Свамі Даші — послідовник вчення Ошо, вивчення якого він присвятив близько 20 років, активно осягаючи східні духовні практики в Індії, в 2016 році став відомий мільйонної аудиторії після перемоги в популярному шоу «Битва екстрасенсів», представленому каналом ТНТ.

У своєму містичному, що знаходиться на межі нез’ясовного талант бачити події майбутнього і минулого людина-загадка, що приховує подробиці своєї біографії, використовують виключно методи медитації, основи йоги, тілесні пульсації та інші духовні і ментальні активності. За всю історію телепроекту про екстрасенсів Свамі Даші отримав рекордну кількість глядацьких голосів, загальна кількість яких перевищила 720 тисяч.

Свамі Даші про світових потрясінь у 2017 році

Для багатьох світових країн у екстрасенса існує невтішний прогноз на 2017 рік. Так, Свамі Даші вважає, що деструктивні процеси в політичному житті США, що почалися ще в 2006 році, в поточному році будуть не просто прогресувати, але й призведуть до непередбачуваних наслідків. Американське держава опиниться перед вибором подальшого шляху, при цьому маючи кілька сценаріїв розвитку майбутнього для країни. Для США 2017 рік буде ознаменований величезною кількістю протестних акцій, мітингів, демонстрацій і виступів, які принесуть в суспільство соціальну та національну ворожнечу.

Несприятливим екстрасенса бачиться і майбутнє Сербії, яка в 2017-2018 роках опиниться знову в центрі кровопролитних подій, з передрікання Свамі, між сербами і албанцями спалахне запекле протистояння через території Косово.

Для Сирії 2017 рік буде часом початку нового шляху до відродження, але на Сході спалахнуть нові військові конфлікти, в яких Росії належить взяти безпосередню участь.

Україна до 2019 року, так і не знайде територіального та громадянської єдності, поточний рік ознаменується новими жертвами. Країна опиниться в скрутному політичному й економічному кризі, який приведе українців до нових внутрішніх протистоянь.

Публікація від Свамі Даші (@svvami__darshi) Січ 12 2017 о 8:04 PST

У прогнозах майбутнього для країн СНД Свамі обіцяє, що в ряді держав зміниться влада, яка управляла ними на протязі багатьох років.

В поточному році значно зміцниться партнерство Росії і Китаю, до якого приєднається Індія, створивши в Євразійському регіоні стратегічний економічний і військовий союз.

Для Російської Федерації 2017 рік на міжнародній арені буде особливо вдалим, держава займе лідируючі світові позиції в багатьох сферах. Велика частина санкцій проти Росії буде знята у другій половині року.