Як відомо Місяць має вплив на людину і якщо знати, як правильно використовувати її енергію можна отримати багато блага. Існує багато прикмет, пов’язаних із супутником Землі, які допомагають уникнути багатьох проблем і передбачити неприємності.

Цей період ідеальний для того, щоб позбавлятися чогось зайвого і неважливого, що заважає спокійно жити і рухатись вперед. На убуваючому Місяці рекомендується прибирати в будинку і викидати все непотрібне, тим самим звільняючи місце для нових речей і подій. Ще буде корисно провести чистку організму, що дозволить оздоровитися і зміцнити здоров’я.

Публікація від Магічні Свічки (@_magic_candles_) Лют 21 2017 о 10:19 PST

Відома прикмета на убуваючу Місяць — в цей час можна стригти волосся тим, хто хоче тривалий час зберегти зачіску і зміцнити шевелюру. Рекомендується займатися лікуванням хворих органів або зубів, оскільки будь-які процедури проходять для організму не так болісно. Період Місяця, що убуває не підходить для будь-яких починань, оскільки вони будуть невдалими. Під час Місяця, що убуває рекомендується відпочивати і думати про високі справах. Вважається, що супутник Землі несе в собі велику духовну навантаження, тому період ідеальний для того, щоб проаналізувати своє життя, вибачитися і покаятися.

Ще одна важлива прикмета, що стосується весілля на убуваючу Місяць. Насправді цей період вважається несприятливим для укладення шлюбу, оскільки разом із зменшенням Місяця будуть згасати і почуття між партнерами. Шлюб в цей період приведе тільки до нещастя. Йти під вінець рекомендується на зростаючому Місяці.

Є прикмети й обряди на гроші на убуваючому Місяці. У цей період рекомендується віддавати борги і проводити обряди, пов’язані із звільненням від позик. Брати ж гроші, робити вкладення або вчиняти якісь суттєві покупки не рекомендується, бо це лише призведе до проблем.