У четвер, 12 січня 2017 року, о 14:34 за московським часом відбудеться повний Місяць у знаку Рака. Повня — таємниче і навіть містичне час, з яким пов’язано чимало легенд, переказів і таємниць. Ще з давніх часів було відомо про величезний вплив фаз Місяця на природні явища і на життя людей. Насправді, все легко пояснити з наукової точки зору. Саме в той час, коли Місяць і Сонце розташовуються в протилежних сторонах від Землі найкраще загадувати бажання, так як це найбільш сприятливий період для того, щоб змінити своє життя.

Робити це потрібно, коли Сонце починає ховатися за лінією горизонту, в той час, як з протилежного боку, починає підніматися Місяць. Особливо вдалим вважається період, коли повний місяць починається у вечірні години і повсюдно видно повний Місяць. Це найкращий час для загадування бажань, яким неодмінно судилося збутися.

Зазвичай повний місяць трапляється 12 разів на рік по одному разу в кожному місяці. При цьому про загадане бажання необхідно міркувати не тільки в цей день, обов’язково потрібно думати ще два наступних дні. Дуже важливо підготуватися до дня повного місяця заздалегідь, дізнавшись не просто день, але й точний час, коли Місяць зійде, а потім сховається за горизонтом. Саме тоді, потрібно загадувати бажання, при цьому дуже важливо залишитися наодинці з самим собою, і нікому не розповідати не просто про свої бажання, а навіть Ваших планах на цей день. У цей день краще заздалегідь налаштувати себе на позитивний лад.

?

Не менш важливо, перш ніж загадати бажання зрозуміти, чи потрібно Вам те, що Ви хочете загадати, і чи готові Ви все, про що мрієте отримати. Крім того, дуже важливо чітко сформулювати свої бажання, не загадувати їх в хаотичному порядку, а в першу чергу загадати саме те, що для Вас на даний момент є найбільш важливим. При цьому обов’язково потрібно зосередитися не на виконання самого бажання, а ясно уявити собі, щоб Ви хотіли отримати, і як це може статися.

?

Кожен раз перед днем повним Місяцем потрібно переглядати свої бажання або коригувати їх, так як з пришестям часу, можуть відбутися позитивні зміни, про які Ви мріяли. Тому кожне нове повний місяць потрібно обов’язково загадувати і нові бажання для найбільшої ймовірності їх виконання. При цьому загадані в повню бажання, повинні бути не тільки глобальними, Ви також в ці дні можете загадувати невеликі бажання, які при їх виконанні принесуть Вам радість.