Отець Паїсій Святогорець відомий всьому православному світу, як один з найбільш шанованих і значущих старців Греції ХХ століття. Ченця Афінської гори глибоко шанують у Росії за його праведний спосіб життя, мудрі настанови та пророцтва.

Передбачення Паїсія Святогорця на 2017 рік звучать для багатьох людей лякає. Хтось просто в них не вірить. Але факти неможливо спростувати. Вже багато чого, про що попереджав Паїсій Афонський, збулося. 1986 рік — катастрофа на Чорнобильській АЕС, у 1994 році почалася війна в Чечні, в 1991 стався військовий конфлікт в Південній Осетії.

Зустрічаючись з людьми, Старець промовляв свої пророцтва і передбачення не для того, щоб налякати. Він попереджав, до чого може призвести масове падіння духовності, егоїзм, цинізм та аморальність, які розростаються в людях і, як вірус, вражають людство. Він хотів показати, до чого призведуть діяння людей, що забули Бога.

Знаменитий Афонський Старець передбачив: «Коли почуєте, що води Євфрату турки перекривають у верхів’ях греблею і використовують їх для зрошення, тоді знайте, що ми вже увійшли в приготування великої тієї війни і таким чином готується шлях для двохсотмільйонного війська від сходу сонця, як каже Одкровення».

Коли Паїсій зробив це передбачення, ніхто не сприйняв його слова. Здавалося незрозумілим, навіщо туркам перекривати греблю Євфрату, і яке це має відношення до війни, тим більше у світовому масштабі. Але на даний момент будується гребля, і закінчиться це будівництво в 2017-2018 року.

«Середній Схід стане ареною воєн, в яких візьмуть участь росіяни. Проллється багато крові, і навіть китайці перейдуть річку Євфрат, маючи 200.000.000 армію, і дійдуть до Єрусалиму. Характерною прикметою, що наближаються ці події, буде руйнування мечеті Омара, так як руйнування її буде означати початок робіт з відтворення храму Соломона, який був побудований саме на тому місці».

В дев’яностих роках, а саме тоді стало відомо це передбачення, нічого не віщувало таких подій. Але коли сталася катастрофа російського літака на державному кордоні Туреччини, багато людей звернули увагу на пророчі слова Старця Паїсія Святогорця.

Ще монах говорив: «Помисел говорить мені, що відбудуться багато подій: росіяни займуть Туреччини, Туреччина ж зникне з карти, тому що 1/3 турків стане християнами, 1/3 загине і 1/3 попрямує в Месопотамію. Середній Схід стане ареною воєн, в яких візьмуть участь російські».

Частина цього передбачення вже збулася. Росія вступила в конфлікт з Сирією.

Інші пророцтва Паїсія

Паїсій Святогорець зробив багато передбачень для Росії, а для всього світу. Так він говорив про те, що Палестину очікує період військових дій на її території, Близький Схід постраждає від вторгнення Китаю, Європа буде воювати проти Росії, Ватикан і католицьку церкву спіткає криза. Коли саме це станеться? Старець не назвав точних дат. Цілком можливо, що цим подіям судилося відбутися в 2017 році.

Чи збудуться пророцтва ченця Афінської гори, покаже час. Але якщо згадати пророцтво Паїсія про те, що Радянський Союз зазнає розпаду, а він сказав, що за десять років до подій, то можливо людям необхідно більш серйозно ставитися до всього, про що говорив Блаженний Старець.

Життя Паїсія Святогорця

Блаженний Старець Паїсій Святогорець народився в селищі Фарасы, в Туреччині. Це сталося 25 липня 1924 року, як раз в той час, коли між Туреччиною і Грецією відбувався обмін населенням. Вся сім’я Паїсія переїхала в Грецію.

Своє мирське ім’я Арсениос, Паїсій отримав під час хрещення. Його хрестив Святий Арсеній Кападокійський, який передбачив, що в майбутньому Арсениос стане ченцем.

З самого дитинства Арсеній прочитав молитву, вивчав Житіє Святих і всіма силами старався бути схожим на них. Він ріс смиренним, старанним хлопчиком, більшу частину часу проводив у молитві й прагнув жити як подвижник. Подорослішавши, Арсеній навчився теслярській справі. Вибір цієї професії був не випадковим. Майбутній монах всім серцем бажав бути схожим на Ісуса Христа.

?

Які знаки Зодіаку в 2017 році чекають зміни

Ставши дорослим Арсеній Езнепідіс на три роки потрапляє на Громадянську війну, яка в той час вибухнула в Греції. І тільки, коли війна закінчилася, Арсеній зміг нарешті зробити те, про що мріяв все життя. Він став ченцем, трудився на Святій Афонській Горі. Паїсій Святогорець всього себе віддав Богу, а Господь нагородив його даром провидіння, щоб чернець допомагав людям. Вони йшли до Паїсію Афонським тисячами і отримували мудрі настанови, зцілювалися душею і тілом.

Спочив великий Старець у 1994 році в Іоанно-Богословському монастирі, який знаходиться недалеко від Міста в Греції. Його поховали у храмі Преподобного Арсенія Каппадокійського. Це місце, що стало святинею, відвідують мільйони паломників з усього світу.

Священний Синод Вселенського Патріархату ретельно і детально вивчав факти життя Паїсія і в 2015 році прийняв рішення зарахувати схимонаха Паїсія Святогорця до лику святих. Трохи пізніше, в цьому ж 2015 році, ім’я старця було занесено до місяцеслова Руської Православної Церкви.