Новий 2017 — рік вогняного Півня — червоний, як і попередній. Починається Півень 28 січня 2017 року. Для Росії Півень — останній в серії важких років (1921, 1933, 1945, 1957,1969,1981, 1993, 2005). Це вже початок (не дуже бурхливе) поліпшення і вісник подальших змін на краще.

Каббалістична сума року: одиниця. Це початок нового дев’ятирічного циклу.

2017 рік ще є завершенням та початком більш тривалого періоду 252 року. Завершується період проходив під знаком Сатурна. Сатурн — планета, що створює межі і форми, і попередній період призвів світ до жорстких кордонів і глобального відчуження. 2017 рік — останній в попередньому періоді і перший у новому. Чому одночасно і останній, і перший?

Астрологічний новий рік починається в день весняного рівнодення.

У 2017 році Сонце увійде в знак Овна 20 березня в 14:30 за московським часом в 12:30 за Гринвічем, а першим днем Нового Астрологічного року буде 21 березня. Таким чином 2017 рік захопить кінець старого періоду і початок нового періоду Юпітер. Юпітер прагне до загального об’єднання і, на відміну від Сатурна — це планета тепла. Це означає, що з 2017 року в світі почнеться епоха загального політичного потепління.

Не слід чекати великих результатів відразу ж, у 2017 році — світові процеси мають свою інерцію і після астрологічного події проходить три-чотири роки, перш ніж воно почне проявлятися події земного життя. Але зміна політичної риторики ми побачимо вже у другій половині 2017.

Загальна картина астрологічна

Починається рік при астрологічної конфігурації Тау-квадрат. На небі це виглядає як прямокутний трикутник. На двох кінцях гіпотенузи стоять Уран і Юпітера, а у вершині прямого кута. Поруч з ними Сонце і ретроградний Меркурій.

Це дуже напружена і дуже інтенсивна конфігурація. Тому найбільші напруги падають на першу половину січня. Після 14-го січня Сонце вийде з конфігурації, але прямокутний трикутник (тау-квадрат) буде стояти на небі до початку квітня. І астрологічний новий рік теж почнеться при цій конфігурації.

Це означає, що в особисте життя більшості жителів Землі найбільші напруги року закінчаться в середині весни.

Але у соціальній, політичній та економічній сферах напруженість, пов’язана з цією конфігурацією, закінчиться тільки навесні 2018-го. Фігурою цієї завершується період з 2010 року, коли задавав тон всьому квадрат Урану з Плутоном.

?

Передбачення Едгара Кейсі на 2017 рік для Росії та України

Найважче цей аспект пройшовся по тим, хто народився в період з 1962 по 1969. У більшості з них в останні 6 років сталися серйозні зміни в житті: здоров’я своє та близьких, робота, гроші, сім’я — зачеплена була одна з цих областей.

Втім, не у всіх негативно — для тих, хто зміг впоратися з цими енергіями і запрягти їх в роботу, зміни були позитивні.
У наступаючому році цей інтенсивний і для багатьох дуже важкий період закінчується. У їх житті почнеться стабілізація. Чого не можна сказати про світових процесах.

В світі

Плутон стоїть на вершині тау-квадрат обіцяє великий струс і серйозні зміни. Найважче доведеться країнах, про які всі майже забули: Сомалі і Ємен — там соціальні і політичні потрясіння, війни. Торкнеться й Ефіопію.

Друга за критичності зона — південно-захід Туреччини, Сирія, Ірак.

Сильні соціальні напруги в Закавказзя — Вірменії і Грузії: там соціальні напрузі можуть привести до великих змін в уряді.

Казахстан стійкий, хоча президент поступово готується до відходу.

Фінансові труднощі у Ірану, але він поступово їх вирішує.

Афганістан і Пакистан в серйозному межплеменном кризі.

Туркменія стійка.

Узбекистан переживає великі фінансові проблеми.

Індія активно розвивається, але відчуває брак коштів.

Китай на коні, але вже відчуває фінансові труднощі і з’являються ознаки майбутньої кризи.

У Японії наростають напруги у відносинах з найближчими сусідами.

У США зростання протестних рухів. Мабуть, Трамп багатьом припав до смаку. Втім, все в рамках закону. В економіці зростання, фінансовий сектор на підйомі, гроші течуть в США як результат фінансових маніпуляцій і розвитку нових технологій. Початок реформ Трампа, але основні зрушення припадуть на 2018 рік.

?

Пророкування святої Матрони Московської на 2017 рік, дослівно

У Бразилії масові протести і серйозна політична криза: тау-квадрат коштує точно по кутах карти нового року на столицю.

Європа

В Іспанії триває економічна криза. Зона Піренеїв неспокійна, можливо, баски знову бунтують або Каталонія намагається відокремитися.

У Португалії стабільно, краще, ніж в Іспанії.

Великобританія: фінансове та економічне становище дуже складне, але акцент переважно на питаннях вибору подальшого шляху і на ідеологічних питаннях, в першу чергу, на міжнаціональних і міжрелігійних відносинах. Це теми Нептуна, а він стоїть у карті нового року на Лондон вище всіх.

