П’ятниця 13-е: ритуали та забобони

 

13 число вважається особливим — хтось не любить цю цифру і вважає її нещасливою, а хтось навпаки — в 13-е число проводить ритуали на гроші, які виявляються дуже ефективними. Згідно приймете, П’ятниця 13-го числа будь-якого місяця вважається небезпечною і може принести різні неприємності і невдачі. Ритуал на залучення грошей можна проводити щомісяця 13 числа. Значення цього числа у нумерології — зміни, часто через катастрофи. Це число має більшу енергію, і якщо її правильно використовувати, а також поєднати сюди ритуали місячних днів, то можна отримати дуже хороші результати.

Забобон про нещасливий день П’ятниця 13-е виникли відносно недавно, на початку 20 століття. Ця прикмета поєднала в собі прикмети про негативний вплив п’ятниці як дня тижня і числа 13, тому такий день, що випадає на п’ятницю 13-е число кожного місяця вважається подвійно неприємним.

Читайте також:

Три Спаса в серпні 2016: ворожіння, обряди, змови

Але цей день можна використовувати собі на благо, якщо провести правильні ритуали і зміцнити свою впевненість, що вони дійсно будуть проведені на користь. Згідно нумерології, 13 число є точкою переходу на новий рівень або руйнуванням старого, щоб створити нове. Також, в Таро під 13-м Арканом йде карта Смерть — позбавлення від старого, щоб розчистити дорогу новому. І тільки від людини залежить, як використовувати цю можливість він може притягнути у своє життя за допомогою числа 13 нові можливості, у тому числі і грошові.

Ритуал на гроші

Потрібно піти в церкву 13 числа будь-якого місяця, купити 13 свічок, щоб отримати здачу металевими монетами. Прийшовши додому, навідліг кинути ці монети об підлогу і залишити як впали до ранку. Постарайтеся, щоб ніхто не побачив ці гроші. Вранці, не вмиваючись, не расчесываясь, зберіть гроші, зав’яжіть у носову хустку і покладіть під ліжко. Ви помітите, як у вас різко зростуть грошові доходи. Після ритуалу поставити свічки в церкві біля ікони всіх тринадцяти апостолів.

Грошовий горщик

Поставте невелику керамічну посудину, краще всього квітковий горщик, на чільне місце. Протягом тижня кладіть у нього за 13 рублів (бажано рублевими монетами). Після цього купіть білу церковну свічку і свічник. Поставте горщик на стіл, вставте свічку у підсвічник і висипте монети в ліву долоню. У підстави підсвічника викладіть коло з монеток. На кожну монетку наговаривайте:

«Гроші, теките. Гроші, сверкайте.
Гроші, ростіть, зробити багатим мене побажайте».

Запаліть свічку сірниками, а підсвічник із запаленою свічкою візьміть в руку і візуалізуйте, що ви багаті. Подумайте про те, що ви будете робити в цьому випадку, як почуватиметься, як і на що ви будете витрачати свої гроші. Коли свічка догорить, зберіть монети і покладіть назад у горщик. Кожен день доповідайте туди монетки, поки він не заповниться. Закрийте або зав’яжіть грошовий горщик тканиною червоного кольору. І поставте його в зону багатства у вашому домі.

Це цікаво:

Вагітним не можна на кладовищі

В П’ятницю 13-е добре провести простий і ефективний ритуал на гроші — це розчесати волосся. У будь-який час дня встаньте перед дзеркалом і, дивлячись собі в очі, розчешіть волосся не менше трьох хвилин. І одночасно уявляйте, що на вас зверху падає грошовий дощ. Чоловіки можуть розчесати вуса і бороду. В П’ятницю 13-го результати від цього грошового ритуалу будуть найбільшими.