Людину завжди хвилювало майбутнє, лякало і турбувало. Напевно, кожному хотілося б трохи відкрити завісу таємниці і дізнатися, що його чекає? Людина прагне знати все наперед. Причому його цікавить не лише власна доля, а й те, що чекає країну, а то й людство в цілому. Що ж передвіщала Ванга на 2017 рік?

Пророкування Ванги на 2017 рік

За словами провидиці світ зануриться у величезні випробування, причиною яких стануть самі люди. Масове поширення хвороб, жахливі катастрофи, страшні війни, в яких проти народу буде застосовуватися зброя масового ураження. В результаті на нашій планеті значно погіршиться екологія. У всіх майбутні біди Ванга винить тільки людей.

Що стосується 2017 року, саме в цей рік почнеться війна, в яку буде залучений весь світ. У кожній державі буде глибока економічна криза, наслідком якого стане голод. Це підштовхне людей до соціальних сутичок військових конфліктів. У деяких країнах військові конфлікти будуть короткочасними, інші ж держави не зможуть вибратися з конфліктів. Люди стануть подібно до звірів, відчули кров, вони будуть спокійно сприймати жорстокість, вони готові до вбивств і насильства.

?

Що чекає знаки Зодіаку в любові у 2017 році

Незряча провидиця для 2017 року зробила негативні пророцтва, тому готуватися до страшних подій. Спочатку битва буде проходити під знаком справедливості і правого справи, але справжня причина — боротьба за їжу. Вогню в розбрат додасть фанатична ідея, що стала причиною тисячолітніх кровопролить — розпалювання ворожнечі народу за релігійними віруваннями.

Майбутній 2017 рік стане переломним часом, позбавив світ стабільного положення і спокою. Принцип справедливості залишиться в минулому, про нього розкажуть лише легенди. На жаль, правда буде на стороні не розумного і чесного людини, а того, хто підступний і сильний, хто відніме у ближнього останнє без жалю.

Ванга сказала: «Не буде звичної влади. За неї розгорнеться боротьба. Жадібність захопить людей, що живуть у містах і полях. Вони уподібняться тваринам, стануть метати і рвати, що неодмінно позначиться на майбутньому».

Варто зупинитися і прислухатися до пророцтв Ванги. Куди веде обрана нами дорога? Не в прірву? Може пора починати робити правильні і доленосні висновки?

Що віщувала Ванга для Росії?

До цій країні Ванга ставилася по-особливому, тому у своїх пророцтвах завжди говорила про Росії тільки в позитивному ракурсі. За словами ясновидиці, у цієї держави велике майбутнє. Нинішній рік стане часом, коли доведеться рятувати весь світ. Ванга говорила, що в XXI столітті у держави з’явиться велика духовна сила, вона стане економічно міцною державою, подарує надію світу і стане основою для духовного відродження. Передбачення на 2017 рік обіцяють початок часу об’єднання слов’янських народів під властвованием оновленої Росії.

«Росія перетвориться у велику імперію, в першу чергу, в імперію духу».

Ванга зазначила, що Росії належить укласти союзний договір з Індією і Китаєм. Провідні політологи говорять про складаються тенденції до цієї події.

?

Прогноз на 2017 рік для Росії і світу від Орисі Mihajlovne

У пророцтвах про Росії Ванга особливо підкреслювала, що ця країна немов вийде з сонного стану, піде від усього негативного і ганьбить, про неї будуть говорити, як про наддержаву. Якщо вірити передбаченням болгарської провісниці, Росія стане великою і могутньою, вона буде прагнути підпорядкувати собі весь світ.

Росія не буде грубо підкоряти, жорстко завойовувати або нав’язувати інтереси. Ванга зазначила, що держави і люди будуть добровільно визнавати зверхність Росії, країни будуть шанобливо дотримуватися субординації.

«Все розтане подібно льоду, але лише одна буде непорушно — слава Росії слава Володимира… Вона розчистить шлях і не просто збережеться, а й буде панувати світом!»

Зміни, які несуть доленосний характер, вже наближаються. І вони торкнуться буквально все, спричинять великі зміни в існуючій геополітичній карті світу.