Події і ситуації будуть яскравими, чіткими, без півтонів і з чітким поділом на «добре» або «погано». Дуже знадобиться вміння тримати рівновагу, знаходити позитив у будь-яких випадках. Краще визначитися, на чиєму ви боці, і спілкуватися з однодумцями. Час очікується непроста, криза продовжиться, тому народу на Землі важливо об’єднатися і боротися зі злом. Якщо кожен буде егоїстом, намагатися сам для себе, рік буде нелегким. Всім треба поважати один одного, тоді рік буде хорошим. У всьому світі пануватиме негатив і продовжиться криза, саме тому, повторюся, важливо об’єднатися. Я б назвав цей рік роком єдності. Люди повинні довести, що вони хочуть жити в світі, що готові боротися за щасливе майбутнє. Вже в січні починає закладатися програма подальшого розвитку на кілька років вперед. 2017-й — час лідерів, харизматичних особистостей, дуже вдалий для будь-якого прояву талантів.

З’явиться привід проявити себе кожному. Півень — птах горда, примхлива, варто слідувати його прикладу, головне — завжди і у всьому знати міру, тоді можна добитися важливих особистих результатів, які в майбутньому зможуть послужити основою чогось грандіозного.

Рік буде вимагати від кожної людини, стабільності, виваженості та поміркованості в усьому: в емоціях, в амбіціях, у прийнятті важливих рішень! Нелегко часто стримувати себе, але піддатися провокацій з боку обставин — значить втратити рівновагу і баланс, що може негативно позначитися на результатах будь-якого роду починань. Інтриги, плітки з боку оточуючих варто обходити стороною і максимально віддалятися від них, щоб уникнути різного роду зривів. Завжди треба вірити в себе, вірити серцем до Бога, чудеса і любити все навколишнє, тоді все буде добре!