За баченням відомої провісниці Ліон людство чекають глобальні потрясіння.

Жителів планети торкнеться проблема танення арктичних льодовиків. В історії нашої Землі вже відбувалися зміни клімату, але в 2017 році наслідки можуть стати фатальними. На Землю обрушаться аномально сильні дощі та урагани, очікуються масштабні руйнування. Ситуацію погіршать невідомі досі інфекційні хвороби.

Європейський та Північноатлантичний спілки втратять колишню вплив, зі складу вийдуть деякі впливові учасники. Паралельно почнеться формування нового політичного союзу, до складу якого увійде Росія.

Минулі й майбутні проблеми

Віра Ліон передрекла Європі серйозні випробування: суїцид масового характеру, смертоносні епідемії, посилення впливу деструктивних сект. Жителі будуть гинути з нікому не відомої причини. Багато буде вбито тваринами-вбивцями, цього року збільшиться їх популяція.

Загостриться проблема міграції. Із-за катаклізмів, які обрушаться на нове місце проживання, біженці будуть змушені повертатися додому. Вони опиняться без державної підтримки, почне формуватися криміналізоване, агресивно налаштоване соціальне дно, люди будуть промишляти крадіжками на вулицях.

Ситуація буде погіршуватися через припливу в Європейські країни мігрантів з «прибережних країн, так іменує Ліон Балканські країни. До всіх перерахованих вище нещасть в Європейських регіонах виникнуть землетрусу руйнівної дії.

Сполучені Штати Америки: оновлена Атлантида

Перспективи розвитку США провісниця побачила набагато гіршими. Океан поглине величезні території країни. Зіпсується взаємодія між Америкою і Німеччиною, ситуація буде погіршуватися. Неприйняття буде властиво не тільки для урядових кіл, також для пересічних людей.

Росія: 2017 стане переломним роком

Ясновидиця для нашої країни передбачила більш сприятливі зміни в 2017 році. Будуть збільшені соціальні допомоги. За найважливішими показниками Росія залишить західні країни позаду себе. Міжнародні відносини з Ізраїлем стануть набагато міцніше. У своїх пророцтвах Ліон побачила казковий острів, піднявся з моря. Вона передбачила осушення затоплених територій, в іншій інтерпретації Росії пророкують стрімкий економічний та культурний злет.

Провісниця побачила, що в 2017 році російський президент вступить в законний шлюб. Про обраницю президента сказала, що у неї локони світлого відтінку.

Крим залишиться частиною Росії, В. о. Путін буде відвідувати республіку.

По прогнозам Ліон з морського дна буде піднято затонулий корабель. Загинуть у загадкових обставинах люди на Алтаї в 2017 році, опоганили гробницю принцеси плато укок, її виявили в 1993 р. в кургані Ак-Алаха. Покарання не обійде рідних і суддів, які заборонили поховання тіла. Прилеглі околиці Кургану піддатися землетрусу.

У Молдові і Україні продовжить розвиватися криза

На сході України продовжиться розвиток конфлікту в уповільненому режимі, ДНР і ЛНР будуть перевершувати у військовому відношенні, але серйозних бойових дій не очікується. В регіоні почнеться відновлення господарства. На Заході між українцями і поляками спалахне конфлікт. Над деякими українськими територіями може бути втрачений контроль.

На частку нового президента Молдови В. Додона випадуть серйозні випробування. Ясновидиця у своїх видіннях побачила лікарню. Можливо, що це хвороба. Приверженница європейського шляху розвитку (мова ведеться про Майї Санду) для уряду буде становити значну загрозу.

Європу чекає хаос

Деяка частина Великобританії опиниться під водою. Кліматичні умови стануть суворішими. Виникнуть невраховані економічні труднощі, зумовлені виходом з Євросоюзу, вони спровокують кровопролитні сутички і соціальний вибух.

Польща зануриться в хаос, народ перестане підтримувати уряд, відносини між Польщею та Україною стануть більш складними. Німеччину очікують руйнівні природні колапси: повінь, аномальні снігопади, землетрус. Почнеться в Греції громадянська війна. Італії уготована більш серйозна доля: ясновидиця побачила рух тектонічних плит, извергающиеся вулкани, зруйновані міста. Католицька церква буде похована під уламками Ватикану.

Азія: ситуація буде складатися неоднозначно

Жителі Східних країн зіткнутися зі змінами, які змінять нинішню життя. В 2017-2018 роках голова однієї із середньоазіатських країн впаде в кому. Казахстан піддасться серйозним випробуванням, але зміни будуть позитивними.

?

Пророцтво Нострадамуса на 2017 рік розшифровано

У Сирії закінчиться війна, відновиться мирне життя. Видворять ісламська держава з Сирії, воно продовжить роботу в інших країнах, сприяючи виникнення громадянської війни.

В ізраїльської зовнішньої політики зміниться пріоритет на користь Росії, Америка залишиться в аутсайдерах. Держави Південно-Східної Азії очікують масштабні лиха внаслідок танення льодовиків. Океан накриє Японію. Філіппінські острови піддатися стихійним лихам. Відновляться відносини між Південною Кореєю і КНДР, для півострова настануть важкі часи.