Повня 11 лютого 2017. Фінанси та кар’єра

 

Повний Місяць — це кульмінація усього місячного місяця. Це один з найважливіших днів, тому що в ньому сконцентрована величезна кількість енергії, яку необхідно правильно направляти і використовувати.

11 лютого буде черговий небезпечний день, але не стільки тому, що Місяць знаходиться у своїй крайній точці, а тому, що їй в цей день буде «допомагати» сузір’я Лева. Це досить небезпечне поєднання, тому поради астрологів будуть набагато більш важливими, ніж зазвичай. Ще більше посилить наше з вами становище той факт, що це повний Місяць буде супроводжуватися місячним затемненням — першим в 2017 році. Зберігайте спокій і дотримуйтесь порад астрологів, щоб не втрачати контроль над будь-якою ситуацією.

Повний місяць зобов’язує вас до граничної обережності при укладання важливих угод. Це стосується і фінансової сторони теж — уникайте дорогих придбань 11 лютого. Сьогодні енергетичні хвилі всього простору навколо вас будуть хаотично і безладно змінюватися. Так що передбачити майбутнє навряд чи вдасться, але зате ви можете це майбутнє зробити більш безпечним.

Займайтеся своїми обов’язками, причому спокійно і без паніки, адже навіть найменші відхилення у вашому настрої можуть перешкодити виконанню завдань.

Ваші гроші нікуди не підуть, якщо ви не будете їх викидати на вітер. НЕ давайте в борг сьогодні і не беріть у борг самі. Астрологи рекомендують користуватися допомогою тільки самих вірних і перевірених людей, так як приховані конкуренти не упустять шансу вас зрадити і навариться на ваше нещастя.

Лев при повному Місяці — це символ необхідної обережності. Це сузір’я провокує нас на авантюри, яким 11 лютого немає місця. Філософія Льва така, що якщо вам щастить, то варто продовжувати в тому ж дусі. Якщо є хоча б мала частка сумніви, то не потрібно ризикувати.

Погіршує стан справ ще більше місячне затемнення. Воно буде напівтіньовим, тому сила його не потрясе світ, але доставить масу неприємностей. Не сходьте зі свого шляху і не піддавайтеся хвилинним слабкостям в цей день, тоді ніщо не позбавить вас мінімально необхідної удачі.