РАК і ОВЕН

Важке поєднання. У перший час Раку подобається поривчастість, гарячність і рішучість Овна, потім починаються конфлікти і неприязнь. Активна натура Овна наштовхується на емоційність Раку, прагне приборкати, підпорядкувати, прив’язати партнера до себе. Часто невиправдана ревнощі Раку — результат його підозріливість — змушує Овна йти на грубість і розрив. Рак страждає від різкості Овна, прямодушний Овен — від скритності Раку. Овен буде прагнути викликати Раку на відвертість, але ніколи цього не доб’ється, так як Рак — це «річ у собі». Роздратований Овен піде, грюкнувши дверима. Шлюб можливий лише при нетиповості обох знаків.

 

РАК і ТЕЛЕЦЬ

Часто зустрічається, гармонійний союз. Незважаючи на містицизм Раку, яким він заражає і Тельця, його прагнення «осягнути неосяжне», багато їх об’єднує. Обидва люблять будинок. Обидва гарні батьки. Якщо навіть вони змінюють один одного, це тільки зміцнює їх союз, так як обидва починають розуміти, що немає нічого краще свого будинку, де тобі все пробачать, де про тебе піклуються і розуміють. Телець намагається не відпускати від себе Раку далеко і надовго, розуміючи мінливість його натури. Телець ревнивий і запальний, але Рак спритно заспокоює його словами, подарунками, доброзичливістю. Ракам подобається затишок, комфорт, створений Тільцями, їх уміння працювати і відпочивати зі смаком. Їх зближує турбота про дітей, обидва люблять накопичення і маленькі матеріальні радості.

 

РАК і БЛИЗНЮКИ

Близнюки — знак вічного зваблювання для Раку і тому нестримно притягує. І Рак, і Близнюки непостійні, мінливі, інфантильні, їм буває цікаво разом, особливо в інтелектуальному плані. Рак докопується до причини і суть явищ, а Близнюки все схоплюють на льоту і систематизують цю інформацію. Але шлюб зберігається тільки за умови легкості і свободи відносин, що не завжди дається сентиментального, привязчивому Раку. Якщо Рак намагається цілком прив’язати до себе Близнюків, він терпить фіаско.

 

РАК і РАК

Досить поширений шлюб, так як Раки шукають собі «двійника», який би однаково реагував на навколишнє, прощав і розумів його комплекси і не чіпав його маленькі таємниці. Союз двох Раків схожий на бурхливий струмок — сплески емоцій, сльози, скандали, але і прощення. В молодості вони, як правило, вибирають партнерів солідніше і старше, а в зрілому віці воліють молодих, і це теж прояв отцовско-материнських комплексів.

РАК і ЛЕВ

Спілка любові, таємничий і цікавий, але мало придатний для шлюбу. Рак обплутує Лева покривалом таємниць, його прийоми, хитрощі та приманки роблять Львів абсолютно безпорадними. У шлюбі вони важко пристосовуються один до одного. Льва неможливо навічно зробити домашнім. Йому потрібні блиск, суспільство, підмостки. А Рак хоче володіти ним цілком. Починаються взаємні образи, сварки. Або Рак терпить все мовчки, але його страждання роблять обстановку в домі нестерпним для Лева. Якщо обидва примітивні люди з низьким інтелектом, то союз, схожий на затемнення, швидко розпадається. В іншому випадку, навчившись розуміти і прощати один одного, вони живуть, немов брат і сестра, Луна і Сонце, розділяючи сфери впливу і вічно оновлюючись.

 

РАК і ДІВА

Хороший союз. Діви більше інших знаків здатні пробачити і зрозуміти капризи нервових, хаотичних Раків. Діва дарує Раку необхідну йому свободу грішити і каятися, йти і знову повертатися. Хто, як не вона, зрозуміє, прийме, простить і залікує рани розкаявся Раку, кожен раз вірячи, що це в останній раз! Ракам подобається постійність Дів, розумність і здатність пожертвувати собою заради дітей, родини, закрити на все очі. А Дівам — чутливість і тонкість Раку.

 

РАК і ВАГИ

Союз можливий за умови терпіння з боку Терезів і якщо вони візьмуть на себе роль Матері і господині, а Рак зможе виконувати функції Батька. Часто такий шлюб зберігається за умови матеріального благополуччя і положення в суспільстві, але між партнерами існує незрима дистанція: я — це я, а ти — це ти.

 

РАК і СКОРПІОН

Союз більш підходить для відносин коханців, ніж подружжя, так як Раки не можуть довго перебувати під тиском і контролем Скорпіона. І в той же час Раків притягує сила і енергія Скорпіона, а той, як не дивно, часто виявляється безпорадним перед мінливістю і незбагненністю Раків. Їм цікаво і дуже нелегко один з одним.

РАК і СТРІЛЕЦЬ

Це яскравий, багатогранний, оманливий, як фальшивий діамант, і досить частий союз, де велика кількість захоплень, сексу, скандалів (що доходять іноді до суду), а також розчарувань і образ. Стрільцеві так само важко опанувати Раком, як Раку — Водолієм, і він безуспішно, але вперто намагається домогтися цього.

 

РАК і КОЗЕРІГ

Союз проблематичний і рідкісний, так як ці знаки малосумісні. Козеріг пред’являє до Раку непомірні вимоги, прагне у всьому встановити свій порядок, «виправити» партнера за своїм зразком. А Раків виправити неможливо. Починаються затяжні конфлікти, взаємне притягання і відштовхування і, нарешті, повне розчарування і розрив.

 

РАК і ВОДОЛІЙ

Божевільний, важкий, але часто зустрічається союз. Їх тягне один до одного і знову відштовхує. Вони розходяться і сходяться. Їх відносини схожі на катарсис, що перетворює і того, і іншого. Рак звик утримувати і зваблювати партнера, але Водолія не обольстишь нічим: одного разу він обов’язково піде. І Рак його буде вічно чекати. Але як тільки Водолій повертається, Рак знову починає будувати для нього домашню в’язницю. Водолій тут же руйнує її — і все починається спочатку.

 

РАК і РИБИ

Емоційних Раків завжди тягне до глибинних таємниць Риб, як учнів до вчителя. Вони черпають в цьому союзі оновлення, але губляться від непізнаваність Риб. Союз тримається на духовної сумісності та взаєморозуміння. Раки мінливі, а емоції Риб наростають і зникають повільніше, як припливи і відливи. Будуть вони терпіти такі перепади настроїв один одного, залежить від гороскопів обох. Якщо вони разом починають якусь справу, то домагаються успіху. Спільне життя у шлюбі непроста, вимагає від когось з партнерів самопожертви, зате дарує велике щастя.