З настанням Нового року багато хто задаються одним і тим же питанням: чого очікувати в 2017? На це та інші запитання відповіла загадкова і яскрава персона, фіналістка Битви екстрасенсів ” на ТНТ — дагестанська ясновидиця Фатіма Хадуева.

— 2016 рік був нелегким. Що чекає росіян в 2017 році?

— 2016 рік був дійсно важким, насамперед тому, що він є високосним. Не дарма було так багато трагедій не тільки в державі, але і в особистому житті кожного. До речі, як стверджують астрологи, найбільше в минулому році дісталося козерогам, ракам, овнам і терезам. Але засмучуватися не варто, всім, хто пройшов труднощі високосного року з гідністю, Юпітером воздасться, особливо з точки зору фінансів.

У рік півня відбудеться багато подій. Що стосується Росії, для нашої країни цей рік є добрим, правильним. Навесні відбудуться зміни у владі. У фінансовому питанні держави рік півня принесе стабільність вже до осені. Можна сказати, що держава рухається у правильному напрямку.

Шлюби, укладені в цьому році будуть міцні і стабільні. Але це не означає, що одружуватися можна з ким попало, адже вдалими вони будуть тільки по любові. Не обійдеться цього року і без розлучень. Вони можуть початися в другій половині року.

Публікація від Фатіма Хадуева (@fatimakhadueva) 1 Лют 2017 о 1:58 PST

Взагалі, незважаючи на те, що символом цього року є півень, не варто акцентувати на ньому увагу, адже це символ східного календаря. Росію ж цей рік символізує руда лисиця. Півень випинає всі свої достоїнства, а лисиця хитро йде до своєї мети. Так і слід чинити для досягнення успіху.

— Можете сказати, що у прийдешньому році буде з рублем?

— Я не даю фінансових прогнозів. Я вважаю, що всі, хто залежать від курсу долара/євро/рубля, повинні, перш за все, дивитися на рівень і якість своєї роботи. Одне можу сказати — економіка в країні поліпшується, ми йдемо в потрібну сторону.

Взагалі, головна ознака зубожіння — це бруд в будинку і у вашій голові. Постарайтеся в цьому році скрізь навести порядок і зробіть все, що запланували. Також дуже важливо більше дякувати. Дякувати Всевишньому, ваших рідних та близьких за все, що ви маєте, за кожен прожитий день.