Франція переживає ті ж проблеми, що і Великобританія. Економічні значно меншою мірою, а Нептунианские — більшою. Там ці проблеми будуть безпосередньо впливати на політику.

Але найсильніше теми Нептуна (міжнаціональні та міжрелігійні відносини — емігранти) звучать у Бельгії, Голландії і Німеччини, особливо в центральній і західній. Але економічне становище цих держав дуже хороше.

Італія, незважаючи на тривалі фінансові труднощі, поступово виходить з кризи. Греція — теж, хоча і повільніше, ніж Італія.

Україна — великі соціальні проблеми безробіття, Особливо, центр і південь України. Захід значно легше. Фінансове становище на Україні дуже важке і це на багато років. Але потроху йде поліпшення. Президент на Україні — фігура слабка, але до кінця року його позиція помітно посилюється.

Кілька слів про міжнародні фінанси

Долар стоїть міцно і навіть трохи зростає по відношенню до інших валют.

Євро коштує теж добре. Але в далекій перспективі (більше 3-х років) на Євро ставити не рекомендую. Рубль поки міцний, тому що не підлягає жорсткому регулюванню. Але до кінця 2017 — початку 2018 знову втрачає стійкість.

Росія

Економіка і фінанси

В цілому 2017 продовжує тенденції 2016-го. Криза триває. Спроби змінити економічну політику всередині країни — слабкі. Боротьба з корупцією триває, але має характер періодичних рекламних акцій, системності немає.

Грошей в країні стає більше і це не за рахунок друкарського верстата, а реальний приплив, але їх все одно не вистачає — і витрачаються неефективно, і дуже багато йде на армію та виконання соціальних зобов’язань держави.

?

Що очікує знаки Зодіаку на початку 2017 року

Торгівля поступово оживає і це — знак хороших перспектив в економіці. Але істотних поліпшень статися не може, поки не настане істотних поліпшень у відносинах між бізнесом і державою. А цього в 2017 не відбудеться.

Війна в Сирії не закінчується, незважаючи на перемир’я. Наша участь кілька зменшується, але все одно Росія там застрягла, принаймні, до другої половини наступного року.

У відносинах з Європою і США деяке пом’якшення з кінця весни, але істотне потепління настане не раніше 2018 року.

Відносини з Україною: війна на Україні йде на спад, але відносини з Україною зіпсовані на багато років. Відверта ворожість триває і закінчиться тільки в 2018 році. Слід враховувати, що відносини з Україною (державою) і стосунки з Українцями — це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці.

Політична ситуація у країні принципово не змінюється до кінця року. Відбудуться перестановки у верхніх ешелонах влади і багато — зі скандалом, але і президент, і прем’єр залишаться на своїх місцях.

Соціальні проблеми в Росії поки ще знаходяться в прихованому, латентному стані. Але в наступні роки вилізуть на поверхню.

Аварії, стихійні лиха

На початку року, як вже було сказано, на небі дуже напружена ситуація, яка загрожує нам бурхливої і навіть подекуди катастрофічною навесні.

Найбільш небезпечні в цьому році зони: Японія і Філіппіни, Тихий океан.

Весна також загрожує великою кількістю аварій, особливо, авіаційних. Перші результати ми бачимо вже зараз, оскільки тау-квадрат активно працює з 19 грудня.

Взагалі в цьому році буде більше, ніж зазвичай, техногенних катастроф.

Найбільш аварійні та катастрофічні періоди

Звертайте увагу і на цей розділ. Звичайно, оскільки прогноз загальний, то й характеристики теж досить загальні. Але статистика показує, що в аварійні періоди кількість аварій і катастроф помітно зростає.

У цьому році найбільш небезпечні аваріями і катастрофами:

1. Остання декада грудня 2016 — перша половина січня 2017; пік близько 7-го січня і спад після 14-го січня. Це найбільш небезпечний період, тому рекомендую поменше екстриму в цей час.

2. Останній тиждень березня — до середини квітня; теж дуже аварійний період.

3. Весь липень; особливо аварійна друга декада липня і період з 23 по 28 липня.

4. Останній тиждень жовтня.

Здоров’я

Щодо здоров’я 2017 рік важкий на початку і гарний у середині і кінці. Початковий період (до початку квітня) найбільш небезпечний для тих, хто страждає хворобами серця і судин. Тут можна дати тільки одна порада: будьте регулярні в лікуванні і звертайте увагу на перші, спочатку здається, незначні ознаки погіршення стану. В кінці весни і загальна ситуація поліпшується, тим більше, що зменшується до кінця року небезпеку інфекційних захворювань, оскільки розпався квадрат Сатурна з Нептуном.

Рік 2017 хороший для людей творчих і діяльних. Він несе нові енергії. Дуже хороший для духовної роботи, для саморозвитку, для тих, хто хоче і любить вчитися. Для інших цей рік теж непоганий, він яскравіше і веселіше попереднього. Використовуйте максимально позитивно можливості цього року!