Цей чудовий весняний свято ми відзначаємо щорічно і асоціюємо його з красою, душевної молодістю, ніжністю і добротою. Думаю, всі вже здогадалися, що мова йде про Міжнародний Жіночий День, у який прийнято вітати наших дорогих мам, бабусь, сестричок, дочок, колег по роботі, коханих і просто знайомих. Складно не розгубитися серед такої кількості класних подарунків. Для того щоб хоч трішки спростити цю задачу ми створили цю статтю, в якій розповіли, що можна подарувати на 8 березня за гороскопом, щоб сподобалося напевно. Сподіваємося, що Вам сподобаються наші поради!

Щур, подарунок на 8 березня

Домовита і запаслива Щур вельми критично і прискіпливо ставиться до презентів. Для того щоб уникнути подальшого розчарування можна використовувати нейтральні варіанти: комплект постільної білизни, красиве і смачно пахне мило, зроблене власними руками, теплий і м’який плед. Тобто це ті предмети, застосування яких завжди знайдеться.

 

Бик, подарунок на 8 березня

Практичність і користь — ось ті чинники, які в першу чергу цікавлять дам року Бика. Набір якісних рушників, красива і тепла в’язана кофтинка, а ще краще подарунковий сертифікат підійде.

 

Тигр, подарунок на 8 березня

Тигри люблять речі оригінальні, які виділяються з натовпу. Футболка з гучною написом або сміливим зображенням – це те, що вони люблять. Талісмани, що покращують матеріальний стан або удачу в особистому житті також виявляться дуже до речі.

 

Кролик (Кіт), подарунок на 8 березня

Кролики чи коти, як правило, володіють гарним смаком, тому оригінальні подарунки на 8 березня їм потрібно вибирати самі вишукані. Це може бути щось в стилі вінтаж, ретро або класики.

 

Дракон, подарунок на 8 березня

Представниці жіночої половини людства, за гороскопом грозного Дракона, воліють цікаві і неординарні подарунки. Пара яскравих рукавиць або шарфик з незвичайним візерунком порадують і зігріють їх володарку.

 

Змія, подарунок на 8 березня

Змії терпіти не можуть відверто дешевих дрібничок. Тому краще віддати перевагу невеликому флакону дорогого парфуму, ніж наприклад яскравою і барвистою біжутерії.

Кінь, подарунок на 8 березня

Милі дами, за гороскопом Коні натури дуже активні і веселі. Прекрасним подарунком для них стане набір письмового приладдя, органайзер або інші ділові аксесуари. До речі кінь завжди робить вибір на користь якості і класики – враховуйте цей факт, вибираючи той чи інший сувенір.

 

Коза (Вівця), подарунок на 8 березня

Незвичайні подарунки в стилі hand-made на 8 березня це ідеальний варіант для шанувальниці всього оригінального і незвичайного, який є Коза. Всілякі камені-обереги теж будуть дуже до речі, адже пані, народжені в цей рік, дуже вірять у містику.

 

Мавпа, подарунок на 8 березня

Відмінне почуття гумору — ось чим відрізняються жінки представниці року Мавпи. Це як раз той випадок, коли забавні і незвичайні сувеніри будуть дуже до речі: прикольна гуртка, муляжная пачка грошей, тікає будильник.

 

Півень, подарунок на 8 березня

Півень, безумовно, є великим авантюристом, найяскравішим представником екстравертів. Тому й гарний подарунок повинен бути яскравим, помітним, але, незважаючи на це практичним, корисним і якісним.

 

Собака, подарунок на 8 березня

Милі жінки, за гороскопом Собаки, дуже цінують теплоту, затишок і душевність всього, що їх оточує. Подарунки ручної роботи (квілінг, скрапбукінг та інше) з особистим підписом це як раз те, що потрібно. Вдалий буде варіант красивих парних статуеток.

 

Кабан, подарунок на 8 березня

Навряд чи хтось інший вміє так майстерно робити і підносити подарунки, як Свиня. Крім того представниці цього року вміють бути вдячними. Оригінальні кухонні аксесуари, практичні дрібниці і навіть м’які іграшки — самі відповідні кращі подарунки на 8 березня для них.