Парапсихолог Аріна Євдокимова, спеціаліст, має блискучу освіту: факультет психології МГУ, факультет психоаналітики Московського міжнародного Інституту Юстиції, Але своїми здібностями вона зобов’язана, насамперед, спадкового дару, який передається з покоління в покоління, в старовинному дворянському роду Воронцових. Саме цей дар, дав Орині можливість допомагати людям у вирішенні складних життєвих проблем.

Аріна Євдокимова стала єдиним учасником програми «Битва Екстрасенсів» на телеканалі ТНТ, в яку повірив навіть самий скептичний співробітник телеканалу. І це не дивно! Здібності Орисі очевидні: вона з легкістю дивиться в майбутнє, читає долю людини як книжку та кидає виклик самим складним випробуванням. Розкручуючи стрічку життя, вона швидко визначає будь-кармічні проблеми. Пристріт, псування, негатив? Аріна здатна позбавити від цього раз і назавжди, зробивши Ваше життя яскравішим, простіше, щасливішим.

Аріна допомагає домогтися успіху в любові і кар’єрі, діагностує медичні захворювання. Їй підвладні всі сторони життя людини. Відновити сім’ю і гармонію, стосунків чоловіка і дружини, допомогти зберегти любов на довгі роки. Це те, з чим відомий екстрасенс працює протягом довгих років. Перед її позитивною енергетикою відступають багато недуг.

Частина 1. Що чекає Росію?

 

Частина 2. Що чекає Європу і США?