Емоційний і вірний за своєю природою, народжений під знаком Раку здатний стати практично ідеальним партнером для любові і шлюбу.

Якщо Ваш обранець чи обраниця належать до знаку Рака, то Вам дуже пощастило — чуттєвість і мрійливість в них прекрасно уживаються з відданістю і бажанням піклуватися про свого партнера. Ми вибрали 7 головних причин, які розкажуть, чому Раки — ідеальні партнери для любові і шлюбу.

Здатний на романтичні вчинки

Якщо Вам для повноти відчуттів не вистачає любовних листів або букета троянд без усякого приводу, то народжений під знаком Раку легко забезпечить Вам відсутню романтику. Представники цього знака впевнені в тому, що без романтики життя прісне і сповнена буденності, а тому їм не доведеться довго натякати на романтичні сюрпризи. Прояв почуттів до предмета своєї любові для них абсолютно природно і необхідно. Довгі прогулянки по нічному місту і прояв непідробного інтересу до коханої людини для Раку є важливою умовою гармонійних відносин.

Дорожить почуттями

Сентиментальність і підвищена емоційність представників цього знака зовсім не заважає постійності в любові. Їм досить складно зважитися на визнання у своїх почуттях, особливо на самому початку відносин. Якщо Рак промовив заповітне «люблю», то для нього це дуже серйозний крок, і без вагомих причин він не візьме свого слова назад. Раки дуже дорожать близькими стосунками і довірою того, хто знаходиться поруч з ними. Якщо Рак закоханий, то він ніколи не піде на зраду. Такий же безумовної вірності він очікує від коханої людини.

Трепетно ставиться до шлюбу

Раки по своїй натурі — вірні і дбайливі сім’янини, прикладають всі зусилля для збереження свого шлюбу. Розлучення і розставання з партнером для Раків — серйозна драма, якої вони всіма силами прагнуть уникнути. Вони не стануть вперто чекати, поки коханий чоловік першим попросить вибачення, особливо якщо відносини вже давно «тріщать по швах». У цьому випадку їм простіше зробити перший крок до примирення і зберегти сім’ю, ніж відчути свою правоту укупі з самотністю. Для Раку надзвичайно важливо, щоб його партнер теж відчував себе щасливим у шлюбі, тому народжені під цим знаком Зодіаку не скупляться на прояви турботи й люб’язності.

Вміє зберігати секрети

Якщо Вас щось хвилює — поділіться своїми тривогами з Раком і не хвилюйтеся за збереження свого секрету. Раки краще інших представників знаків Зодіаку вміють зберігати чужі секрети, оскільки бачать в цьому прояв довіри по відношенню до себе. Прекрасний співрозмовник і тонкий інтуїт, Рак не поспішить нав’язати Вам своє бачення ситуації, а постарається разом з Вами розібратися в причинах складнощів. Раки дуже точно визначають мотиви поведінки інших людей і рідко помиляються в оцінці якоїсь людини чи обставин. У складній ситуації Рак — незамінний помічник, охоче демонструє безкорисливість і чуйність.

Прагне створювати затишок і гармонію

Представники цього знака, незважаючи на свою відому романтичність, зовсім не горять бажанням прожити з милим і в курені. Для впевненості у собі їм життєво необхідно затишне житло і вони з ентузіазмом включаються в облаштування спільного гніздечка. Чоловік-Рак практично ніколи не стане ховати свою зарплату від дружини, хіба що в тому випадку, якщо його обраниця буде відрізнятися на рідкість легковажним ставленням до загальних фінансів. Жінка-Рак із задоволенням продемонструє всі секрети домоведення, які передались їй у спадок ще від бабусі. Раки дуже цінують домашній комфорт і прагнуть підтримувати порядок у своєму домі.

Дорожить спільними спогадами

Якщо Ви вирішили пов’язати свою подальшу долю з Раком, то Вам не доведеться нагадувати йому про річницю знайомства або весілля. Він дбайливо зберігає не лише сімейні фотоальбоми, але і взагалі все, що має відношення до любові і емоціям. Навіть не сумнівайтеся в тому, що у нього знайдуться всі фотографії та листівки, якими Ви обмінювалися один з одним ще в самому початку Вашого знайомства. Він не забуде завчасно придбати подарунок на Ваш день народження і постарається підібрати саме те, про що Ви мріяли. Але пам’ятайте, що подібне ставлення накладає певні зобов’язання і на Вас теж — не забудьте про значущі для Вашого обранця-Раку дати!

Чудово ладнає з дітьми

Домашній затишок та гармонія в сім’ї для Раку понад усе, і саме тому з представників цього знака Зодіаку виходять чудові батьки. Навіть якщо Вам попався Рак-кар’єрист, він завжди знайде час поспілкуватися з дитиною, щиро вникне в його проблеми і постарається знайти кращий вихід із складної ситуації. Рак зможе легко заспокоїти заплаканої малюка і вигадати захоплюючу історію, щоб відволікти дитину від сумних переживань. Батьки, народжені під знаком Рака дуже тонко відчувають все, що коїться в душі дитини і легко знаходять найбільш підходящі слова схвалення або підтримки. Звичайно, іноді їм не вистачає строгості, але це з лишком компенсується умінням мріяти разом з дитиною і підтримувати малюка в його починаннях.