане час, коли людство зрозуміє, всі ці явища. Не існує нічого надприродного».

Багато пророцтв Мессінга залишилися в архіві спецслужб, які побували в його квартирі після смерті екстрасенса. Можливо, коли-небудь таємниця майбутнього дійде і до нас. А зараз давайте запам’ятаємо міцно: нової світової війни не буде!

Світ наш стрімко змінюється, але головне передбачення Мессінга не можна витравити, нехай воно живе в наших серцях.

Пророкування про Мессінга Росії

Біографія Мессінга рясніє багатьма цікавими подіями, але насправді вона не така вже багата епізодами, де Вольф згадував би про подальшу долю СРСР. Незважаючи на це, деякі передбачення Мессінга про майбутнє Росії збереглися до наших днів. Так, наприклад:

Вольф передбачив кінець Великої Вітчизняної війни, назвавши точну дату її закінчення — 8 травня 1945. Про це стало відомо Сталіну, який вірив у віщування Мессінга. Рік для Росії видався вкрай важким, проте радянські війська не припинили наступ і все ж досягли Берліна. Як відомо, акт про капітуляцію Німеччини був підписаний 8 травня 1945 року, а 9 травня 1945 року стало офіційною датою святкування перемоги над фашизмом. Це свято досі шанують як один з найбільш значущих в Росії. Мессінг навіть отримав від Сталіна подяку за настільки точне передбачення. Примітно, що і сам Мессінг чимало зробив для перемоги. Незважаючи на те що його зарплата в СРСР істотно відрізнялася від того, що він заробляв у європейських турне, він все ж таки віддав всі свої заощадження на будівництво кількох військових літаків. Будівництво першого було здійснено в 1942 році, а другого — в 1944-м.

На одному з виступів у клубі НКВС, де кожен присутній хотів своїми вухами почути передбачення Вольфа Мессінга про Росії, екстрасенс отримав питання про те, що він думає про радянсько-німецький пакт. Після нетривалих роздумів екстрасенс заявив, що бачить танки з червоними зірками на вулицях Берліна. Якимось чином передбачення про Мессінга Росії стали відомі Німеччини, яка висловила радянському уряду здивування з приводу події.

Тисячі людей писали провидцеві листи з проханнями розповісти, що сталося з їх рідними, однак він навідріз відмовлявся відповідати на них.

Одним з найбільш видатних пророкувань телепата стало пророцтво про смерть Сталіна. Перебуваючи на особистому прийомі у «вождя народів», Мессінг попросив його знизити гоніння на євреїв і, отримавши жорсткий відмову, заявив, що глава СРСР помре на єврейське свято. Примітно, що смерть Сталіна дійсно збіглася з іудейським святом Пурімом, припавши на 5 березня 1953 року.

Пророкування про Україну

Як не дивно, про майбутні події на Україні близько 50 років тому також згадував Вольф Мессінг. Пророкування про Україну зводилися до того, що, незважаючи на всі спроби людей розв’язати війну, третьої світової вже не буде. Про це провісник заявив на концерті в Ужгороді, намагаючись вже тоді попередити людей про наслідки, до яких можуть привести їх необдумані вчинки.

Хотілося б вірити, що цей дивний чоловік, як завжди, виявиться правий, і всі спроби розв’язати Третю світову війну виявляться марними.