2017 рік подарує багато цікавого всім жителям планети. Про це свідчать передбачення Нострадамуса. Не всі вірять в те, що писав і говорив вголос цей відомий діяч. Багато досліджень проводилося на предмет того, яка ймовірність виконання його прогнозів. За деякими оцінками вона склала 50%.

Настають чи катаклізми?

Стихійні лиха в останні роки незмінно відвідують як Росію, так і інші країни. На самому початку країни, розташовані на Заході, повинні приготуватися до надзвичайно теплої зими. В результаті танення снігів будуть спостерігатися підтоплення. Для Російської Федерації 2017 рік теж принесе водні сюрпризи. У весняний період під удар потрапляє Далекий Схід, а Східна Сибір під загрозу потрапить в кінці серпня після проливних дощів.

Ця хвиля дощів спровокує і загибель частини урожаю на півдні країни. В результаті всього буде пошкоджено велику кількість будинків, відновити які не вийде навіть до кінця року. У деяких районах спалахнуть вогнища хвороб, здатні забрати життя місцевих жителів. Під час повеней деякі родини втратять один одного.

На Півночі влітку про дощі будуть благати. Але замість нього слід очікувати, що 2017 рік позбавить більшості лісових ресурсів, розташованих на цій території. Причому стихія стане наслідком несумлінного поведінки самої людини.

У найближчі роки катастроф, на думку Нострадамуса, повинно ставати більше. Так виглядає процес самоочищення Землі, щоб з’явилися інші люди. Вони стануть більш витривалими і розумними.

Хочете світу — готуйтеся до війни

Третя світова війна може припасти на 2017 рік. Вона буде не такою, як всі попередні. Деякі країни можуть навіть не здогадуватися про те, що на якійсь території ведуться бої. Інформація буде ретельно ховатися, щоб менше учасників прийняла думку тієї чи іншої сторони. Україна, вірніше територія, де розташовується ця країна, на думку Нострадамуса, піддасться переділу. При цьому утворюються таємні підземелля, де будуть вести роботи з пошуку нового смертельної отрути або зброї.

Дослівно Нострадамус говорив так: «Земля на південь Європи принесе нову смерть у світ».

По прогнозам, зміна влади ознаменує початок нових процесів. Люди схаменуться і захочуть подати один одному руку допомоги. Вигідно це не всім. Тому Нострадамус рекомендує уникати відкритої конфронтації, але обов’язково відвідувати різні конференції та місця збору великої кількості людей з різних країн.

Передрікав цей відомий чоловік і проникнення азіатів і арабів. «Чорні хмари попрямують туди, де сходить сонце. Гряде велике переселення» — передбачав мудрець. Не факт, що 2017 рік вже покаже ці результати. Ймовірно, що розпочнеться перша хвиля проникнення арабів, для яких Європа і Америка вже практично закриті.

Також в його прогнозах зазначається, що японці почнуть шукати партнерів для просування своїх світових ідей. Центр політики поступово зміщуватися в Азію, куди переселяться навіть американські штаби. Сибірські землі стануть об’єктом поділу між різними країнами, яким потрібні нові території.

Економічна ситуація в прогнозах Нострадамуса

Передбачення Нострадамуса в області економіки традиційно цікавлять кожного. Адже це дає можливість підготуватися до ударів і створити якісь запаси. У Нострадамуса в записах немає прямої вказівки, що голод пройдеться по Європі в 2017 році. Але за непрямими ознаками і того, що він говорив, виходить саме так.

Серед економічних потрясінь: повернення золотого стандарту. Люди знову відчують інтерес до цього металу, що викличе ажіотаж. Паралельно стануть ще більше цінуватися дорогоцінні камені.

Погіршення відносин між великими партнерами, що призведе до переділу власності, економічних війн. Збільшаться випадки крадіжки чужого майна та власності. Навіть великі ресурси стануть предметом розбрату. Швидше за все, Нострадамус мав на увазі нафту або газ.

Одночасно з цим люди навчаться цінувати натуральні або живі продукти, природу. Це викличе хвилю нових виробництв, де люди будуть створювати безпечні продукти.

Знову в ціні будуть хутра. Люди захочуть не тільки вкладати в них гроші, але і шукати захист від морозів. Відповідно, слід очікувати зростання кількості ферм, які будуть виробляти тварин з цією метою. Число противників, на думку Нострадамуса, знизиться. Він пророкує, що хвороби дихання і горла будуть заважати говорити їм. Трактувати подібні слова можна так: збільшення числа захворювань легеневої системи та ГРВІ призведуть до розуміння того, що штучні матеріали слабо захищають людину. Він потребує натуральних засобах. Хутро відмінно підходить для цих цілей взимку.

Нострадамус писав, що те, що було безкоштовно, раптом стане цінним. Зелені території будуть мати обмежений доступ.

Нострадамус про людей

Цікаві передбачення були озвучені з приводу того, що буде відбуватися з людьми. На думку Нострадамуса, все частіше будуть проявлятися такі факти: люди будуть прагнути їхати подалі від інших. Людина перетвориться в замкнутий істота, хтось може не витримати самотності і померти. Люди забудуть, як потрібно створювати собі подібних, їх захоплять інші ідеї.

Сім’ї почнуть втрачати своїх близьких, забуваючи про засади споріднення. Почнуть народжуватися діти, які здатні змінювати світ швидко, вони будуть краще бачити і більше запам’ятовувати інформації. З часом кожна дитина зможе передбачати своє майбутнє, а батьки будуть намагатися приховати це.

Прагнення до ласки змусить людину частіше заводити домашніх тварин. Але навички догляду за ними у багатьох втрачено, тому незрозуміло, як в міському середовищі ці події будуть розвиватися.

Якщо пам’ятати про те, що події носять прогностичний характер, стане ясно, як себе вести. До чого можна приготуватися, але не нервувати і не чекати поганих подій за Нострадамусом, а прагне змінити свій світ.