Сонячний знак Зодіаку може розповісти дивовижні речі про чоловіка, який народився під його впливом. Про що ж мріють типові представники знаків Зодіаку?

Овен

Овни — люди пристрасні, захоплюються і все життя прагнуть до чогось нового і незвіданого. Типова мрія Овна — пошук нових можливостей у житті та підкорення нових вершин. Але Овни по натурі — не порожні мрійники. Заради того, щоб досягти задуманого, Овни готові ризикувати навіть життям, тому представники цього знака частіше багатьох інших виконують свої мрії, оскільки як відомо, «удача супроводжує зухвалим».

 

Телець

На відміну від мрій відчайдушного Овна, мрії Тільця — суто практичні й цілком матеріальні. Їхати на край світу «за туманами» — не стиль Тельців, ну хіба що там їм пообіцяють гарантований дохід або інші комфортні умови для життя (в некомфортні вони не поїдуть). Їх мрії і завдання — побудувати будинок, посадити дерево і далі за списком. Їх мрії можна помацати руками або виміряти в грошовому еквіваленті.

 

Близнюки

Можна назвати дві типові мрії Близнюків: подорожі та отримання нових знань, нової інформації, заради якої вони готові колесити по світу, нескінченно навчаючись і навчаючись чогось для себе нового і цікавого. Рухливість людей-Близнюків у прагненні здійснити мрію — приголомшлива. Однак, не встигнувши до кінця здійснити одну мрію, вони можуть безтурботно відкинути її і легко знайти нову, тому зі сторони часто здається, що мрії Близнюків легковажна і подібні до метеликів.

 

Рак

Який представник цього ніжного знака не мріє про будиночку, де його завжди чекають і люблять? Чоловік-Рак мріє про жінку-господиню, яка стане берегинею вогнища і нарожает йому купу діточок. І не тільки мріє, але і втілює цю мрію, знаходячи підходящу для себе пару. Жінка-Рак мріє про чоловіка, який би розумів, який обійме і візьме на ручки, як це робив у дитинстві тато, і захистить від усіх бід цього світу! Таку рідну душу жінка-Рак може шукати практично нескінченно, і одного разу обов’язково знайде її.

Лев

Будучи дуже амбітними і пихатими, Леви мріють про славу. Навіть забиті середовищем і вихованням сонячні Леви залишаються Левами і мріють про те, що коли-небудь світ зверне свій погляд на них і оцінить по достоїнству. Слава і популярність — справжній наркотик представників знаку Лев, і задля втілення цієї мрії — прославитись та стати відомими — Леви готові практично на все. Причому деякі з них готові піти по головах інших, щоб потішити своє марнославство.

 

Діва

Діви, в протилежність Левам, зовсім не пихаті, а мрії їх, найчастіше, скромніше за масштабами. Будучи знаком земної стихії, Діва мріє про зовсім практичних речах — створити свою життєву структуру і пізніше насолоджуватися нею. І обов’язково — підтримувати в ній порядок. Не важливо, що представляє із себе ця структура — побудований копітко по цеглинці будинок або створена нею особисто наукова школа з десятками послідовників — до своєї мрії Діва йде повільно і неухильно, терпляче збираючи плоди своїх (а часом і чужих) праць.

 

Ваги

Мрія Ваг, звичайно ж, — красиве життя! Як кажуть, красиво жити не заборониш. В залежності від рівня запитів, Ваги можуть мріяти про дорогому особняку з червоною килимовою доріжкою на сходах і трояндами біля входу, так і про більш скромній квартирці біля моря з чудовими видами, світанками і заходами. Перфекціонізм Ваг прикрашає їх мрії тільки найкращими і красивими речами і відносинами з оточуючими. У мріях вони з усіма рівні і доброзичливі, і навколишні відповідають їм тією ж монетою!

 

Скорпіон

Мрії Скорпіонів — це можливість ризикнути, все поставити на карту і не програти! А що це буде — виграш в рулетку чи небезпечний підйом на полонину висоту — залежить від особистих переваг окремо взятого представника цього сонячного знака. Ризик і небезпеки — ось що вабить Скорпіонів з дитячого віку. І вони готові ризикувати по-крупному!

Стрілець

Найпоширеніша мрія більшості Стрільців — далекі країни і подорожі, які манять їх упродовж усього життя. Дуже багато з них і справді спрямовуються на втілення своєї мрії, як Сантьяго, герой роману Коельо «Алхімік», типовий представник сонячного знаку Стрілець. Ще одна мрія багатьох представників знаку Стрільця — влада. Майже як Леви, багато з них мріють пробитися у вищі ешелони влади.

 

Козеріг

Сонячного Козерога по праву можна назвати самим цілеспрямованим знаком Зодіаку. До виконання своєї мрії він здатен іти довгі роки, інший раз тільки в старості насолоджуючись її плодами. Однак саме Козерогові вистачає терпіння пройти через всі життєві терни і втілити все в точності так, як він задумував, не погоджуючись на слабке подобу або імітацію. Мрії Козерогів, як представників земної знака, найчастіше суто практичні — наприклад, створити свій бізнес, який би в підсумку приніс хороші дивіденди чи, наприклад, почавши звичайним клерком, дослужитися до посади директора компанії.

 

Водолій

Мрії Водоліїв так само нестандартні, як вони самі. Багато з них хочуть відкрити щось нове, схильні до експериментів і пошуку альтернативних шляхів. Як перетворити мідь в золото? Подібні питання займають увагу Водоліїв, схильних до новаторства. Саме втілені водолейские мрії дають світові багато нових відкриттів — як у технічній, так і в побутовій сфері. Однак, будучи фантазером за природою, Водолій може так і провести все життя у своїх мріях, не знаходячи часу для їх практичного виконання.

 

Риби

Стихія планети Нептун робить Риб дуже мрійливими натурами. Мріям і мріям представників цього знака немає межі. Їх по праву можна назвати самими мрійливими, а деякі з них здатні провести все своє життя створюючи повітряні замки. Проблема в тому, що Рибам не вистачає практичності при всій плодючості їх фантазій. Щастя, якщо їм попадеться підходящий для цього людина, наприклад, який-небудь Козеріг, який сміливо витягне з риб’ячих мрій практичний сенс і допоможе втілити свої мрії в реальність.