Ідеальним буде той подарунок, про який мріє жінка. І якщо її бажання вам по плечу — сміливо дійте! Інша справа, якщо ви не впевнені і знаєте людину зовсім недавно, тоді вам варто піти у розвідку і дізнатися знак Зодіаку вашої дами. І вже тоді я можу вам дещо порадити.

Подарунок на 8 березня для Овна

Наприклад, Овну краще дарувати подарунки, які додадуть йому яскравості та величі. Це може бути комплект з сережками і підвіскою. Ви потрапите в точку, якщо подаруєте запрошення на світський прийом, де можна буде проявити себе у всій красі.

 

Подарунок на 8 березня для Тільця

Тельці завжди цінують речі, пов’язані з благоустроєм сімейного вогнища. Це можуть бути столові набори, розкішний сервіз або картина.

 

Подарунок на 8 березня для Близнюків

Близнюкам замість прикрас краще подарувати інтелектуальні подарунки, наприклад: ноутбук, серію книг в дорогому палітурці або останню розробку науки — яку-небудь «розумну» побутову техніку.

 

Подарунок на 8 березня для Раку

Ракам будуть «по душі» хороші парфуми або набір косметики по догляду за тілом. Але це в тому випадку, якщо ви точно знаєте, що саме віддає перевагу ваша дама.

 

Подарунок на 8 березня для Лева

Леви завжди прагнуть підкреслити свій статус. І вам доведеться витратитися на золоті або платинові прикраси або престижні аксесуари, наприклад, пояс або ексклюзивну сумку.

 

Подарунок на 8 березня для Діви

Діви, навпаки, воліють практичні подарунки: діловий костюм або хороші постільні приналежності. До речі, Діва абсолютно нормально поставиться до того, що Ви прямо запитайте, чого вона бажає отримати в цей день.

Подарунок на 8 березня для Ваг

Терезам дуже важко догодити, тому краще всього вибрати подарунок разом.

 

Подарунок на 8 березня для Скорпіона

Скорпіони дуже люблять прикраси, зроблені за індивідуальним замовленням. Головне, щоб подарунок був незвичайним.

 

Подарунок на 8 березня для Стрільця

Стрільці просто обожнюють сюрпризи. Вони люблять все нове і незвідане, тому ви не прогадаєте, якщо подаруєте їм путівку в екзотичну країну або абонемент на тренінг.

 

Подарунок на 8 березня для Козерога

Козероги будуть в захваті від вишуканого білизни або престижного канцелярського набору.

 

Подарунок на 8 березня для Водолія

Вибираючи подарунок для Водолія, зверніть увагу на світ технологій. Дізнайтеся, які тренди зараз існують, які нові марки фотоапаратів, телефонів, планшетів, ноутбуків вийшли останнім часом.

 

Подарунок на 8 березня для Риб

Що стосується Риб — ці романтики з задоволенням підуть на концерт або на вечерю при свічках…

Проте є речі, які краще купити самому собі і ніколи не приносити в дар. Наприклад, годинник — вони є символом відліку часу і призводять до розлуки. Ножі, виделки та інші ріжучі предмети, які символізують ворожнечу. Дзеркало — теж не найкращий подарунок, так як може нести в собі негативний заряд. Не рекомендую дарувати хустки і шарфи. Ці подарунки можуть призвести до сліз і розлуці.