В цьому році Китайський Новий рік за Місячним календарем святкують 28 січня. Традиційно його святкують 15 днів, а в останній день, який припадає на повний Місяць, люди виходять на вулиці міст і несуть запалені ліхтарі.

Історія свята

Щоб краще зрозуміти традицію п’ятнадцятиденного фестивалю Китайського Нового року, потрібно розібратися в деяких фактах китайської історії.

Кілька тисяч років тому Китай складався виключно з сільських жителів, тому кожен рік правляча Династія оголошувала щорічний календар для фермерів. Цей календар містив інформацію про Сонячному і Місячному календарі і про календар погоди, що було дуже важливо для фермерів. Завдяки календарів вони знали, коли потрібно садити насіння, коли збирати врожай, коли молитися і відзначати свята.

?

Успіння Пресвятої Богородиці: що можна і не можна робити

Тому початковий сенс Китайського Нового Року була пов’язана саме з урожаєм фермерів та відзначенням їх досягнень за минулий рік. Вважалося, що хороший урожай був милістю від Вищих сил, тому в цей день люди приносили дари, молилися і просили процвітання і успіху.

Практика досягнення цілей

Я пропоную Вам провести практику для досягнення цілей у Китайський Новий рік, тому що цей період сприятливий з астрологічної точки зору для активізації внутрішніх резервів, що послужить досягненню потрібних Вам результатів.

Перед підготовкою до практики обов’язково приберіть сміття в будинку і позбавтеся від зламаних і зайвих речей, щоб відкрити простір для надходження позитивної енергії. Одягніть новий одяг, щоб Ваша енергія була чиста, візьміть червону свічку і нове дзеркало круглої форми. Заздалегідь приготуйте фарбу жовтого кольору і пензлик для її нанесення.

Після того, як Ви запалили свічку, сконцентруйтеся на формулюванні своєї мети, дивлячись на полум’я. Увійдіть у інтуїтивний контакт зі Стихією Вогню. Думайте не тільки про своєї мети, але і уявляйте, що саме Ви відчуєте, коли її досягнете, що будете робити далі, хто буде Вас оточувати, наскільки зміниться Ваше життя… Потім всі свої думки і почуття виразіть одним конкретним символом, який вийде з Вашої підсвідомості.

Наприклад: Ви хочете мати власний будинок, а при використанні практики Вам з’явився символ могутнього дерева. Цей символ необхідно нанести на дзеркало. В той момент, коли Вам з’явиться чіткий символ Вашої мети, нанесіть його жовтою фарбою в центрі свого круглого дзеркала. Такі дії дозволять перенести бажання з тонкого світу в матеріальний і зафіксувати його в Вашому житті.

?

Весільний обряд на Червону Гірку

Потім можна загасити свічку, щоб залишити її для роботи на наступні чотирнадцять днів. Кожен день, прокидаючись вранці, дивіться у своє дзеркало, посміхайтеся і візуалізуйте реалізацію своєї мрії, концентруючи увагу на символі. А ввечері перед сном запалюйте червону свічку, ставте за нею дзеркало, зосередивши свої думки на досягненні поставленої мети, представляючи всі дрібні деталі. Таку практику зі свічкою і дзеркалом потрібно проводити чотирнадцять наступних днів.

На 15 день дозвольте догоріти Вашої свічці до кінця. Дзеркало з символом необхідно повісити в східній частині кімнати. Регулярно в нього поглядаючи, концентруйте увагу на символі. Коли Ви досягнете своєї мети, це дзеркало необхідно акуратно опустити у водойму, щоб воно не розбилося, при цьому Ваші думки повинні нести емоцію подяки і радість від виконаного.

За допомогою даної практики досягнення цілей, проведеної в особливий енергетичний період, Китайський Новий рік, Ви зможете отримати позитивну енергію, яку сконцентрируете на своїй цілі і зможете її реалізувати.