Повний місяць 12 березня 2017 року. Що потрібно знати?

 

У неділю, 12 березня 2017 року о 17:53 за московським часом відбудеться повний Місяць у знаку Діви. Ми проживаємо цю фазу раз в місяць. Тому давайте розбиратися як це впливає на нас.

Місяць — планета жіноча і відповідає за емоції, підсвідомість, тому жінки більш емоційні.

Для Повного характерна безсоння, прилив сил, надлишок енергії, надмірна відвертість і емоційні вибухи. Частішають аварії на дорогах, можливі повені, поломки водопроводу, каналізації. Під впливом алкоголю відбуваються непередбачувані вчинки з тяжкими наслідками. Максимально проявляються хворобливі відчуття, яскраво виражені симптоми захворювань, а хірургічні операції небезпечні сильною кровотечею.

Чутливі люди заздалегідь відчувають наближення Повного місяця. Вони переживають його важко, їх кидає у крайнощі, вони перевозбуждены і можуть робити несподівані, вчинки, йти на ризик. Тому у Повню відбувається максимальний кількість злочинів, крадіжок, катастроф та інших лих. Необхідно уникати сварок і конфліктів в ці дні.

Деякі люди в Повню страждають безсонням. Це не дивно — мозок активний, а місячна енергія закликає організм до дій. Це час сприятливий для творчих людей. У ці дні їх уяву породжує багато цікавих образів і задумів.

У період повного володіння Місяця нашим світом всі процеси в організмі посилюються, підсвідомість максимально відкрито. У Повню можна зробити все, на що не вистачало сил раніше.

Потрібно готуватися до того, що після Повного місяця виявляться результати вашої роботи в 1-ій половині місячного місяця. В залежності від того, як старанно ви працювали і скільки енергії споживають на здійснення планів, вас чекає вдале чи не виправдовує очікувань розвиток подій.

У Повню корисно виконувати практики щодо заспокоєння розуму: медитації, пранаяму, йогу і т. д. Відстежуючи емоції і заспокоюючи розум, ми відкриваємо інтуїцію та насичуємось доброчинної місячної енергією.