Раками в сексі рухає жага домінування, тому в ліжку представники цього Знака намагаються бути кращими. Прагнення до досконалості поширюється і на чуттєву сферу.

Рак в сексі: загальні характеристики

Вибір партнера — це завжди комплексна оцінка: і зовнішності, характеру і темпераменту. Дуже часто Раки мають набір специфічних фетишів, на яких засновують образ свого обранця (або обраниці). Деталі одягу, запах, колір волосся і очей, тактильні відчуття під час поцілунку, жести, хода — все має значення.

У поведінці з протилежною статтю Раки прагнуть відразу розташувати до себе, викликати залежність і сильний потяг. Вони ведуть якусь гру, в якій тримаються завжди недоступними. У сексі Раки в першу чергу прагнуть до власного задоволення, тому часто виступають хорошими вчителями в мистецтві любові.

Свої сексуальні бажання Раки, як правило, не хочуть демонструвати відкрито. Вони воліють, щоб партнер довго домагався їх розташування, знемагаючи від пристрасних бажань. Раки дуже ревниві, тому ніколи не слід говорити про свій сексуальний досвід з іншими партнерами.

У сексі представники цього Знака завжди воліють домінуючу роль, спрямовуючи свого партнера. Ніколи не варто наполягати на інтимної близькості з Раком, якщо Ви бачите, що у нього немає відповідного настрою. Потреба в сексі у Раку менше, ніж потреба в соціальних успіхи, тому не варто дивуватися, коли, вибираючи між насолодою і роботою, вибір буде аж ніяк не на користь сексу.

Раки в ліжку: чуттєвість, переростає у стабільність

Раки дуже ранимі й уразливі, ніколи не слід робити їм зауважень і виявляти невдоволення нерегулярністю сексуального життя. На рахунку представників цього знака величезна кількість розбитих сердець і покинутих партнерів. Якщо Ви хочете зачарувати й утримати Раку в ліжку, не варто одразу говорити про шлюб і серйозні стосунки, адже будь-яке посягання на свободу і особистий простір — привід для розставання.

Похвала в ліжку, пристрасність і готовність до сексу в будь-яку хвилину — це саме те, що цінують представники цього Знака. Визначивши досвідченим шляхом ерогенні зони такого партнера, Ви зможете повністю підпорядкувати його своїм бажанням, зберігаючи пристрасть і чуттєвість у відносинах, що з часом призведе до грунтовної стабільності.

Сексуальна сумісність Раків

Самий вдалий союз — Рак зі Стрільцем, у ньому з’єднуються кардинальні протилежності, привабливі один для одного. Ці відносини будуть нагадувати ваги, з перевагою в одну, то в іншу сторону, але в результаті утворюється рівновага.

Найнижча сумісність в сексі у Раку зі Скорпіоном або Левом. Відносини між такими партнерами можуть бути лише у формі одноразового виплеску пристрасних емоцій. Якщо заглибитися в таку зв’язок, можна не тільки розбити своє серце, але і багато зруйнувати у своєму житті.

Поради партнеру Раків сексуального гороскопом

Якщо Ваш обранець Рак, самим надійним способом збереження відносин буде дотримання декількох правил: ніколи не викликати почуття ревнощів і ні в якому разі не порівнювати партнера з іншими. Не наполягати на сексуальної близькості, але відразу відгукуватися на чуттєві бажання і потреби партнера. Усіма способами демонструвати зверхність, першість і значимість партнера у Вашому житті. Ніколи не посягати на особисту свободу і не виявляти відкрито почуттів ревнощів, показуючи свою довіру і мудрість. Дотримуючись ці прості правила, Ви легко зможете завоювати серце Раку і отримати стабільність у відносинах.