Рік Верблюда за традицією пов’язаний з Рашну — архангелом справедливості і суду, причому суду вищого, небесного.

Як бачите, за обома календарями (32-річного та 12-річного) інформація практично дублюється: обидва роки пов’язані з судом і відплатою. І схоже, дійсно 2017 рік для дуже багатьох стане роком відплати по справах їх і відновлення справедливості. Причому це буде як на рівні окремих особистостей, так і на колективному рівні, на рівні країн, держав.

Це рік засудження, який багатьох піддає обструкції, навіть глузувань і образ. Рік хороший для скептиків, які нічого не приймають на віру. Буде багато викриттів і юридичних процесів, а для багатьох відомих і не дуже відомих діячів навіть кар’єра закінчиться.

На самих різних рівнях і у різних масштабах видно боротьба за відновлення якихось втрачених цінностей, будуть оскаржуватися питання приналежності територій. У такий рік на всі чомусь думають, що їх раніше образили, потребують амністії, суду над гнобителями. А якщо у цей рік виникають війни, то тривають вони зазвичай недовго і досить швидко припиняються. Так що це ще й рік примирення багатьох ворогуючих угруповань, порівняно мирного вирішення конфліктів. Амністія або засудження — шальки терезів Феміди коливаються.

Потрібно чекати викриттів, показових процесів, галасу. Зростає значення пропаганди і значення відповідних професій начебто журналістики.

На особистісному рівні настає рік, коли вимагається аскеза, обмеження себе в надмірностях — тоді Верблюд (Рашну) нагороджує нас за помірність. Нагороджує строго пропорційно — кожному своє.

Важлива рекомендація — краще не бути одинаком в цьому році, а шукати свою команду, з якою ви можете разом робити спільну справу. Також будуть виникати нові партії, рухи, які будуть притягувати досить багато людей. Це тому що Верблюд — стадна тварина.

?

Яким знакам Зодіаку можна брати кредит у 2017 році

В гіршому випадку очікується багато балаканини, шуму, тріску, пилу, безглуздих дій.

А в кращому випадку, і до цього потрібно прагнути, осмислені дії, що проводяться з певною метою.

До багатьох ситуацій потрібно ставитися в цьому році з гумором, який в даному випадку буде гарним захистом від депресій і зневіри. Потрібно вчитися дивитися на будь-які речі з різних сторін і розвивати об’єктивність, утримуючись від будь-яких однобоких трактувань. Щастить саме таким людям.

Небесний Верблюд протегує людям працьовитим, вірним і надійним. І це незважаючи на їх насмішкуватість і уявну несерйозність. Так що потрібно бути насправді серйозними і відповідальними, незважаючи на зовнішню саркастичность і насмішкуватість.

Для досягнення успіху потрібно відповідати якостям, які пов’язані з Верблюдом. А це недовірливість; бажання у всьому розбиратися детально, самостійно; бажання проявляти велику завзятість у справах; працездатність і обережність.

Верблюди іноді можуть бути фанатиками, а також несуть хрест в сім’ї: близьким людям прощають все, незважаючи на те що ті на них «їздять».

Девіз цього року: «Все своє ношу з собою!» — тому потрібно робити необхідні припаси, відкладати гроші. Великих запасів робити і не обов’язково, але у кожного в такий рік має бути завжди з собою все потрібне.

Багато будуть зриватися з насиджених місць і вирушати в довгострокові робочі відрядження подібно до того, як верблюд відправляється в тривалу подорож по пустелі. Не потрібно прив’язуватися до якогось одного місця проживання, а краще завжди мати з собою похідний валізку, бути готовими негайно вирушати в дорогу.

Показаний розумний аскетизм і вміння задовольнятися малим, а запаси робити — обов’язково.

Удача буде супроводжувати в 2017 році саме таким людям.

Багатство багато будуть як купувати, так і втрачати.

Також у дуже багатьох людей рік буде досить цікавим і яскравим в плані особистого життя, адже Верблюд має особливий інтерес до любовних пригод, він ніколи не відмовляє собі в цьому. І тут рекомендується дотримуватися обережності, так як ці любовні пригоди досить часто стануть приводити до залежності, виникнення дуже великих зобов’язань і навіть подальшим страждань.

Потрібно виховувати дітей, і взагалі рік дуже вдалий для дітонародження, продовження роду. Так що багато з тих, хто довго не міг мати дітей, в цей рік отримають їх як дар згори — можна очікувати сплеску дітонародження.