У четвер, 12 січня 2017 року о 14:34 за московським часом відбудеться повний Місяць у знаку Рака. У цей день краще всього уникати контактів, розслабитися і помедитувати. Повня — це пік місячного циклу, коли Місяць повністю освітлена променями Сонця. Цей місячний повного місяця місяць у Раку добре присвятити різного роду духовним практикам, осягнення свого внутрішнього світу, позбавлення від психологічних блоків і затисків, а також різного роду ворожінь, можливостям дізнатися свою долю. У повний Місяць у Раку загострюється інтуїція, люди стають більш чутливими, вразливими. Можете сміливо відсунути на задній план справи, що вимагають вольових зусиль: вони підуть не кращим чином.

Дні повного Місяця завжди збільшують активність і додають енергії. У день нас тягне до нелогічним, непослідовних дій. Тому краще зайнятися аналітичною роботою. Завжди знайдеться щось, що потребує плануванні і аналізі. Подібні заняття приносять спокій і корисні для будь-якої справи.

?

Добре доводити свої проекти до логічного завершення. Саме зараз у вас буде достатньо сил, щоб зробити це. В цей особливий день Місяця людина може знайти тверезість мислення, гострий розум і глибокий розум! Його бачення світу може стати настільки чітким і ясним, що можна усвідомити свою вічну духовну природу, і всі нагальні проблеми стануть не такими складними, а їх рішення прийдуть самі собою. У дні повного Місяця можна самому знайти відповіді на свої питання, може з’явитися можливість вийти з неприємної ситуації. Якщо прийшло рішення розірвати обтяжливі стосунки, то повний Місяць дасть необхідну для цього рішучість.

У Повню добре голодувати, тому що організм в ці дні гостро реагує на всі речовини, що надходять в нього. Часто трапляються набряки. З природних лих особливо часто трапляються повені. Енергія Місяця починає відчуватися за три дні до Повного місяця і продовжує вплив три дні і після.

?

У ці дні активізуються всі процеси, пов’язані з наповненням, течією, рідинами. Психіка людини в повний Місяць схильна до різких перепадів і легко піддається на різні провокації, вибухи і неадекватні стану.

Під час Повного місяця можна різними ритуалами та обрядами впливати на свій успіх у справах, залучити прибуток. Усі обряди на отримання, залучення чого-небудь діють дуже швидко і потужно, тому що Місяць в цей час має найбільшу енергетичну силу. В результаті цього ви зможете отримати бажане ще до настання наступного Місячного місяця.