Сонячне затемнення — це особливий період, коли тонкі енергії людини з’єднуються з енергіями простору. Астрологи виділяють цей період як можливість змінити свою Долю.

Парапсихологи і енерготерапевти використовують період затемнення для позбавлення від хвороб і відновлення біополя. Існують езотеричні практики позбавлення від старого в моменти затемнень. В деталях вони можуть різнитися, хоча є основні рекомендації, які варто дотримувати.

Отже, важливо максимально чітко сформувати наміри, ретельно стежачи за їх чистотою і, щоб в зону знищення не потрапило нічого зайвого. Це бажано ритуализировать. Можна заздалегідь зробити медитацію на те, від чого б Ви хотіли позбутися саме у зовнішньому світі, так як це сонячне затемнення, і написати про це на папері, сформулювавши максимально чітко, конкретно і зрозуміло. Важливі піст і стриманість, розпочаті заздалегідь за 1-3 дні до затемнення, які допоможуть домогтися більш успішного очищення. Необхідно перед і після ритуалу прийняти душ або ванну, очищають, знімають напругу, а також енергетичні залишки магічного дії після ритуалу. Очисне обмивання — взагалі одна з найбільш відповідних форм ритуальних дій, доречних під час затемнень.

Наведена тут практика сонячне затемнення дозволяє позбутися від зовнішніх обставин, які гальмують Ваш розвиток.

До затемнення слід протягом одного, а краще трьох днів не вживати в їжу м’ясо, насіння і горіхи. В цей час на сході і на заході Сонця або просто вранці і ввечері потрібно приймати контрастний душ 5-7 змін температури протягом 10 хвилин. Чоловіки починають і закінчують гарячою водою, а жінки — холодної.

Публікація від Астролог Регіна Шум (@astrolog.nsk) 23 Лют 2017 о 9:35 PST

Для проведення практики потрібно склянку з водою, велике дзеркало і біла свічка. Заздалегідь обчисліть точний час затемнення для Вашого часового поясу.

За годину до зазначеного часу затемнення випийте склянку джерельної або добре очищеної води, потім прийміть контрастний душ. Посидьте біля запаленої свічки, думаючи про те, від чого Ви хочете позбавитися, або читаючи те, що написано у Вашому списку, чітко і ясно. У списку Ви можете вказати риси Вашого характеру, кармічні проблеми, вплив конкретних обставин, ситуації з минулого, негативні емоції — всі фактори, від яких Ви хочете позбутися. Помедитуйте про це, пам’ятаючи про чистоту намірів та бажань, щоб не привнести нових проблем на наступний після затемнення цикл розвитку.

?

Ніч спостерігачів Місяця: Затемнення 16 вересня в Москві

За десять хвилин до затемнення подивіться в дзеркало і ляжте на підлогу головою на схід. Розслабтеся. Уявіть своє відображення в дзеркалі. Візуалізуйте, як Ваше відображення віддаляється від Вас, несучи на собі» все те, від чого ви хочете позбавитися. Воно забирає самотність, любовні невдачі, невезіння в справах, невірних друзів і все інше, що заважає увійти в ваше життя удачі і успіху. Коли відображення стиснеться і стане чорним кулькою, уявіть всередині нього блакитну або фіолетову точку. Після цього подумки відштовхніть темний кульку від себе подалі або спаліть. Полежіть трохи, встаньте, спаліть написаний вами список, поставте свічку в безпечне місце і дайте їй догоріти до кінця. Прийміть такий самий контрастний душ, як і до практики. Випийте склянку джерельної або очищеної води.

Постарайтеся яскраво уявити і відчути ті позитивні зміни, які Ви залучаєте у своє життя: відчуйте емоцію радості, спокою, комфорт в особистих відносинах, протягом енергії багатства. Нікому не розповідайте про те, що Ви робили, щоб не розтратити свою накопичену під час ритуалу позитивну енергію. Буде корисно використовувати медитативну практику з числом своєї Долі або попрацювати з нумерологическими кодами успіху, щоб залучити позитивні зміни.