Місяць у повні володіє особливою енергією і особливою силою. І ця сила готова для передачі і перетворення для тих, хто відчує зв’язок і повірить, та вирішить прийняти цей дар.

Для чого проводити практику?

Для перетворення, зростання, краси, молодості, творчості, вивільнення жіночої сутності, на благо. Усвідомлюйте, що володіння цими якостями підтримує енергію радості. А це головна рушійна сила істот Світла, вища її форма — любов.

Ця практика не тільки для жінок. Адже в кожному чоловікові є жіночий складова, виявлена в більшій чи меншій мірі. У збалансованості — нові можливості і сила.

Кожну повну Місяць ви можете наповнюватися силою Місяця, щоб бути в щасті, і це теж їжа для Місяця. Існує певна послідовність (ритуал), який допомагає встановити зв’язок, прийняти енергію, перетворити і зберегти.

1. Енергія Місяця і стихія води тісно пов’язані. Налийте в повний Місяць у чашу чистої води, піднесіть її так, щоб було видно Місяць.

Зверніться до води:

«Я закликаю свого Вищого Я, тих істот Світла, що поруч зі мною в свідки перетворень. Я звертаюся до енергії Води і прошу: Вбери і збережи запис у кожній своїй частці, перетвореної в прекрасний кристал Про чудесний Дар, переданому мені Изидой, красунею Місяцем.

І вбери у себе всю силу творчості, звільнення, радості і нескінченної повноти Буття, легкості та привабливості моєї жіночої енергії, гнучкості, молодості і краси, здорової сили і довголіття. І збережеш ти цю силу, і станеш передавати мені до наступного Повного місяця. Хай буде так».

Опустіть долоні у воду, щоб вода зберегла і запам’ятала вашу енергію, і потім поєднала її з енергіями Ізіди.

2. Потім зверніться до Ізиді, і попросіть провести енергії через енергії Води, і усвідомте в цю мить, що вода не тільки в чаші, вона всередині вас, в кожній клітинці, та станьте самою водою, виявляючи її якості (гнучкості, плинності, плавності і нескінченної потужності одночасно).

Звернення:

«О, Велика Ізіда, я звертаюся до тебе, і я усвідомлюю твою неповторну красу, силу і міць. Поділіться ними зі мною в тому співвідношенні, що стане для мене балансом і гармонією. Передай і перетвори енергію за допомогою енергії Води, і нехай вона увійде в мене легко, граючись, і перетворює мене для перебування у стані радості і щастя.

Нехай буде так. І це дійсно так. З вдячністю і любов’ю».

Говорите це, дивлячись на Місяць, і милуючись її ідеальною формою і красою.

3. Прикрасьте себе чимось, що стане символом спілкування з Місяцем. Це може бути щось особливе, що вам подобається.

Поставте руки перед собою на рівні серця долонями вгору. Подумки запросіть Місячне світло опуститися на них. Почніть наспівувати високий тонкий звук, вашу пісню співналаштування з енергією Місяця, побачте при цьому, як вибудовується канал, жолоб. Він цілісний, досить широкий, з нього вільно рухається енергія. Дозвольте цієї енергії текти і втікати у ваші долоні блакитно-молочної субстанцією.

Співайте свою пісню Місяці. Спочатку це може бути важко й уривчасто. Коли почне встановлюватися зв’язок, звук поллється сама, природним чином, з красивими переливами, вам сподобається слухати.

Але з чого почати пісню? Почніть з «А-А-А…». Коли ви відчуєте, представите енергію Місяця у своїх долонях, дбайливо опустіть першу порцію в чашу з водою, і усвідомте як змішується ваша енергія та енергія Місяця, і вода починає вибудовувати нову структуру, найкращу для вас.

Дозвольте процесу протікати, з усвідомленням, що все відбувається найкращим чином.

4. Почніть грати з цим потоком енергії, дуже гнучким, ви можете уявити її шовковою стрічкою. Почніть рухатися, намотуючи її на себе, на одну руку, іншу, голову, тіло, почергово на кожну його частинку. Відчувайте, що ледь доторкнувшись до тіла, енергія зливається з вами, і поглинається тілом, як губка. Напитывайтесь їй, скільки буде потрібно для стану наповненості, радості, коли вам захочеться сміятися.

Ви можете робити це під приємну неголосну музику.

5. Почніть обертатися, намотуючи енергію на себе. Принесіть кокон з Місячної енергії, в ньому ви проведете цю ніч. Коли ви будете спати, енергія стане підтримувати вас, вживатися і з’єднуватися з свідомістю кожної вашої клітини.

6. Зупиніться, стоячи або сидячи, спостерігайте внутрішній світ, слухайте внутрішнє звучання, заспокойте дихання, дихайте всім тілом, кожною частинкою, перебувайте в коконі.

Подякуйте Місяць, пошліть любов (промінь з свого серця), і лягайте спати. Ця ніч — ніч створення.

Засинаючи, уявляйте свій ідеальний образ, як саме ви себе бачите. Не думайте про сторонні речі, це важливо, адже ви в коконі. Порадійте за себе, за свої щасливі перетворення.

7. Пробудіться трохи раніше, ніж вам потрібно, і поспостерігайте. Побачте, що кожна клітина наповнена радістю і сміється, і сяє від щастя. Побачте найтонші нитки, як нитки шовку. Пов’язують і живлять кожну клітину енергією Місяця. Порадійте за себе, за свої щасливі перетворення.

Воду з чаші вилийте в посудину. Використовуйте для підсилення себе і перетворення енергії ввечері, вранці — для активування, бадьорості, привабливості. Ви можете акцентувати увагу на бажаних якостях.

Торкайтеся водою до верхівки, плечей, кисті рук, сонячному сплетінню, області нижче пупка, стопах. Якщо відчуваєте інші місця, торкайтеся там.

Використовуйте воду для вмивання — для омолодження, сяйва, чистоти.

У сильної втоми проведіть від колін до ступнів, пальців ніг, потім віскі, від скронь під підборіддя. Пийте натщесерце, замість сніданку або до нього для внутрішнього очищення, оздоровлення і перетворення.

Використовуйте всю воду протягом одного місяця. Експериментуйте, знаходите їй своє застосування. Це ваше таїнство, і воно працює для вас так, як ви вибираєте. Змішуйте її з водою для пиття, пригощайте друзів, давайте дітям.

Діліться чистотою. Достатньо кількох крапель, щоб вся каністра перетворилася. Приймайте королівські ванни. Размножайте цю силу вашим наміром.

Ви відчуєте себе зовсім інакше, і вам це сподобається. Якщо ваші практики будуть регулярні, зв’язок буде ставати все сильніше і глибше.