Кожен місяць на землі наступає сама загадкова ніч Повного місяця. Під час Повного місяця Сонце, Земля, Місяць знаходяться приблизно на одній прямій, а Місяць виглядає як круглий світний диск. Протягом усіх тисячоліть існування людини на землі, люди спостерігали за Місяцем і її впливом на людей. І внаслідок цих спостережень виробилися численні прикмети на Повню.

Найбільш відомі прикмети на Повню повідомляють, що краще не робити кардинальних змін з організмом: небажано проводити хірургічні операції — збільшується ризик ускладнень, кровотеч.

Косметичні прикмети на Повню забороняють стригти волосся і нігті.

Будь-які косметичні впливу на тіло і шкіру не принесуть бажаного ефекту.

Домашні прикмети на Повню попереджають: у Повню господиням не рекомендується готувати консервовані заготовки на зиму — вони мають ризик швидко зіпсується.

Повний місяць впливає на емоції, і тому чутливі і психічно неврівноважені люди в цей період особливо запальні, агресивні.

Любовні прикмети на Повню застерігають: не бажано призначати побачення або намагатися з’ясовувати відносини з близькою людиною — сварка може спалахнути на порожньому місці. Навіть невинно вимовлена фраза може викликати неадекватну реакцію.

За 3 дні Повного місяця категорично не рекомендується починати нові справи, відправлятися в подорожі, призначати дати весілля, влаштовувати всі обряди, пов’язані з весіллям, а також сватання і саме весілля.

За підрахунками соціологів, у повні різко зростає кількість техногенних катастроф. Медики знають, що в цей період значно збільшується ризик інфарктів і інсультів.

Любовні прикмети на Повню

Якщо перший поцілунок припав на повний Місяць, то означає щасливі і довгі стосунки.

Бачити в Повню падаючу зірку — принесе щастя для закоханих.

У Повню закоханим чути собаче завивання — до швидкого розставання.

Для примирення з коханим, в повний Місяць потрібно дівчині сісти біля вікна і, розчісуючи волосся дерев’яної гребінцем, довго дивитися на місяць, закликаючи хлопця прийти.

Закоханий у дівчину хлопця не можна свистіти в повний Місяць, інакше скоро розійдуться.

Порвавшийся в Повню шнурок віщує хлопцеві швидку розлуку з коханою.

Щоб приснитися хлопцю, дівчині потрібно довго пильно дивитися на Повний місяць.

Щоб скоро вийти заміж, дівчина повинна в повний Місяць тричі вимити підлогу.

Успіх у любовних справах не залишала, потрібно в Повня міцно зв’язати два носка, чоловічий і жіночий, і покласти собі під подушку перед сном і так спати до ранку.