Мохсен Норузі — популярний астролог, цілитель, екстрасенс, який робить неймовірно точні прогнози. Після участі в одній дуже відомій програмі, він заслужив повагу і довіру багатьох людей. В даний час іранець уникає появи на екранах і рідко дає інтерв’ю. Годину його часу коштує надзвичайно дорого, а тому до послуг астролога вдається тільки заможна публіка. Але все ж деякі висловлювання ясновидця стали відомі громадськості. Отже, що ж принесе нам прийдешній 2017 рік?

Росія

Жителям нашої країни іранський астролог прогнозує важкі часи. Природні катаклізми, які трапляться в літні місяці, завдадуть великої шкоди людям і їх майну. Особливо постраждають від пожеж і злив північні райони країни. Однак сумні події не принесуть тільки втрати. Вони послужать поштовхом для розвитку деяких регіонів, багаті природні ресурси яких будуть правильно розподілені і використані.

Конфлікт з мусульманами

Із-за війни з Сирією виникне напруга між Росією і деякими арабськими державами. Цей конфлікт принесе багато горя простим людям.

Міжнародні відносини

На політичній світовій арені розгорнуться неабиякі баталії. З них наша країна вийде переможцем, а країнам західного світу залишиться підраховувати збитки. В результаті Росію чекає слава, успіх і процвітання, що, безсумнівно, позначиться на добробуті її громадян.

Україна

Відомий екстрасенс не дає чіткого прогнозу щодо майбутнього України. Однак він зауважує, що випробування для цієї країни ще не закінчені. Військові дії будуть тривати два або три роки, то затихаючи, то спалахуючи з новою силою. Мохсен вважає, що багато чого залежить від мудрості політиків, які ні як не можуть відмовитися від амбіцій на шкоду здоровому глузду.

Зірки естради й кіно

З вуст популярного астролога рідко можна почути відповіді на глобальні питання. Зате він із задоволенням коментує особисте життя зірок шоу-бізнесу, причому практично всі його прогнози збуваються. Що чекає відомих акторів, ведучих і музичних діячів у 2017 році?

?

Пророкування Ванги на 2017 рік для Росії і світу

Шлюб Ольги Бузової був приречений з самого початку, тому врятувати його вже неможливо. Переживання підуть молодій жінці на користь — вона навчиться дивитися на багато речей серйозно і вже не зробить дурних помилок. В наступному році її чекають нові романи і участь в декількох телепроектів.

Екстрасенс розповів, як буде розвиватися скандал навколо родичів Жанни Фріске. Він передбачив, що батько співачки випустить книгу, де детально опише свої спогади. Однак цей літературна праця не буде користуватися успіхом і не викличе великого інтересу. Рідні зустрінуться з Платоном, пройшовши через багато випробувань.

Олена Летюча незабаром отримає привабливу пропозицію від продюсерів нового кулінарного телепроекту. Крім того, вона стане мамою, і буде відмінно почувати себе в новій якості.

Здоров’я Микити Джигурди буде сильно підірвана після розлучення. Він не розуміє, що шоу, влаштоване ним з особистого життя сім’ї, не принесе нічого хорошого. Зате Марину Анисину чекає щасливе життя і стабільні стосунки з новим чоловіком.

Як Мохсену Норузі вдається так точно складати прогнози? Сам він стверджує, що в цьому йому допомагає його екстрасенсорний талант. Перш ніж скласти гороскоп, ясновидець впадає в транс, де йому відкривається минуле і майбутнє. Читаючи прогнози астрологів Росії, він часто зустрічає безліч неточностей. Але найцікавіше полягає в тому, що долю можна змінити. Звичайно, на це потрібно величезні зусилля, але все-таки зумовленості не існує.